Świąteczne promocje Plusa

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

Plus.pl niestety nie da się usunąć...

Lokalizację da się włączyć- wchodzisz w menu, wiadomości, ustawienia, wiad sieciowe:
aktywaja- wł.
Odbierane kanały- moja kanały
moja kanały- kałał 50 zaznaczasz ptaszkiem (jesli nei ma, to dodatj kanał, nazwa np. CI, a numer to 50
Język- wszystkie

Zapisz.

Powinno działać. Tyle, że u mnie jak nacisnę czerwona słuchawkę będąc w pulpicie telefonu, nazwa mi ucieka i pojawia się za jakiś czas ;-)


Co do baterii- wejdź w ustawienia, wyświetlacz, jasność: 2, podświetlenie 10 sek i 5 sek odpowiednio, podświetlenie klawiatury- możesz zostawić zawsze włączone, albo po prostu tylko w nocy- ja mam zawsze, bo ja lubię jak klawisze podświetlają się.

Zobacz, czy te ustawienia nie będą adekwatne. Ja własnie mam takie ustawienia i bateria trzyma mi długo, jak mniej używam telefonu to nawet tydzień wytrzyma.
sithlady
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: sithlady »

Dzięki za pomoc w ustawieniu lokalizacji - sama bym nie znalazła. Jasność zmniejszyłam, poza tym ustawiłam motyw na ciemniejszy. Jeden problem się pojawił - parę razy komórka się wieszała gdy weszłam w Menu > Aplikacje > Plus Mega > Informacje. napis "Proszę czekać.. i tak z pół godziny. Nie daje się wyjść, pomaga tylko wyłączenie telefonu. Ale chyba ze 2 razy udalo mi sie sciagnac prognoze pogody bez klopotow
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: mariusz9a »

sithlady pisze:ustawiłam motyw na ciemniejszy
Wyświetlacze LCD pobierają więcej energii podczas wyświetlania czarnego koloru. Najmniejsze zużycie energii jest przy kolorze białym.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

Ja mam jasną tapetę, ale menu i wszystko czarne. Bateria nie jest rewelacyjna, ale jak patrzec na nowe telefony to nawet niezła..


Co z tym Plus Mega to nie wiem, bo nie korzystam z tego :-) A nie lepiej jest sprawdzić prognozę za pomocą WAP?
Awatar użytkownika
Taczian
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 13 lip 2009, o 16:02
Lokalizacja: POZnań

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: Taczian »

W MixPlusie Świątecznych promocji ciąg dalszy:
18 grudnia br. sieć Plus wprowadziła nowe odsłony promocji w ofercie MixPlus.

Główne zmiany cen telefonów w promocji „Świąteczny MixPlus”.

Obniżki cen:

* Samsung S7350i Ultra Style do 229zł z 399zł w 30/48

Podwyżki cen:

* LG Viewty do 99zł z 39 w 50/36,

* Nokia 5130 do 19zł z 1zł w 30/36,

* Samsung M3510 Riant do 19zł z 1zł w 30/36,

* SE C902 do 19zł z 1zł w 50/42.

Główne zmiany cen telefonów w promocji „Świąteczny MixPlus z Muzodajnią”.

Obniżki cen:

* Samsung 7350i Ultra Style do 229zł z 299zł w 40/36

Podwyżki cen:

* Samsung Avila do 29zł z 1zł w 40/36
źródło z cennikiami: GSMonline.pl KLIK
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

Takie głupie to... Viewty.. Ale ciekawe czy ku990, czy ku990i (pewnie ten, znając życie...).
Całe szczęście, że podali "i" przy Ultra Style :-P Przynajmniej ludzie nie będą oburzeni.
sithlady
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: sithlady »

W telefonie prawie wszystko poustawiane. Chcialam wyladowac do konca baterie - sluchalam radia, na chwile zostawilam wlaczone radio - no i ekran ciemny, na przyciski nic nie reaguje a radio gra i nie bardzo daje się wyłączyć.

PS. Może by tak wydzielić nowy temat o samsungu s3310?
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

Musimy się zdecydować, na którym forum piszemy ;] Hehe :-) Na telepolis.pl odpisałem Ci w temacie o S3310.
Awatar użytkownika
Taczian
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 13 lip 2009, o 16:02
Lokalizacja: POZnań

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: Taczian »

kowcio pisze:Takie głupie to... Viewty.. Ale ciekawe czy ku990, czy ku990i (pewnie ten, znając życie...)
Dlaczego głupie Viewty? Zapewne KU990i, który jest dostępny cały czas. Wersja bez "i" z tego co wiem, jest ciężko osiągalna. Aczkolwiek jest w cenniku(cena taka sama dla obydwu modeli). Zastanawiałem się nad tym telefonem (KU990i), ale nie po takich cenach... U konkurencji można dostać taniej i w krótszym zobowiązaniu. Myślicie, że to już ostatnia wersja cenników MixPlusa w tym roku? średnio co 1,5tygodnia zmieniali.
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

Nie miałem na myśli telefonu, ale Plus źle zrobił, że dał nazwę telefonu jako viewty, bo do Viewty zaliczają się dwa popularne telefony jak ku990 i ku990i...


Od razu mówię, że ku990i nie ma kabla do komputera, rysika, słychawek i w ogóle jest takim wybrakowanym telefonem...

Poza tym wg moich testów tego telefonu zostawia on troszke do życzenia. Ekran działa słabo, telefon potrafi się zawiesić, jest gruby... Rób co chcesz ;-)
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: witan93 »

A ja mam Ku990 bez "i" z Play i jestem bardzo zadowolony. Gruby? Dla mnie to zaleta bo dobrze się trzyma w ręce no i nie sprawia wrażenia, jakby miał się rozsypać np. po upadku. :lol:
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

A co, cienki telefon się rozpadnie po upadku? ;-)
Co kto lubi, ale są dużo lepsze telefony za te pieniądze od ku990 i to tylko moje zdanie ;-)
Ja chyba za dużo telefonów mialem w życiu i żebym był zadowolony, to chyba telefon musi być idealny pod każdym ważnym dla mnie względem :-D
ODPOWIEDZ