Telefon+ tablet w ofercie smartdom

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
GandziaTPS
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 lut 2014, o 17:30

Telefon+ tablet w ofercie smartdom

Post autor: GandziaTPS »

Witam !
Parę dni temu dzwoniła do mnie pani z ofertą dla mnie telefonu plus tabletu w ofercie promocyjnej. Abonament za telefon kosztuje 119.99zł, lecz dla mnie jest to rabat i wynosi mnie to 54.99zł mies. Za internet 15gb przez 4 mies mam nic nie płacić, a po 4 mies 11.99zł. Dziś kurier przyjechał do mnie i na umowie nie pisze nico rabacie tylko o normalnej cenie 119.99 zł za abonament na telefon. Nie wiem teraz o co chodzi.
GoracaOfiara
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 10 sie 2014, o 12:07
Lokalizacja: Legnica / Warszawa / Marki

Re: Telefon+ tablet w ofercie smartdom

Post autor: GoracaOfiara »

Informacji o przyznanym rabacie nie będzie w umowie. Super Oferta jest promocją nakładaną, benefity przyznane będą po spełnieniu warunków. Proponuję skontaktować się z Infolinią Plusa, aby potwierdzić dostępność upustów.
GandziaTPS
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2014, o 17:30

Re: Telefon+ tablet w ofercie smartdom

Post autor: GandziaTPS »

Aha no to dziękuję bardzo bo się trochę przestraszyłam :)
GandziaTPS
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2014, o 17:30

Re: Telefon+ tablet w ofercie smartdom

Post autor: GandziaTPS »

:evil: Witam!
Wracając do tematu... pierwszy rachunek przyszedł mi na kwotę 190 zł, poszłam do salonu zadzwoniłam na infolinię i dowiedziałam się, że pierwsze 2 rachunki będą normalne bez promocji a 3 będzie już 50% mniej. Nikt mnie o tym wcześniej nie poinformował, ale okey, zapłaciłam 2 rachunki, ale 3 przyszedł również bez promocji.
O co chodzi? Dlaczego tak oszukujecie ludzi?!
Nie stać mnie żeby płacić co miesiąc ponad 100 zł za abonament tym bardziej, że mam jeszcze u was internet LTE i mixa.
Ostatnio zmieniony 5 gru 2014, o 14:47 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie tematów i postów z różnych działów. Usunięcie powtarzających się treści.
pomocnik
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 7 gru 2014, o 03:13

Re: Telefon+ tablet w ofercie smartdom

Post autor: pomocnik »

jesli trzeci rachunek jest normalny to idz do salonu i upewnij sie ze zniżka została aktywowana na koncie, jeśli tak to złóż reklamację w salonie. upewnij się też czy na 100% spełniasz warunki tej promocji.
ODPOWIEDZ