Internet w taryfie "Plus na karte"

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
PorX
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 14:30

Internet w taryfie "Plus na karte"

Post autor: PorX »

Witam, mam telefon na kartę bez żadnych umów i aktualną taryfę "plus na karte" i chciałbym zapytać, czy ta oferta będzie u mnie działać:
http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... p_lva=3988
byłem w punkcie plusa i pytałem o to i dostałem informację, że to nie dla mojej taryfy, że dla mnie będzie działać jedynie następująca promocja:

Pakiet internetowy 7zł non stop (100mb) 7zł/31dni
Pakiet internetowy 9zł non stop (150mb) 9zł/31dni
Pakiet internetowy 15zł non stop (500mb)15zł/31dni

Czy tak faktycznie jest? :/
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Internet w taryfie "Plus na karte"

Post autor: habish »

Tak. Zawsze możesz zmienić taryfę, ale wtedy nie będziesz mógł już wrócić do obecnej.
Co do pakietów internetowych, te dostępne dla Ciebie są z lejkiem, te niedostępne nie.
PorX
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 14:30

Re: Internet w taryfie "Plus na karte"

Post autor: PorX »

Nie chcę zmieniać taryfy, bo korzystam z promocji rok ważności konta, która jest bardzo użyteczna, a na innych taryfach jej nie ma. Czyli coś za coś? te "Non stop" na mojej taryfie są niezbyt korzystne, bo co to jest 100mb na miesiąc? a aby płacić 15zł za pół gb? mało korzystne są te promocje :/

O co chodzi z tymi 'promocje z lejkiem'?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Internet w taryfie "Plus na karte"

Post autor: habish »

Promocje z lejkiem które możesz włączyć mają ograniczenie transmisji po wyczerpaniu pakietu.
Np. za 15zł masz 500mb, po 500mb włącza się lejek, internet działa bardzo wolno, ale nic nie płacisz.
W nowych promocjach bez lejka, po tych 300mb czy 1GB nie masz ograniczenia tylko płacisz za dane. Jak się zapomnisz to wciągnie Ci całą kasę z konta.
PorX
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 14:30

Re: Internet w taryfie "Plus na karte"

Post autor: PorX »

Tyle, że dla mnie jak widać na tej taryfie jedynie są te promocje z tym lejkiem i mimo, że jest to plus to i tak ta promocja nie jest zbyt korzystna i chyba się każdy z tym zgodzi.

Są różnego rodzaju aplikacje zapobiegające temu jak się nie mylę na androidzie (w google play) można je zakupić bądź pobrać (jeżeli są darmowe) ustawia się tam limit i jak się 'fabrycznie' nie ma w danej promocji tego lejka to ta aplikacja go tworzy.
ODPOWIEDZ