Mix Plus dla obecnych klientów

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Spirit
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 sie 2008, o 10:25
Lokalizacja: Wiązownica
Kontakt:

Mix Plus dla obecnych klientów

Post autor: Spirit »

Witam

Mam takie pytanie czemu telefony dla nowych klientów są tańsze niż dla przedłużających umowę. Ja nie rozumiem tego. :-/

Pozdrawiam
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Spirit pisze:czemu telefony dla nowych klientów są tańsze niż dla przedłużających umowę.
Nie są tańsze. Cena telefonów dla ludzi przedłużających umowę jest taka sama jak dla nowych klientów. Szkoda że Plus nie daje żadnych bonusów przy przedłużaniu umowy w mixie :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Spirit
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 13 sie 2008, o 10:25
Lokalizacja: Wiązownica
Kontakt:

Post autor: Spirit »

Powiedźmy ze Samsung D900i dla nowych klientów kosztuje 19 zł a dla obecnych 49 zł moja kuzynka kupiła sobie Samsung-a J700 i dała 49 zł a dla nowych jest za 19 zł. :-/
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Spirit, J700 za 19zł to jest w sklepie internetowym. W salonie kosztuje 49zł. Ceny są dla wszystkich - dla starych i nowych klientów. Analogicznie z D900 i innymi telefonami. W sklepie internetowym telefony są tańsze o 30zł (chyba wszystkie).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Spirit
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 13 sie 2008, o 10:25
Lokalizacja: Wiązownica
Kontakt:

Post autor: Spirit »

Ok już zrozumiałem a takie pytanie a jak przedłużyć umowę przez internet w MIX Plus.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Dla wyjaśnienia dodam, że kilka miesięcy temu przez jakiś czas prowadził specjalną akcję dla przedłużających telefony i wtedy telefony dla przedłużających były tańsze od tych dla nowych. Ale teraz wszystko jest zrównane. Rozórżnienie jest tylko - jak już ktoś wspomniał - kupujesz w necie lub osobiście w punkcie sprzedaży.
Spirit
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 13 sie 2008, o 10:25
Lokalizacja: Wiązownica
Kontakt:

Post autor: Spirit »

Dostałem E-Mail-a z Plusa i powiedzieli mi ze nie można przedłużyć umowy przez internet.
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Post autor: Asia:) »

Spirit pisze:Dostałem E-Mail-a z Plusa i powiedzieli mi ze nie można przedłużyć umowy przez internet.
A szkoda :(
wygodniej by było.
A tel nie są tańsze na nowa umowę ,tylko jak przedłużasz umowy to nie kupujesz nowego startera z nowym numerem (który kosztuje 30 zł) tylko masz stary a jak bierzesz na nową umowę to oprócz tych 19 zł jak napisałeś w tym samsungu dochodzi jeszcze to 30 zł . i cena jest identyczna :D
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Asia:) pisze:który kosztuje 30 zł
Wg ostatniej promocji aktywacyjnej mix plusa kosztuje 10zł.Wiem bo 2 dni temu brałem dla ojca.
ODPOWIEDZ