Program smartFIRMA

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Program smartFIRMA

Post autor: habish »

Od dziś klienci biznesowi Plusa mogą korzystać z programu smartFIRMA, który pozwala na łączenie różnych usług i przynosi wymierne oszczędności finansowe. Można łączyć takie usługi jak telefonia komórkowa, Internet LTE i telefonia stacjonarna. W programie znajdują się także produkty PlusBanku i energia elektryczna od Plusa, a wszystko to wspiera także szerokie portfolio dodatkowych usług wspierających i rozwijających biznes.

Już od dziewięciu miesięcy klienci indywidualni mogą w ramach programu smartDOM łączyć produkty Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku dzięki czemu mogą mniej płacić za swoje rachunki i generować duże oszczędności. Od dziś możliwość tę otrzymują także klienci usług oferowanych przez sieć Plus dla biznesu. Można korzystać z telefonii komórkowej bez limitu, telefonii stacjonarnej bez limitu, Internetu LTE oraz szerokiego portfolio usług dodatkowych wspierających biznes.

W ramach smartFIRMY:
- można wybrać nawet pięć produktów,
- na cztery z nich otrzymuje się rabaty,
- pierwszy i drugi produkt to zawsze telefonia komórkowa i Internet (wymiennie),
- na drugi produkt jest rabat 50%,
- trzeci produkt to zawsze telefonia stacjonarna, którą można dokupić za 1zł,
- można otrzymać upusty 10 zł i 20 zł na dodatkowe karty telefonii komórkowej,
- wszystkie upusty w ramach smartFIRMY przydzielane są na całą długość umowy!

smartFIRMA jest dla:
- dla obecnych klientów, którzy posiadają produkt (Internet lub telefonię komórkową) z abonamentem minimum 39 zł netto.
- dla nowych klientów, którzy zakupią minimum jedną aktywację telefonii komórkowej lub Internet dla firm z abonamentem minimum 39 zł netto (bez sprzętu) lub 49 zł netto (ze sprzętem)

SmartFIRMA obejmuje także inne, ważne usługi dla biznesu - bankowość oraz energię elektryczną i pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej!

smartFIRMA pozwala przenieść firmowy rachunek za prąd do Plusa i oszczędzić nawet 33% na energii w porównaniu do ofert innych sprzedawców. Klient korzystający z energii od Plusa ma zagwarantowaną stałą cenę energii przez cały okres umowy, nie będzie więc zaskoczony żadnym jej wzrostem. Plus oferuje jedynie 28,5 gr netto za kilowatogodzinę przy braku opłaty stałej, zwanej handlową. By skorzystać z oferty wystarczy jedna wizyta w punkcie sprzedaży sieci Plus i przyniesienie faktury od aktualnego sprzedawcy prądu, a Plus załatwi już wszelkie formalności w imieniu klienta.

Małe firmy mogą też zyskać dzięki wspólnej ofercie Plusa i PlusBanku. Za każde 500 zł wydane kartą firmową, PlusBank ureguluje za klienta 5% abonamentu w Plusie. W ten sposób można obniżyć abonament aż do 0 zł i to nawet na czterech telefonach. Dodatkowo, jeśli firma przeniesie numer telefonu do Plusa, otrzyma zwrot wpłacanego abonamentu na rachunek w PlusBanku przez 5 miesięcy. Można zyskać więc nawet 2100 zł! Klientom chcącym skorzystać z tych ofert PlusBank oferuje wyjątkowy rachunek dla małych firm – Mikro Biznes z pakietem usług dodatkowych oraz możliwością korzystania z usług biura rachunkowego ifirma.pl przez pierwszy miesiąc za darmo.

W ramach oferty Plusa dla firm i programu smartFIRMA można korzystać też z bardzo szerokiego portfolio najróżniejszych usług dodatkowych, pozwalających na rozwijanie biznesu. Są to miedzy innymi:
- Ochrona Internetu dla trzech dowolnych urządzeń w firmie z Chmurą 5 GB - zapewnia ochronę zawartości przed zagrożeniami z Internetu, a najważniejsze dokumenty można przechowywać w chmurze.
- NaviExpert – nawigacja w telefonie zapewniająca najświeższe dane o sytuacji na drodze.
- Pakiet IPLA Plus w smartfonie z bezpłatną transmisją danych – 6 kanałów TV, w tym kanały informacyjne.
- Ubezpieczenie sprzętu – specjalne pakiety obejmujące szybki czas naprawy, a nawet wymianę urządzenia lub nowe urządzenie w przypadku rabunku lub kradzieży.
- Monitoring Plus - lokalizacja pracowników, raportowanie ich mobilności.
- Zarządzanie flotą samochodową – monitoring geograficzny i techniczny aut z możliwością analiz statystyk na podstawie, których można optymalizować koszty w firmie.
- Mobilny zespół – przełączanie połączeń przychodzących pod numer firmy bezpośrednio do pracowników według preferowanych reguł dystrybucji połączeń.
- Nagrywanie rozmów – prowadzonych na telefonach komórkowych dla firm posiadających call center lub biuro obsługi klienta.
- Przełączanie rozmów – bez konieczności udziału w połączeniu przychodzącym.
- Zestaw sekretarsko – dyrektorski – możliwość decydowania, kto może się dodzwonić, a kto powinien połączyć się bezpośrednio z asystentką.
- Zapowiedzi głosowe – komunikaty głosowe po połączeniu pod numer firmy usprawniający obsługę klientów.

Jeszcze w tym roku wprowadzone zostaną kolejne usługi dla biznesu, a będą to Porady prawne, Usługi księgowe oraz Help Desk dla firm.

Link --> http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1151
Dominick1982
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:48

Re: Program smartFIRMA

Post autor: Dominick1982 »

Mam Smart Firmę. W ramach tej "nowości" dostałem 2nd usługę (neta LTE) za 50%. Od 16 lutego 2015 będę mógł coś więcej napisać. Na ten moment "Chcij to"
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Program smartFIRMA

Post autor: habish »

Internet masz Power LTE czy Super LTE?
Dominick1982
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:48

Re: Program smartFIRMA

Post autor: Dominick1982 »

Sorry, ale nie mogę znaleźć różnicy pomiędzy super a power :-) W regulaminie mam "Internet dla Firm", a jak sprawdzm na stronie, to te oferty są takie same, tzn. oferta standardowa i power lte.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Program smartFIRMA

Post autor: habish »

Nie są takie same. W Power LTE masz pakiet podstawowy GB + to na co pozwoli FUP po LTE.
W Super LTE masz pakiet podstawowy + 100GB po LTE + to na co pozwoli FUP po LTE.
Dominick1982
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:48

Re: Program smartFIRMA

Post autor: Dominick1982 »

Wydaje mi się, że mam Power'a. Nie znałem Plusa od tej strony. Nawet mi nie powiedzieli, że mają coś super :-) Jak upomnieć się o Super LTE? Bo nigdzie na stronie Plusa tego nie widzę? Mogę mieć Super pod firmę?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Program smartFIRMA

Post autor: habish »

http://www.plus.pl/dla-firm/internet-lte/
Wybierz szczegóły oferty a następnie regulamin promocji.
Tak wygląda regulamin promocji Super LTE, porównaj czy twój jest taki sam.
Dominick1982
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:48

Re: Program smartFIRMA

Post autor: Dominick1982 »

Mam Super LTE. Gdzie znajdę regulamin Power LTE? Ten abo mam chyba jako osoba fizyczna...
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Program smartFIRMA

Post autor: habish »

Jak masz Super to się ciesz.
Regulamin Power LTE znajdziesz tak samo jak Ci wyżej pisałem tylko w opcji dla klientów indywidualnych.
Dominick1982
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:48

Re: Program smartFIRMA

Post autor: Dominick1982 »

Mam Super LTE. Internet mi się aktywował od 21 lutego. Na razie wszystko jest ok. Transfery mam w miarę dobre. Jeszcze dużych plików nie ściągałem, więc prędkość transmisji mi nie spadła. Transfer jest na podobnym poziomie każdego dnia. Jak 2 lata temu po raz pierwszy wziąłem LTE od Plusa, to transfery pozytywnie mnie zaskoczyły. Teraz mam o połowę niższe, lecz może być to spowodowane inną lokalizacją. W razie czego problem powinna załatwić antena zewnętrzna. Dostałem router LTE d-link dwr 921. Jednakże mój "stary" huaweii b593 lepiej sobie radzi z transmisją 4G.

Dostałem 2nd fakturę - brak bonusu SMARTfirma :-) zaczyna się :-)
Faktura z dnia 24.03.2015 r.
Reklamacja w plus online z dnia 24.03.2015 r.

Mój błąd - nie doczytałem w regulaminie, że muszą upłynąć 2 pełne okresy rozliczeniowe, żeby był naliczony "bonus". Czyli jak zwykle - najpierw naliczymy, damy bonus, a później zakończymy okres jego obowiązywania.
Trzeba uważać na te "bonusy". Lepiej polować na promocje w telekomach, żeby mieć wszystko na umowie, bo później takie szukanie w różnych regulaminach nie przynosi korzystnych rezultatów.

24.04.2015 r - dostałem 3 fakturę (oczywiście eko :-)) Bonus już mam. 2 produkt jest za połówkę. Po części jestem zadowolony. 2 faktura opiewała na 155 zł (tel+lte). 3 faktura jest na 94 zł. Oczywiście już powyłączałem te wszystkie badziewia, które podwyższają kwotę abonamentu. Tutaj też pisałem reklamacje. Że też im się chce tyle listów poleconych do mnie wysyłać :-)

Podsumowując moje pierwsze 2 miesiące w Smart Firma, jestem rozczarowany. Zobaczymy jak będzie w niedalekiej przyszłości.

25.05.2015 - 4 faktura. Bonus jest. Jestem zadowolony, że wszystko nalicza się bezproblemowo. Faktura z 50% upustem na 2nd usługę cieszy oko.
ODPOWIEDZ