Teraz jest 21 sie 2014, o 05:20

Kończy Ci się umowa w Orange, Play, T-mobile? Chcesz otrzymać 3 abonamenty gratis?
Zostaw Kontakt

Akcesoria tablety Akcesoria do tabletów Etui do tabletu Etui galaxy tab 3 Etui galaxy tab 2 Etui tablet 7,85"

Darmowy Czasoumilacz w Plusie

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
  • Autor
  • Wiadomość

mariusz9a

Administrator

Administrator

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 3 razy
  • Moja taryfa: Plus na karte
  • Model telefonu: HTC 8S, myPhone Hammer

Darmowy Czasoumilacz w Plusie

Post22 maja 2009, o 14:27

gsmonline.pl napisał(a):22.05.2009r., rozpoczyna się specjalna promocja usługi Czasoumilacz w Plusie, polegająca na:

darmowej aktywacji usługi przez pierwszy miesiąc korzystania z niej (niezależnie od sposobu zakupu i segmentu klienta);

automatycznej aktywacji usługi (preaktywacja) dla nowych użytkowników pre-paid oraz indywidualnych klientów abonamentowych, z darmowym utworem „Sideways”;

możliwości darmowej aktywacji usługi z darmowym utworem „Sideways”, poprzez wysłanie SMS o treści: R8003 na bezpłatny numer w kraju 8089 (dla wszystkich użytkowników i klientów abonamentowych sieci Plus).

Źródło: http://www.gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=22547&link=Darmowy,Czasoumilacz,w,Plusie
Pomóż biednym - to nic nie kosztuje!
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek

tomek

Szalony PlusManiak

Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: Profil Wyn.; Play
  • Model telefonu: SE k600i/LG GT540

Re: Darmowy Czasoumilacz w Plusie

Post22 maja 2009, o 21:03

chyba chcą Erę prześcignąć (tam korzysta z GnC 2mln osób). :-P

mariusz9a napisał(a):darmowej aktywacji usługi przez pierwszy miesiąc korzystania z niej (niezależnie od sposobu zakupu i segmentu klienta);

czyli korzystając wcześniej z Czasoumilacza mogę teraz aktywować usługę za darmo z obojętnie jakim utworem?
mariusz9a napisał(a):automatycznej aktywacji usługi (preaktywacja) dla nowych użytkowników pre-paid oraz indywidualnych klientów abonamentowych, z darmowym utworem „Sideways”;

no, to takie nastawienie na zarobek, bo część ludzi nie wyłączy usługi po okresie bezpłatnym albo nawet nic o tym nie będzie wiedzieć.
mariusz9a napisał(a):możliwości darmowej aktywacji usługi z darmowym utworem „Sideways”, poprzez wysłanie SMS o treści: R8003 na bezpłatny numer w kraju 8089 (dla wszystkich użytkowników i klientów abonamentowych sieci Plus).

czyli z tego domyślam się, że odnoście pierwszego cytatu, usługę uruchomię za darmo a zapłacę za jakiś utwór?
Obrazek
www.plusblog.pl

tomek

Szalony PlusManiak

Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: Profil Wyn.; Play
  • Model telefonu: SE k600i/LG GT540

Re: Darmowy Czasoumilacz w Plusie

Post6 cze 2009, o 18:27

już teraz wiem wszystko odnośnie swoich pytań wyżej. :-) podaje regulamin (dostałem z BOK, nie mogłem znaleźć go nigdzie na stronie Simplusa, widziałem tylko na 36i6.pl) , w którym są odpowiedzi na moje pytania, jakby ktoś miał jakieś wątpliwości :-)
-> http://www.speedyshare.com/267659270.html
Wogóle, to Plus nie promuje tej usługi na swojej stronie, chyba, że ja naprawdę już nie widzę... żadnych reklam też nie widziałem, smsa też nie dostałem...
Obrazek
www.plusblog.pl

Powrót do Nowości i promocje