[Nowość] Plus na Kartę bez limitu

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: [Nowość] Plus na Kartę bez limitu

Post autor: Robertus »

radziopoke pisze: (...) Porównajmy teraz tą ofertę z ofertą plusa:
Internet 1 GB za 10 zł (miesięcznie)
Po pierwsze po wyczerpaniu tego pakietu będą naliczane opłaty.
(...)
Nie jest to prawdą ponieważ punkt 16 regulaminu pakietu internetowego mówi:
Po przekroczeniu jednostek dostępnych w ramach Pakietu internetowego w danym Okresie Ważności Promocji, prędkość transmisji danych
zostanie ograniczona i nie będzie wyższa niż 32 kb/s. Abonent nie zostanie obciążony dodatkową opłatą za transmisję. Abonent zostanie
poinformowany o zmianie parametrów transmisji danych za pomocą wiadomości SMS.
A więc nie wprowadzajmy w błąd!
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [Nowość] Plus na Kartę bez limitu

Post autor: mariusz9a »

radziopoke, z tego co się orientuję, w Plusie Na Kartę jest dostępny codziennie za darmo pakiet 100 MB - czyli dwa razy więcej niż Ty dostajesz w swojej super mega ofercie ;-) Pakiet ten znajdziesz logując się do Plus Online.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Kravi
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 paź 2014, o 23:40

Re: [Nowość] Plus na Kartę bez limitu

Post autor: Kravi »

Witam.
Mam sporo pytań zacznijmy może od historyjki otóż, obecna moja taryfa: Plus na kartę i mocno się zastanawiam i tu proszę o doradzenie fachowców na jaką taryfę przejść?
Moje oczekiwania figurują następująco: pakiety internetowe (koniecznie z tzw. lejkiem) i to wszystko, bo niezbyt dużo rozmawiam w granicach 40 minut miesięcznie.
Moje pytanie kolejne czy w obecnej mojej taryfie Plus na kartę możliwe są jeszcze pakiety non-stop które były chyba najbardziej opłacalne na ten moment teraz za tę samą kwotę otrzymamy 300 MB/7 zł, a w Non Stop było bodajże za 7 zł 500 MB reasumując czy jak zamienię na taryfę plus na kartę bez limitu (do 30 października) darmową to czy jeśli wpisując *121# oraz *136# nie mając żadnych promocji ani ofert połączenia wychodzące (na dzień dzisiejszy jeszcze pół roku) zostaną nienaruszone? Mimo, że kiedyś chyba miałem rok za 10 zł płacąc, ale kiedy to było oraz czy po tej darmowej zmianie na taryfę plus na kartę bez limitu mogę tylko zakupić pakiet internetowy czyli powiedzmy jak mam 35 zł to zmienię na nową taryfę plus oraz zakupie pakiet powiedzmy 7 zł 500 MB i rok za 10 zł wychodzących to mogę mieć tylko te dwie promocję? Albo powiedzmy, że tylko jedna promocje tego pakietu proszę doradzić mi, bo nie wiem czy warto zmieniać taryfę jeśli nie to proszę powiedzieć jak wygląda sprawa z internetem w mojej obecnej taryfie i wiem, że te tematy się powielają jednak proszę mi odpowiedzieć jak dziecku, bo jeśli chodzi o tę branżę to jestem totalnym laikiem.
Chciałbym jeszcze wrócić do tego co pisał Pan Mariusz 2 posty temu, jak to darmowy pakiet 100 MB dziennie?
Mój budżet opiewa się na tym, że 50 zł wystarcza mi na 3 miesiące i chciałbym wydawać powiedzmy 7 zł na miesiąc na pakiety internetowe z lejkiem chyba, że tak jak pan Mariusz pisał za darmo. :)

Dziękuję i niecierpliwie czekam na odpowiedź oraz poradę.
Kravi
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 paź 2014, o 23:40

Re: [Nowość] Plus na Kartę bez limitu

Post autor: Kravi »

Prosiłbym o odpowiedź ponieważ nie wiem jaką taryfe aktywować poza tym, chciałbym już zakupić internetowe pakiety bo obecnie mogę korzystać tylko z internetu na Wi-Fi
Kravi
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 paź 2014, o 23:40

Re: [Nowość] Plus na Kartę bez limitu

Post autor: Kravi »

Na dzień dzisiejszy jestem rozczarowany z powodu braku jakiejkolwiek odpowiedzi w moim kierunku, tak jakoś przykro sie robi mi ponieważ jestem w sieci plus jakieś 8 lat. I teraz gdy nie wiem co zrobić nie moge liczyć na pomoc...

Prosiłbym w takim razie o skierowanie mi jakiegos maila do 'specjalistów' abym opisał historię którą nikt tu nie czytał. ( tylko nie bok@plus.pl bo mnie olali to chyba jakis autobot)
doktorarca
PlusManiak
Posty: 54
Rejestracja: 17 lip 2014, o 15:50

PnK bez limitu - (wasze) OPINIE

Post autor: doktorarca »

Używam od miesiąca PnK bez limitu z włączonymi ROZMOWAMI i SMSami bez limitu w cenie 30 zł i powiem, że jestem zadowolony, w końcu PLUS wprowadził coś nowego... dobrego... co już u konkurencji jest od dawna....

Brakuje mi tylko jednego w tej ofercie - ROZMÓW bez limitu na stacjonarne...
Przydałoby się to, chociaż miałbym dokupić dodatkowy pakiet np. w cenie 5/10 zł na miesiąc, gdyż sporo połączeń wykonuję na stacjonarne, do różnych instytucji.


A jakie są wasze opinie o PnK bez limitu? Co byście dodali, zmienili?


Pozdrawiam serdecznie
doktorarca
Ostatnio zmieniony 27 paź 2014, o 07:55 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: PnK bez limitu - (wasze) OPINIE

Post autor: sl@w_es »

@ „doktorarca”,

w temacie do którego przeniosłem Twój wątek zawarte są już pytania, opinie, sugestie dotyczące taryfy PNK bez limitu, a jakby przeszukać jeszcze Oficjalny dział Plusa to znajdzie się jeszcze więcej podobnych zagadnień, więc nie widzę powodu na powielanie tematów.

Regulamin PlusForum:
11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.

16. Nie należy zakładać kilku tematów tej samej lub podobnej treści.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ