Program SmartDom

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: habish »

Mi też się nie podoba, że w najnowszych taryfach MMSy są dodatkowo płatne 40gr/szt :-(
Espec
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2014, o 12:52

Re: SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: Espec »

A tak w ogóle, to należałaby się nagroda dla mnie i dla innych osób, które błąd na stronie odkryły, bo tym samym Plus sporo zaoszczędził. Ale gdzie tam, o czym ja mówię! ...

PS
Żeby zmienić cennik, to szybko zmieniliście, ale żeby dodać LG G3 do oferty online, to już nie.
Ostatnio zmieniony 1 sie 2014, o 13:10 przez Espec, łącznie zmieniany 1 raz.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: habish »

Jaki błąd odkryłeś?
Espec
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2014, o 12:52

Re: SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: Espec »

No właśnie taki błąd, że online abonamenty powyżej 109 były rabatowane 50% łącznie z pakietem MMSów, a teraz już abonamenty powyżej 109 są wyłączone.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: habish »

Rabat jest tylko na abonament, pakiet MMS, jako pakiet dodatkowy nie jest i nigdy nie był rabatowany.
Espec
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2014, o 12:52

Re: SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: Espec »

U konsultantów nie był, natomiast na stronie był. Jeśli twierdzisz inaczej, to albo nie znałeś oferty ze strony albo po prostu kłamiesz. Rozmawiałem z 3 konsultantami, każdego tym zagiąłem i gdybym wiedział, że jednak zadziałacie na niekorzyść klienta, to dałbym sobie spokój i nie drążył. A gdybyście byli fair, to oddzwonilibyście do osoby lub osób, które wykazały, że nie macie racji i zaproponowalibyście coś w ramach rekompensaty, bo niesmak pozostał.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: habish »

Napisz w tej sprawie do pracownika Plusa.
Z tego co ja wiem, rabat jest tylko na abonament a nie na dodatkowe pakiety.
Espec
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2014, o 12:52

Re: SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: Espec »

Oczywiście tak zrobiłem, poprzez formularz kontaktowy na stronie Plusa i trafiłem na archaiczny skrypt, który nie wyświetla komunikatu o wysłanej wiadomości jak również nie wysyła potwierdzeń na maila. Ehh...
martaad
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 6 sie 2014, o 20:36

SmartDom - umowa na drugi abonament

Post autor: martaad »

Parę dni temu zadzwoniła do mnie pani z BOK i przedstawiła mi ofertę na abonament (dotychczas miałam mix, ale akurat skończyłam obowiązkowe doładowania). W związku z tym, że oba numery telefonu są na męża pani powiedziała, że drugi abonament będzie o polowe tańszy w ofercie smart dom. Abonament ma wynosić 42.50 (normalnie 84.90). Dzisiaj przyjechał kurier, umowę przeczytałam dokładnie dwa razy i nie ma tam ani słowa o obniżeniu abonamentu. Boje się, że będę musiała płacić całą kwotę mimo, że dokładnie wypytałam panią jak to będzie wyglądało (na jaki czas abonament, co zawiera, w jakiej wysokości). Liczę, że w momencie aktywacji (Plus ma 7 dni) na koncie w ebok pojawi się ta obniżona kwota.
Czy tak będzie rzeczywiście?
Ostatnio zmieniony 9 sie 2014, o 09:32 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: SmartDom - umowa na drugi abonament

Post autor: habish »

Rabatów faktycznie nie ma na umowie, pojawiają się najpóźniej z drugim okresem rozliczeniowym.
SmartDom "Drugi produkt za 50% trzeci za 1zł" działa gdy łączysz trzy różne usługi np. TV + Internet + Telefon
forresty
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 9 sie 2014, o 06:36

SmartDom - 3 usługi, kilka pytań

Post autor: forresty »

Mam kilka pytań na które chciałby znać odpowiedź zanim pójdę do salonu podejmować decyzję. Może ktoś by mi pomógł?
Obecnie posiadam Cyfrowy Polsat w pakiecie Familijnym za 39 zł. Chciałbym zrezygnować z Neostrady i przejść na Power LTE czy to w Plus czy CP i mieć 50% zniżki. Co musiałbym zrobić? Podpisać abo w Polsacie na 49 zł i dopiero kupić internet? Telewizję mam już 2 lata a z tego co słyszałem trzeba mieć jakiś staż 60 dni wiec nie wiem czy łapałbym się na tą ofertę mając niższy abonament niż wymagany?
Jeśli byłoby możliwe takie połączenie z rabatem 50% na POWER LTE to czy można byłoby dodać 3 usługę za 1 zł w postaci abonamentu tel. kom w PLUS? Tyle, że ja musiałbym przenieść numer i nie wiem jak technicznie to zrobić i kiedy tzn. przenieść się jak najbardziej potrafię tylko w opisie usługi napisano ze to trzeba zrobić w 10 dni chyba. I jaki plan mógłbym sobie wtedy wybrać? Mnie interesują tylko rozmowy ok 300 min do wszystkich. Po prostu nie wiem jakie plany są możliwe do wzięcia i w jakich cenach? Piszą tylko o złotówce, ale to za ładnie wygląda.
I jeszcze jedno. Te zniżki czy też rabaty to obowiązują przez cały okres trwania umów? Np: wszystko w jednym dniu podpisuję na 24 m-ce i od pierwszej faktury płacę raz ustalona z rabatami kwotę? Nie wiem czy te rabaty nie zostaną naliczone dopiero przy drugiej fakturze, a po drodze gdzieś się 'wyłączą' np po roku. Decyzje musiałbym podjąć do września, bo w listopadzie wyłączają mi Neostradę (a przynajmniej ja tak planuję) więc jest jeszcze trochę czasu, a z tego co liczyłem na takiej opcji oszczędziłbym trochę na opłatach.
I jeszcze jedno. Gdybym kupił PowerLTE to tam w pakiecie instalacyjnym jest wszystko do podłączenia czy trzeba samodzielnie kupić coś do komputera? Nie mam routera bezprzewodowego. Neostradę biorę na zwykłym kablu i modemie USB, wiec nie mam niczego innego oprócz routera kablowego dodatkowo.
Ostatnio zmieniony 9 sie 2014, o 09:38 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie posta
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Program SmartDom - abonament z telefonem

Post autor: sl@w_es »

wytatuowana pisze:(...) Wiem, że oferta ta obowiązuje do jutra tj. 31.07.2014r. (...)
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=39&t=15026
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
GoracaOfiara
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 10 sie 2014, o 12:07
Lokalizacja: Legnica / Warszawa / Marki

Re: Program SmartDom

Post autor: GoracaOfiara »

forresty

Na początek należy podnieść abonament w CP do kwoty 49,90zł, czyli min. pakiet Familijny Max HD. Liczy się data podpisania umowy pierwotnej, a nie aneksu. Jeszcze tego samego dnia możesz złożyć zamówienie na Internet w CP, bądź Plusie, a w ciągu 10 dni na trzecią usługę, w Twoim przypadku Telefon.

WAŻNE!
Jeśli interesuje Cię oferta telefonii komórkowej wraz z aparatem telefonicznym w promocyjnej cenie, to suma opłaty za TV i 50% opłaty za Internet musi wynosić 98zł. W przypadku oferty Tylko SIM, bądź ze sprzętem na raty, powyższa suma to 74zł.
daniel_reds
PlusManiak
Posty: 104
Rejestracja: 26 lip 2014, o 23:01

Re: Program SmartDom

Post autor: daniel_reds »

Witam. Posiadam Internet Plusa na kwotę 129 zł. Chciałbym sobie dobrać do tego telefon na abonament 109 zł, po obniżeniu wychodzi 54,99 na 24 miesiące. Umowa na internet kończy mi się w grudniu, to po skończeniu się tej umowy, cene abonamentu za telefon wzrasta do 109zł, czy mam zagwarantowane, że przez 24 miesiące będę płacił tylko te 54,99?

I drugie pytanie. Czy przed podpisaniem umowy, trzeba wręczyć kurierowi jakieś dokumenty/zaświadczenia?
GoracaOfiara
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 10 sie 2014, o 12:07
Lokalizacja: Legnica / Warszawa / Marki

Re: Program SmartDom

Post autor: GoracaOfiara »

Tak, pod warunkiem, że przez pozostałe miesiące trwania umowy na telefon nie zmniejszysz wysokości abonamentu na Internecie.
ODPOWIEDZ