Nowy MIX PLUS IV. Czy ktoś coś może wie??

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mjodek
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 maja 2008, o 19:01

Nowy MIX PLUS IV. Czy ktoś coś może wie??

Post autor: mjodek »

Do tej pory Orange wprowadził nowego mixa a od 15 maja NOWy mixPLAY i od 19 maja Nowy Eramix. Czy ktos moze wie czy PLUS wprowadzi w koncu nowa taryfa, bo mixPLUS III jest już od 3 lat!!!
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

Plus pewnie bardziej był zajęty 36.6
(więcej w tym temacie: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?p=650#650)

i dlatego nic w mix-ie się nie działo.
katix5898
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2008, o 11:49

Post autor: katix5898 »

Sądze że szybko nie zmienią oferty ponieważ oferta mixplusa jest bardzo ofertą i tak konkurencyjną
Obrazek
mazii
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2008, o 12:42

Post autor: mazii »

witam prawdopodobnie w polowie sierpnia bedzie nowy mix wiem to z dobrych zrodel :)
MAZII
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

mazii pisze:witam prawdopodobnie w polowie sierpnia bedzie nowy mix wiem to z dobrych zrodel :)
Oby tylko w tym nowym mixie nie zlikwidowali darmowego numeru bo dzięki niemu oszczędzam majątek ;-)
Jak dla mnie mix Plusa byłby bardzo dobry jakby pakiet "Tanie popołudnia i weekendy" przekształcono w pakiet całodobowy oraz koszt minuty do wszystkich zmalał do np 60gr oraz pozostał darmowy numer. Byłaby to oferta idealna. Niestety należy pamiętać że mix nie może być lepszy od oferty abonamentowej (z wiadomych dla wszystkich względów :P)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
bombel
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 20:52
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: bombel »

ja tez oszczędzam majątek na darmowym numerze
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

mazii, jakbyś znał jakieś bliższe info na ten temat to pisz tutaj :-) Wszyscy będą Ci za to wdzięczni :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Nie sadze aby podstawowa stawka w mixie wynosila 60gr,taka obnizka zagrozila by simplusowi a ta do wrzesnia ma nie ulegac modyfikacjom.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

simplusowiec, tu już chodzi o priorytety. MixPlus jest ważniejszy dla operatora niż Simplus. Stawka za minutę w MixPlusie na pewno nie będzie niższa niż w taryfach minutowych ponieważ abonament jest priorytetem dla sieci. Ale od Simplusa to nie ma żadnych przeciwwskazań ;-) Lepiej związać klienta umową niż dać mu pre-paida którego zawsze może wywalić do kosza i uciec do konkurencji. Taka polityka jest w każdej sieci.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Przeglądając różne portale oraz fora i przyglądając się wypowiedzą niektórych osób ponoć rzeczywiście ten MixPlus 4 ma wejść w niedługim czasie a cena minuty ponoć ma kosztować 60gr a SMS 15gr. Darmowy numer zostanie, ale nie wiadomo na jakich zasadach. Oby nie zrobili go tylko na połączenia głosowe :-/

Ciekawe czy takie wypowiedzi można w ogóle traktować poważnie czy ludzie tak dla jaj sobie takie bzdury wypisują :-P No cóż... czas pokaże ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Miejmy nadzieję, że coś się wreszcie zmieni.
Do tej pory nie zmieniali oferty bo im sie dobrze sprzedawała, więc po co zmieniać ;)

Mam także nadzieję, że... gdy wprowadzą nową taryfę będą mogli na nią przejść także dotychczasowi użytkonicy mixPlusa.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Mi coś się zaczyna wydawać że ten nowy mixPlus to jest właśnie ten cały music pack :-/ W końcu tam są całkiem inne doładowania. Coś czuje że nowej taryfy nie będzie :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Mariusz, też myślę, że to chyba chodziło o muzyczną wersję. Jednak mam nadzieje, że nie ;)
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Wg plotek i domysłów internautów miało coś nowego wejść w połowie sierpnia.Chce sobie wziąć mixa ze względu na darmowy numer i teraz mam zonka,brać czy czekać?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

simplusowiec pisze:mam zonka,brać czy czekać?
Zawsze możesz się wstrzymać ten tydzień czy dwa. Chyba że bardzo Ci zależy żeby już mieć mixa.

Znów gdzieś czytałem jakieś domysły że niby minuta ma być po 59gr, SMS 15gr, a MMS 35gr. Pewnie to i tak ktoś tak sobie dla jaj napisał. Już pełno różnych wersji cenowych nowego MixPlusa widziałem :-P
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Zablokowany