"Drugi produkt za połówkę" - abonament telefoniczny

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
dannsjack
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 cze 2014, o 15:21

"Drugi produkt za połówkę" - abonament telefoniczny

Post autor: dannsjack »

Witam,
Mam pytanie a mianowicie, posiadam telewizję za 59,90zł i czy mogę skorzystać z rabatu 50% na abonament telefoniczny jeżeli chciałbym przenieść numer z Plusa na Kartę na abonament(chodzi mi o zachowanie dotychczasowego numeru telefonu) ? Czy też konieczne jest podpisanie nowej umowy z nowym numerem? I jeszcze jedno pytanie, czy musi to być umowa z telefonem czy też może być bez telefonu?

Pozdrawiam.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: "Drugi produkt za połówkę" - abonament telefoniczny

Post autor: kosa1127 »

Witaj. Tak oczywiście, że możesz zachować swój numer telefonu. Jest dostępna oferta bez i z telefonem. Polecam bez bo za bazowo 49.90 masz nielimitowane rozmowy i smsy do numerów komórkowych. Pozdrawiam.
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
dannsjack
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 cze 2014, o 15:21

Re: "Drugi produkt za połówkę" - abonament telefoniczny

Post autor: dannsjack »

Bardzo dziękuję za odpowiedź, właśnie podpisałem umowę przechodząc z karty na abonament. Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ nie dopytałem w salonie Plusa, czy abonament obowiązuje już od momentu podpisania umowy? Tzn jeśli mam darmowe rozmowy i SMS-y oraz pakiet internetowy to mogę już z nich korzystać bez ponoszenia dodatkowych opłat?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
DanielloJSA
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 13 cze 2014, o 21:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: "Drugi produkt za połówkę" - abonament telefoniczny

Post autor: DanielloJSA »

A jak to jest w przypadku gdy mam juz internet z plusa i telefon jako druga usluga za polowke to trzecia usluga za zlotowke rowniez moze byc drugi abonament na telefon czy to koniecznie musi byc telewizja? Jak to sie w ogole dobiera te uslugi?
ODPOWIEDZ