Darmowy Czasoumilacz w Plusie

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Darmowy Czasoumilacz w Plusie

Post autor: mariusz9a »

gsmonline.pl pisze:22.05.2009r., rozpoczyna się specjalna promocja usługi Czasoumilacz w Plusie, polegająca na:

darmowej aktywacji usługi przez pierwszy miesiąc korzystania z niej (niezależnie od sposobu zakupu i segmentu klienta);

automatycznej aktywacji usługi (preaktywacja) dla nowych użytkowników pre-paid oraz indywidualnych klientów abonamentowych, z darmowym utworem „Sideways”;

możliwości darmowej aktywacji usługi z darmowym utworem „Sideways”, poprzez wysłanie SMS o treści: R8003 na bezpłatny numer w kraju 8089 (dla wszystkich użytkowników i klientów abonamentowych sieci Plus).
Źródło: http://www.gsmonline.pl/portal/news/new ... z,w,Plusie
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Darmowy Czasoumilacz w Plusie

Post autor: tomek »

chyba chcą Erę prześcignąć (tam korzysta z GnC 2mln osób). :-P

mariusz9a pisze:darmowej aktywacji usługi przez pierwszy miesiąc korzystania z niej (niezależnie od sposobu zakupu i segmentu klienta);
czyli korzystając wcześniej z Czasoumilacza mogę teraz aktywować usługę za darmo z obojętnie jakim utworem?
mariusz9a pisze:automatycznej aktywacji usługi (preaktywacja) dla nowych użytkowników pre-paid oraz indywidualnych klientów abonamentowych, z darmowym utworem „Sideways”;
no, to takie nastawienie na zarobek, bo część ludzi nie wyłączy usługi po okresie bezpłatnym albo nawet nic o tym nie będzie wiedzieć.
mariusz9a pisze:możliwości darmowej aktywacji usługi z darmowym utworem „Sideways”, poprzez wysłanie SMS o treści: R8003 na bezpłatny numer w kraju 8089 (dla wszystkich użytkowników i klientów abonamentowych sieci Plus).
czyli z tego domyślam się, że odnoście pierwszego cytatu, usługę uruchomię za darmo a zapłacę za jakiś utwór?
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Darmowy Czasoumilacz w Plusie

Post autor: tomek »

już teraz wiem wszystko odnośnie swoich pytań wyżej. :-) podaje regulamin (dostałem z BOK, nie mogłem znaleźć go nigdzie na stronie Simplusa, widziałem tylko na 36i6.pl) , w którym są odpowiedzi na moje pytania, jakby ktoś miał jakieś wątpliwości :-)
-> http://www.speedyshare.com/267659270.html
Wogóle, to Plus nie promuje tej usługi na swojej stronie, chyba, że ja naprawdę już nie widzę... żadnych reklam też nie widziałem, smsa też nie dostałem...
ODPOWIEDZ