Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!!

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!!

Post autor: habish »

Plus, wraz z ipla.tv przygotował dwa nowe pakiety z myślą o swoich klientach.

Pierwszy z nich PAKIET IPLA PLUS jest darmowy dla klientów sieci!
W jako skład wchodzi aż 6 kanałów TV: Polsat News, Polsat News+, Polsat Sport News, Polsat Cafe, Polsat Play i Superstacja.
Dodatkowo: Informacje, sport, rozrywka i treści, dostępne wyłącznie dla abonentów Plusa.
PAKIET IPLA PLUS --> http://www.ipla.tv/pakiet/PLUSFREE#/con ... mendations

Drugi z nich to PAKIET IPLA SUPER PLUS, który kosztuje 12,30zł na 30dni.
W jego skład wchodzi 10 kanałów TV: Discovery, History, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat News+, Polsat Sport News, Polsat Cafe, Polsat Play i Superstacja.
Dodatkowo: Rozrywka dla całej rodziny - 20 filmów oraz kabarety, seriale i bajki!
Od 1 lipca "Na Krawędzi 2" przed telewizyjną premierą!
PAKIET IPLA SUPER PLUS --> http://www.ipla.tv/pakiet/SUPERPLUS#/co ... mendations


Jeśli łączymy się z internetem w telefonie, poprzez APN Plus, krajowa transmisja danych, wykorzystana do oglądania ipli w naszym telefonie jest bezpłatna
Regulamin --> http://plusstore.plus.pl/documents/5960 ... i_Ipla.pdf
Ostatnio zmieniony 22 sie 2014, o 00:09 przez habish, łącznie zmieniany 1 raz.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: niko10 »

Ten pakiet IPLA PLUS jest na stałe bezpłatny czy na 30 dni?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: habish »

Na stałe. Aktywacja pakietu następuje w przeciągu 24h.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: niko10 »

Spoko, włączyłem. A jak mi za miesiąc pobierze opłatę to przyjdę tu z powrotem :-D
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: habish »

Spoko, będę tu na pewno :)
tosia
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:34
Kontakt:

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: tosia »

patryk7588, lub może ktoś inny zorientowany, ponieważ w punkcie 2 linkowanego prze Ciebie regulaminu napisane jest, że promocja trwa od 2 września 2013, czy nadal jest ona aktualna? I to rozumiem w smartfonie na APN Plus, posiadam Plus na Kartę. A jeśli mam internet abonament 15 GB, umowa z października 2013 (stara, nie ma mowy tu o 2xLTE czy Power LTE), a ustawiony APN to APN internet, czy tu też można jakoś przestawić ewentualnie router na APN Plus, aby materiały z ipla nie pomniejszały limitu danych? Sam pakiet IPLA Plus jest darmowy do końca roku, to rozumiem. Chodzi mi głównie o pomniejszanie limitu.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: niko10 »

Nie, ta promocja dot. limitu dotyczy tylko taryf głosowych. W przypadku neta też jest transfer na iple, ale przy wyższych abonamentach niż masz, im wyższy tym większy dodatkowy pakiet na iple, przy najwyższym bez limitu.
gregu
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2014, o 12:28

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: gregu »

Mam plan 25GB 2xLTE w którym

"Przeglądanie stron www (..) będzie pomniejszało limit transmisji danych w przypadku:
1)odtwarzania streamingu filmów lub muzyki (z wyłączeniem serwisu ipla.pl), o ile bedzie to miało miejsce w ramach komponentów własnych tego serwisu i nie będzie pośredniczył w tym serwer proxy (...)"

Czy mogę sobie spokojnie aktywować ten darmowy pakiet i nie będzie mi odejmowało transferu?

Mam modem wpięty w router, czy to przeszkadza w czymś, czy muszę łaczyć się z aplikacji Plusa?

Dziękuję za odp.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: niko10 »

Nie przeszkadza router, możesz oglądać i na www i na aplikacji ipla. Ten pakiet to po prostu dostęp do treści i nie ma związku z liczeniem danych. A jeśli masz w promocji internetowej bez liczenia danych na ipli i odejmowania tych danych z limitu, to tak powinno to być rozliczane.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: habish »

Czy ktoś ma wrażenie / podejrzenia że ipla zaczęła jeść mu dane z pakietu?
Awatar użytkownika
Artur1906
Szalony PlusManiak
Posty: 221
Rejestracja: 12 lut 2013, o 16:14

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: Artur1906 »

Ja mam takie pytanie. Posiadam pakiet Internet POWER LTE 30GB co mam zrobić by mieć tą telewizję za darmo? Zależy mi najbardziej na kanałach dla dzieci
Obrazek
darth
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 9 sie 2014, o 12:47

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: darth »

patryk7588 pisze:Czy ktoś ma wrażenie / podejrzenia że ipla zaczęła jeść mu dane z pakietu?
Troszkę odświeżę temat. Od kilkunastu dni jestem użytkownikiem Power LTE, jak i wspomnianej ipla.tv. Mam aktywowany pakiet Ipla Plus i programy oglądam przez aplikację zainstalowaną na kompie (nie bezpośrednio na stronie). Od kilku dni zauważyłem pomniejszanie danych limitu właśnie przy korzystaniu z ipli. Dzisiaj zrobiłem krótki test, sprawdziłem limit danych, odpaliłem iple i znowu kontrola limitu danych (z plus online), efekt:

15.08.2014 11:27 11,22 GB
15.08.2014 13:00 10,81 GB

Czyli jednak ściąga z limitu. Zrobię jeszcze kilka takich testów i będę reklamował.

Podczas oglądania ipli, korzystam tylko z LTE (wymuszone na routerze).
Awatar użytkownika
bramowicz1
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 4 mar 2013, o 02:14
Lokalizacja: Toruń, Lubicz

Re: Darmowy transfer danych oraz Darmowy Pakiet ipla Plus !!

Post autor: bramowicz1 »

Witam. Mam aktywny pakiet ipla Plus w zakładce usługi? I pytanie czy ipla Plus nie zlicza pakietu danych podstawowego i nocnego bez względu na technologię łaczenia, czy też nie zlicza danych tylko w 3G, bo w promocyjnym planie taryfowym w umowie nie jest to jasno napisane? i I czy oglądając na PC muszę być zalogowany na ipla.tv?
Ps.Otrzymałem kod uaktywniający pakiet na ipla.tv.i go aktywowałem na stronie ipli. Czy trzeba czekać na jakiegoś sms-sa potwierdzającego aktywację pakietu? Jak to rozumieć?
D-Link DWR-966, Motorola Edge 30 Pro
ODPOWIEDZ