Świąteczne promocje Plusa

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mulan
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 lis 2008, o 11:24

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: mulan »

może się coś jeszcze w tej "promocji" :lol: świątecznej zmienić? czy to wszystko w tym roku?
bo dziś zamierzam kolejny numer w mixplusie kupić... i nie wiem czy moze nie opłaca się poczekać jeszcze troszke
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: ManMoon »

pasqal pisze:Ja nie wiem, czy im się nie chce wprowadzać żadnych zmian, czy faktycznie stawiają na maksymalizację zysków - jeśli to drugie, to tak czy owak daleko nie pociągną. Ale nie będę się rozwodził, bo widzę, że praktycznie wszyscy, co przede mną się wypowiadali, napisali łącznie moje zdanie ;-)
Raczej to drugie, ja zadzwoniłem do BOK'u, składając reklamacje związane z działaniem platformy, jak to już pisałem uruchomione pakiety minut i smsów, ale pobierane opłaty z salda głownego konta, minusowe konto i czasoumilacza, kogo oni tam zatrudniają? Gość nawet nie wiedział, że czasoumilacz aktywuje się na stronie a nie smsem i wyraźnie był zdziwiony, że jak to ja składam reklamację na Plusa? Oni powinni być trochę bardziej empatyczni jako ludzie w stosunku do klienta, skoro my klienci musimy znosić ciągłe awarie platformy "lidera" Plusa.

Może w końcu stracą pozycję lidera i wtedy zaczną się promocję, poprawa usług sieci, walka z konkurencją i walka o klienta ;-) Na to przecież czekamy.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:53 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
Fink
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 14 lis 2009, o 09:50

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: Fink »

pasqal pisze:Gość nawet nie wiedział, że czasoumilacz aktywuje się na stronie a nie smsem [...] skoro my klienci musimy znosić ciągłe awarie platformy "lidera" Plusa.
Czasoumilacz można aktywować za pomocą SMS'a
1. Aktywacja Usługi przez pobranie w ramach usługi telekomunikacyjnej o podwyższonej opłacie gotowego Utworu jest
możliwa przez jeden z następujących kanałów:
a. SMS
i. Klient powinien wybierać gotowy Utwór z gazetki lub ulotki reklamowej Polkomtel i przesyłać na numer 333
wiadomość SMS zawierającą kod wybranego Utworu.
ii. W odpowiedzi Klient otrzymuje za pomocą SMS potwierdzenie pobrania.
Przejdź na abonament to nie będziesz miał problemów z uruchomieniem pakietów :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: mariusz9a »

Fink pisze:Przejdź na abonament to nie będziesz miał problemów z uruchomieniem pakietów :)
Ja nad tym kiedyś myślałem, ale niestety za drogo :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mega92
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:10

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: mega92 »

vod pisze:Oto jedna z ofert przypisanych do konkretnego numeru telefonu,dotyczy ofert dla biznesu.
Jak podaje ulotka telefony w wyjątkowej cenie-tańsze nawet o 250zł,oraz
ekstra prezent:do 10 dodatkowych godzin na rozmowy-tylko dla stałych klientów.
Oto wybrane telefony:
12112009.jpg
promocyjna cena dotyczy jedynie tych 3 telefonów czy innych nie umieszczonych na ulotce też?
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: vod »

mega92 pisze: promocyjna cena dotyczy jedynie tych 3 telefonów czy innych nie umieszczonych na ulotce też?
To są polecane telefony dla konkretnego numeru,przy przedłużeniu kontraktu inne modele także mają niższą cenę niż w standardowym cenniku dla stałych abonentów.
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: ManMoon »

Czasoumilacz można aktywować za pomocą SMS'a
To napisz mi w jaki sposób? Smsem można wykupić utwór co najwyżej, ale i tak konto nie będzie aktywowane co widać w moim przypadku. Wcześniej włączony czasoumilacz, wgrany własny utwór, środki na saldzie konta i co? "Twoje konto jest nieaktywne."
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:51 przez ManMoon, łącznie zmieniany 2 razy.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze: Niestety Plus nic nie zaprezentował na święta - trzeba to głośno powiedzieć :-(
Jeszcze został im pre-paid. :-D (chyba go nie zostawią bez żadnej promocji?! :shock:) Być może Plus przedstawiając coś dla Simplusowców i 36i6 dorzuci coś jeszcze do abo i mixa. :-)
rogmaniek
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 26 paź 2009, o 12:02
Lokalizacja: Poznań/Strzałkowo

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: rogmaniek »

tomek pisze:
mariusz9a pisze: Niestety Plus nic nie zaprezentował na święta - trzeba to głośno powiedzieć :-(
Jeszcze został im pre-paid. :-D (chyba go nie zostawią bez żadnej promocji?! :shock:) Być może Plus przedstawiając coś dla Simplusowców i 36i6 dorzuci coś jeszcze do abo i mixa. :-)
Oby!!! Konto mam ważne do 15-12-2009r. Ponieważ kończą mi się minuty w Profilu: Darmowe minuty do Plusa, chciałem już sobie doładować konto, ale jednak wstrzymam się do grudnia. Tylko pytanie czy zdążą coś "przygotować", bo jak nie to nie dam im w tym roku zarobić :lol: Uzupełniam konto "stówkami", bo jak wiadomo zawsze jest 15zł extra, a do tego, aż 600 minut do Plusa i- co ważne- na 180dni, co jest dla mnie fair, ze strony Plusika.

Jednak dziś sobie- znów- uzupełnię konto Fresh'a i to 30zł, a przy tym zgarnę masę bonusów, tak jak w październiku :mrgreen: Nawet Poręcza czy szwaby z DT, w swoich pre-paid'ach, może nie rewelacyjne, ale jednak dodatkowe bonusy swoim Klientom zaproponowali, a w Sim+ie, jakoś "cicho". Także się powtórzę, oby Plusik, w pre-paid'dzie, nas czymś miłym jeszcze- na te Święta- zaskoczył :-)
iPlus: i żyjesz swoim rytmem. Zmieniamy świat na Plus. Jutro zaczyna się dziś! Ja Plus przyjaciele! Jakość Plus radość! Twoja Era!
Awatar użytkownika
greggy11
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 31 sie 2009, o 23:31
Lokalizacja: zielona góra

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: greggy11 »

Dwa marne pakiety w miesiącu w cenie 6 zł za pakiet.To całe te 29groszy w taryfie mixplus4,lepiej niech oddadzą to co zepsuli w mixplus4 czyli niech darmowy nr. nie wyklucza się z pakietem 100min. do plusa i na stacjonarne.I zajmą się nagminnymi awariami
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Prezenty w Simplusie na Święta

Post autor: Sim+ »

Od 17. listopada w Simplusie startuje promocja Prezent na Święta, w której w zamian za doładowanie co najmniej 30 zł, można otrzymać jeden z trzech pakietów za darmo.

Użytkownik powinien najpierw doładować konto kwotą co najmniej 30 zł, a następnie wybrać pakiet:
• 100 minut do Plusa - *136*11*53#,
• 100 SMS-ów do wszystkich - *136*11*54#,
• pakiet 100 MB transmisji - *136*11*55#.

Z oferty mogą skorzystać nowi i dotychczasowi klienci, którzy mają taryfę: Twój Profil, Easy, Team7, Nowy Simplus (sprawdzenie taryfy odbywa się kodem *147#). W dowolnej chwili użytkownik może sprawdzić bezpłatnym kodem *121# okres ważności prezentu oraz limit do wykorzystania.

Okres ważności pakietów wynosi 30 dni ( 720 godzin od jego uruchomienia). Z oferty można skorzystać tylko raz.
Źródło: telepolis.pl
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: tomek »

akurat mi się kończy konto 19 grudnia. :-D wybiorę pewnie 100 SMSów do wszytkich. chociaż mam jakiś niedosyt. W ubiegłym roku miałem 300 SMSów do wszystkich sieci po dołądowaniu za 100zł. :-/
Awatar użytkownika
Taczian
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 13 lip 2009, o 16:02
Lokalizacja: POZnań

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: Taczian »

Mixplus - nowe edycje promocji świątecznych

Plus wprowadza nowe edycje swoich promocji świątecznych w Mixplusie:

"Świąteczny MixPlus" od 23.11.2009

Obniżki cen:

SE W595 do 1zł z 169 w 30/48,

Podwyżki cen:

LG Cookie do 19zł z 1zł w 30/42,

Samsung S3600 Clifford do 19zł z 1zł w 30/36

Nokia 5800 do 49zł z 1zł w 80/42

2 nowe modele telefonów:

Nokia E71 oraz SE W995

"Świąteczny MixPlus z Muzodajnią" od 23.11.2009

Obniżki cen:

SE W595 do 1zł z 19 w 40/36

2 nowe modele telefonów:

Nokia E71

SE W995
źródło: gsmonline.pl
cenniki: KLIK
sithlady
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: sithlady »

A ja się zastanawiam kiedy pojawi się wreszcie nokia 3110 classic. Niby jest w ofercie, ale w salonach i podobno nawet w magazynie nie ma :(
thedvl
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2008, o 18:49

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: thedvl »

Nie pojawi się. Najpewniej są na stanie pojedyncze sztuki gdzieś w Polsce i stąd ona w cenniku.
ODPOWIEDZ