W Unii jak w domu nie działa

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Agus10
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 maja 2014, o 20:57

W Unii jak w domu nie działa

Post autor: Agus10 »

Hej.
Wykupiłam sobie pakiet "W Unii jak w domu" na 14 dni jednak wykonując połączenia do Włoch została mi pobrana normalnie opłata, a nie 0,29 gr/min - wie ktoś może o co chodzi?
Dzięki za informacje. ;)

Pozdrawiam.
bodek510
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 8 sty 2013, o 22:48
Lokalizacja: Europa, raz tu raz tam.
Kontakt:

Re: W Unii jak w domu nie działa

Post autor: bodek510 »

pakiet " w unii jak w domu" działa w roamingu, jak będziesz we Włoszech to dzwonisz po unii za 29 gr/min
Agus10
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2014, o 20:57

Re: W Unii jak w domu nie działa

Post autor: Agus10 »

Dzięki ;D a czy ktoś zna jakiś kod z sieci plus w mixie aby były tańsze połączenia do krajów UE ?? ;> Dzięki !
ewelinam1512
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 wrz 2013, o 22:00

Pakiet "W Unii jak w domu"

Post autor: ewelinam1512 »

Witam.
Mam problem z tym pakietem. Otóż tata ma tel na kartę. Dziś w południe dostał sms z tą promocją 9 zł pakiet na 14 dni i za min do krajów w Unii 29 gr, wiec zaraz ją aktywowaliśmy, bo chciał zadzwonić za granicę. Dostał sms z potwierdzeniem. Wieczorem jeszcze dla pewności sprawdziłam czy pakiet jest aktywny i jest do 26.07.2014 do 14.26. Zadzwonił do Niemiec. Rozmawiał 15 min za ponad 18 zł, a powinno być 4 zł z groszami. Co to za interes 15 min wyszło za 18 zł z konta plus oplata za pakiet 9 zł. Razem 27 zł za 15 min. Niezłe.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2014, o 05:52 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Przeniesienie posta do istniejącego tematu
ewelinam1512
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 wrz 2013, o 22:00

Re: W Unii jak w domu nie działa

Post autor: ewelinam1512 »

Bez sensu to co piszecie wyżej.
Z Włoszech taniej - przecież Polska też jest w Unii.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: W Unii jak w domu nie działa

Post autor: ChuckyCiechanow »

Agus10 pisze:Dzięki ;D a czy ktoś zna jakiś kod z sieci plus w mixie aby były tańsze połączenia do krajów UE ?? ;> Dzięki !
W Mixie takiego pakietu niestety nie znajdziesz, jeśli masz minuty na stacjonarne to możesz dzwonić nawet za darmo dzięki AleNumer . Limit jednego połączenia 10 min, no i czekamy trochę na zestawienie rozmowy . Sam dzwonie w ten sposób.
nati707
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 27 lut 2013, o 15:27

Re: W Unii jak w domu nie działa

Post autor: nati707 »

Właśnie takiego pakietu w abonamencie mi w Plusie brakuje!!
U konkurencji już jest - abonament zawiera ileś tam minut na numery zagraniczne + smsy na numery zagraniczne. Dlaczego w Plusie tego nie wprowadzili, nie mam pojęcia :roll:
faarizamar
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2015, o 08:14

Pakiet "W Unii jak w domu"

Post autor: faarizamar »

Wykupiłam pakiet "W Unii jak w domu" na 14 dni jednak wykonując połączenia do Włoch została mi pobrana normalnie opłata, a nie 0,29 gr/min - wie ktoś może o co chodzi?
faari
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet "W Unii jak w domu"

Post autor: sl@w_es »

faarizamar pisze:(...) wykonując połączenia do Włoch została mi pobrana normalnie opłata (...)
Pakiet działa przy wykonywaniu połączeń z krajów Unii Europejskiej; nie działa z terytorium Polski.
Dzwoniąc z Polski ponosisz odpłatność zgodnie z posiadaną taryfą czy pakietami obniżającymi cenę połączenia (jeśli takie posiadasz).

Regulamin promocji W Unii jak w Domu
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ