Świąteczne promocje Plusa

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
sithlady
PlusManiak
Posty: 79
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: sithlady »

A jak z dostępnością nokii 3120 classic i nokii 6151?
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

O 6151 zapomnij, bo to bardzo stary telefon jest.
3120Cls może dorwiesz... Ale sam telefon jest do kitu poprzez jego super trwałą obudowę- odradzam, jak chcesz mieć go dłuższy czas. Ja chcesz dobry telefon, to albo poszukasz coś od innego producenta, albo kupisz w Plusie obojętnie co, sprzedasz nowe na allegro.pl i kupisz nową 3110 Cls za jakieś 300 PLN albo nawet mniej (też na allegro.pl).
sithlady
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: sithlady »

Nokia 2700 jeszcze wygląda ciekawie - mam nadzieję że będzie dostępna
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

sithlady pisze:Nokia 2700 jeszcze wygląda ciekawie - mam nadzieję że będzie dostępna
To tandeta jest. Lepiej weź ją i sprzedaj, a za te pieniądze kup 3110 Cls i powinieneś być zadowolony ;-)

Już lepiej zakup jakiegoś Samsunga, a nie pchaj się w tę Nokię. Taka moja rada. Nie pożałujesz na pewno.
sithlady
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: sithlady »

A z dwojga złego co wybrać: 3120 czy 2700. Jakby coś się działo, zawsze mogę przełożyć kartę do tego co mam teraz (6020). Od szajsunga na razie trzymam się z daleka
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

sithlady pisze:A z dwojga złego co wybrać: 3120 czy 2700. Jakby coś się działo, zawsze mogę przełożyć kartę do tego co mam teraz (6020). Od szajsunga na razie trzymam się z daleka
Twój wybór... Ja chyba bym brał 3120 Classic. Ale i tak ja kupiłbym coś od Samsunga lub LG, bo tutaj mam pewność że telefon posłuży mi kilka lat, a w przypadku tych Nokii może być problem po pierwszym upadku.

Ta Twoja 6020 to cudo przy tych Nokiach, cudo nie do zdarcia.
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: Marcin34 »

A ja bym kupił ten tel na wolnym rynku bo nie jest to zbyt drogie urzadzenie i nie ma sensu wiązać się na 2 lata skoro można wziąc umowę na rok i więcej minut.
sithlady
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: sithlady »

W piątek byłam w punkcie ale już sprzedali co mieli z 6020. Podobno ma być we wtorek, ale obdzwoniłam inne punkty plusa we Wrocławiu i dawno nie mieli. Coś marnie to widzę
thedvl
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2008, o 18:49

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: thedvl »

W ogóle nie myśl o 3120 Classic. Telefon ma jedną wadę przez która przyćmiewa wiele zalet. Tak jak napisał kowcio to obudowa. W ciągu roku mój egzemplarz był z tego powodu na gwarancji 2 razy.Po pierwszej wymianie korpus pękł po tygodniu. W tej chwili ma takie pęknięcie przez które nie mogę wyjąć karty pamięci ; d ale będę walczył z Nokia Care.

O 6020 zapomnij, pojawienie się go w jakimkolwiek punckie byłoby nie lada wydarzeniem ; )
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

Tych klamotów nie ma już w Plusie i ich nigdy nie będzie...

Powiedz mi, na czym Ci zalezy w telefonie? Tak szczerze? Bo te Nokie to można rozbić o kant stołu. Ja ostatnio zdobyłem nową Nokię 3110 Classic i to jest jeszcze świetna Nokia, niestety jedna z ostatnich i coś czuję, że po 3110 classic w ogóle zrezygnuję z fińskiego producenta, bo jakość wykonania i bezawaryjność telefonu to dla mnie priorytety.
Na czym polega Twe uprzedzenie do Samsungów? Czyżbyś trafił na model E250? :-D Tak myślę.

Pomyśl nad Samsungiem S3310. Mam od prawie 3 miesięcy i bardzo chwalę sobie ten telefon. W Plusie jest bardzo tani. Mimo tego, że nie ma samych zalet, ale jego wady są naprawdę na siłę wyciągane. Mianowicie jedyna rzecz, która mogłaby byc udoskonalona, to bateria. Jak dzwonisz- oki, trzyma ładnie, ale jak przeglądasz internet badź piszesz dużo SMSów z dłogo włączonym podświetleniem i najjaśniej jak się da- to bateria nie wytrzymuje czasami 2 dni. Ale tak jak mówię, to jedyna wada jak na razie... Jakość rozmów jest perfekcyjna...

Mam ogromne odniesienie do innych telefonów. W życiu miałem różnych telefonów coś około 150 modeli, ten Samsung jest w czołówce najlepszych telefonów w kategorii praktyczne. Przemyśl sobie go. Jak nie musisz teraz kupować telefonu, poczekaj trochę- może do świąt napiszę i opublikuję test tego telefonu na jednym z portali telekomunikacyjnych, tam na pewno więcej się dowiesz o tym telefonie...

Sam telefon jest lekki, cienki, perfekcyjnie wykonany/spasowany (ile upadków zaliczył- żadnej ryski nie mam, nic nie trzeszczy), tylna klapka z bardzo fajnego tworzywa jest wykonana, klawiatura wygodna, jakość rozmów bardzo dobra (a nawet lepiej), aparat w miarę (ale tylko do zdjęć "okazjonalnych"), radio i odtwarzacz bardzo ładnie gra. Ekranik jest świetnej jakości (2,1"- to dużo jak na taki telefon, 320x240 px), zasięg bardzo ładnie trzyma (szczególnie w odniesieniu do starych Samsungów, gdzie to różnie bywało), nowe oprogramowanie- ograniczenia znane z innych modeli tego producenta zostały w większości wyeliminowane, obsługa jest prosta, menu jest logiczne (kiedyś większość osób narzekała na to). Swojego kupiłem za 200 PLN nowego bez żadnej umowy, teraz za 230 PLN na allegro.pl są nówki- to są grosze za taki telefon.


Jest też Nokia 6300- odpowiednik tego Samsunga, tych Nokii w życiu miałem aż 3 sztuki. Bateria w nich to masakra (dziennie nawet 2 razy ładowałem, jak mocno korzystałem z telefonu), obudowa się niemiłosiernie niszczyła (co z tego, że dali aluminium, które po większym upadku wgina się i zbiera masę rys??).


Z telefonu wygadałem już ponad 30 godzin rozmów, wysłałem około 5.000 SMSów, więc został porządnie przetestowany ;-)



Tak jak pisałem- Twój wybór, Twój telefon, ja Ci tylko dobrze radzę. I tak ja brałbym 3120 Classic z tych dwóch, bo 2700 niedość, że tandetna, to ma nowe oprogramowanie od Nokii, które strasznie mnie się nie spodobało, a 3120cls ma też 3G, co jest jej plusem... W 2700 ten chrom z boku obudowy schodzi w bardzo szybkim tempie. To telefon nie dla mnie, nie wiem czy Ci to nie przeszkadza. Jak lubisz latać na serwisy, to bierz Nokię ;-)
sithlady
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: sithlady »

Właśnie miałam się dopytać jakie ewentualnie samsungi wchodzą w grę. A zraziłam się po doświadczeniach z odtwarzaczem mp3 który dostałam rok temu pod choinkę - po prostu nie lubię sterowania dotykowego. Ale skoro mam rezerwową nokię 6020 to może faktycznie wezmę na wypróbowanie coś innego. Czy coś potrzebne jest do wgrania dźwięków mp3 oprócz kabla usb?
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

Kabelka USB nie ma w zestawie- niestety jest to telefon z serii "kryzysowych"- dlatego. Można wgrywać przez Bluetooth (jak masz laptopa, to zapewne masz moduł BT w komputerze), a jeśli nie, to na allegro.pl taki kabelek to grosze- wazne, żeby był oryginalny. Do tego telefonu pasują kable od wielu nowych modeli, np. i900, U900, F480, J700. Jeśli nie masz karty pamięci (to też groszowa sprawa), to będziesz musiał zainstalować oprogramowanie (chyba jest płyta w pudełku z telefonem, a jesli jej nie ma, to na stronie Samsunga są sterowce).
Tutaj dotykowego nic nie ma :-)
Pewnie, że tak. Zawsze masz 2 lata gwarancji i 2 lata spokoju.

Jak masz jeszcze jakieś pytania, to pytaj :-)

Równiez jak spodoba Ci się inny telefon to napisz markę i model, jak będę wiedział coś o tym telefonie to Ci napiszę. Ale ja kupiłbym S3310, bo jestem zadowolony przez taki okres czasu.
sithlady
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: sithlady »

Dopadłam w końcu samsunga s3310, choć nie było to łatwe (w 2 punktach nie mieli). Jak mam coś próbować to równie dobrze może być to samsung.
Mam tylko szybkie pytanie: jak wyłączyć słownik T9?

Edit:
Słownik udało mi się wyłączyć, płytki żadnej nie dostałam
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: kowcio »

I jak podoba ci się telefonik? :-) http://www.samsung.com/pl/consumer/deta ... u=download tutaj pobierzesz sterowniki dla Samsunga- ja ich nawet nie testowałem.

Do klawiatury łatwo się przestawić, ponieważ wszystko zmienia się tylko o jeden klawisz ;-) Z resztą jak zawsze miałeś Nokię, to minie trochę czasu az się przestawisz na Samsunga ;-)


Jak będziesz miał jakies pytania, problemy czy po prostu będziesz chciał się czegoś dowiedzieć o tym telefonie i w sumie nie tylko, to śmiało pisz- na pewno Ci pomogę.
sithlady
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: sithlady »

Na razie trochę mnie denerwuje bateria - mam nadzieję że jak się sformatuje 3 razy to będzie lepiej. Trochę dźwięków wgrałam, najczęściej używane kontakty wpisane.
W Nokii mogłam ustawić (chyba jako pokaż sieć czy Informacja o sieci) ze pokazywało miasto (a w erze nawet ulicę). Tutaj nie mogę tego znaleźć. Chętnie pozbyłabym się też plus.pl spod prawego klawisza
ODPOWIEDZ