Rok darmowych rozmów z wybranym numerem w Plusie

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Camardilla
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2013, o 14:13

Rok darmowych rozmów z wybranym numerem w Plusie

Post autor: Camardilla »

Dzień dobry. Otrzymałam smsa o treści: "Damy Ci ROK DARMOWYCH ROZMÓW z wybranym numerem w PLUSIE! Zasil swoje konto za min 30 zł do 13.06 Potwierdzenie włączenia i instrukcja aktywacji numeru SMSem do 18.06." To znaczy, że jeśli doładuje się podaną kwotą, to otrzyma się SMS z dalszymi instrukcjami, które umożliwią aktywacje usługi bez dodatkowych opłat? Czy ta oferta rzeczywiście jest tylko do dzisiaj, tj. 13.06?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok darmowych rozmów z wybranym numerem w Plusie

Post autor: sl@w_es »

Camardilla pisze:(...) Czy ta oferta rzeczywiście jest tylko do dzisiaj, tj. 13.06?
Z treści SMS-a, którą zacytowałaś jednoznacznie wynika, że konto należało doładować do 13 czerwca.
Zasil swoje konto za min 30 zł do 13.06
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Camardilla
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2013, o 14:13

Re: Rok darmowych rozmów z wybranym numerem w Plusie

Post autor: Camardilla »

sl@w_es pisze:
Camardilla pisze:(...) Czy ta oferta rzeczywiście jest tylko do dzisiaj, tj. 13.06?
Z treści SMS-a, którą zacytowałaś jednoznacznie wynika, że konto należało doładować do 13 czerwca.
Zasil swoje konto za min 30 zł do 13.06
Wiem, że moje pytanie mogło zabrzmieć głupio, ale czasem się zdarzają takie promocje (doświadczenie z różnymi usługami), które to trzeba szybko aktywować, bo są "tylko" do kiedyś tam, po czym się okazuje, że taka sama promocja jest uruchamiana np. co jakiś czas;)
cerebrum
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2014, o 01:25

Re: Rok darmowych rozmów z wybranym numerem w Plusie

Post autor: cerebrum »

Witam!
Chciałbym dołączyć się do tematu. Otrzymałem promocyjnego sms-a, zasiliłem konto kartą 30 zł, a wczoraj przyszedł mi sms z instukcją jak włączyć darmowy numer. Jednak sms albo przyszedł w trybie na ekran, albo po prostu go skasowałem, gdyż nie mogę go znaleźć w skrzynce. Pamiętam, że ten kod najprawdopodobniej wyglądał tak: 136*15*48xxxyyyzzz# i było napisane, że mam 30 dni na aktywację numeru. Próbowałem znaleźć jakiś odnośnik w e-BOK, ale na podstronie nie ma żadnej możliwości edycji. Czy mogę poprosić o sprawdzenie, czy ten kod jest poprawny, bo chciałbym skorzystać z tej promocji.

Aktualizacja:
Ostatecznie pomogła mi miła Pani z telefonicznego biura obsługi klienta (choć naczekałem się kilkanaście minut na infolinii). Dla innych osób, które będą szukać tego kodu - *106*15*48xxxyyyzzz#
Z istotnych informacji: promocja tylko dla osób, które dostały promocyjne zaproszenie sms-em od operatora; na zasilenie kwotą co najmniej 30 zł był czas do 13 czerwca, a potem jest 30 dni na wprowadzenie kodu. Kod można wprowadzić tylko raz, w razie pomyłki nie ma możliwości korekty.
ODPOWIEDZ