"PiszMów Dobowy" w 36.6

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: ManMoon »

No to narazie sobie daruje, bo kupiłem starter za 9zł. Jeszcze nie było tych za 5zł z taryfą Pisz Mów Dobowy tylko te z taryfą 36.6, ale później sobie przeniosę na nową. Potrzebuje tylko smsów narazie bo dzwonić do Plusa i na stacjonarne mam z drugiego numeru tel.;-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 15:37 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: ChuckyCiechanow »

Pobiera mi za każdy sms do 36i6 0,09 gr oraz każde połączenie do 36i6 płatne jest 0,29 gr
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: mariusz9a »

CHUCKYCIECHANOW pisze:Pobiera mi za każdy sms do 36i6 0,09 gr oraz każde połączenie do 36i6 płatne jest 0,29 gr
A może ten ktoś nie ma numeru w 36i6? Ja testowałem i działało prawie poprawnie – tzn w ogóle nie pobierało tych 29gr/dobę.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: ChuckyCiechanow »

mariusz9a pisze:
CHUCKYCIECHANOW pisze:Pobiera mi za każdy sms do 36i6 0,09 gr oraz każde połączenie do 36i6 płatne jest 0,29 gr
A może ten ktoś nie ma numeru w 36i6? Ja testowałem i działało prawie poprawnie – tzn w ogóle nie pobierało tych 29gr/dobę.
Na pewno numery na które piszę to są z 36i6, pisałem nawet sam do siebie i dzwoniłem jest to samo . Gdyby nie były z 36i6 to za sms pobierało by 0,15gr. Miałem już podobny przypadek tylko, że za każdy sms w tej taryfie liczyli po 0,15 gr. Napisałem reklamacje i doładowali mi konto za 5 zł a ja im później zrobiłem debet na 80,55 zł i przeniosłem numer do GaduAir
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: mariusz9a »

CHUCKYCIECHANOW pisze:Napisałem reklamacje
Chyba pozostaje zrobić to samo...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: ChuckyCiechanow »

Napisana już , skontaktowałem się nawet z BOK
kejmul

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: kejmul »

CHUCKYCIECHANOW pisze:a ja im później zrobiłem debet na 80,55 zł i przeniosłem numer do GaduAir
Czy wiesz, że zrobienie debetu i nieuregulowanie go to kradzież?
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: ChuckyCiechanow »

kejmul pisze:
CHUCKYCIECHANOW pisze:a ja im później zrobiłem debet na 80,55 zł i przeniosłem numer do GaduAir
Czy wiesz, że zrobienie debetu i nieuregulowanie go to kradzież?
To czemu Plus nie pobierał opłaty za połączenia do Play a do Plusa pobierał?
Ma błędy na swojej platformie to nie moja wina . Plus powinien mnie automatycznie rozłączyć połączenie gdy stan konta jest 0,00 zł to przecież Prepaid.

,,sprzedaż przedpłacona, sprzedaż określonych towarów lub usług na zasadach przedpłaty.

Określenie prepaid jest najczęściej używane jako nazwa jednej z ofert sieci telefonii komórkowej, polegającej na zakupieniu przez klienta określonej liczby jednostek taryfowych. Opłata jest wnoszona z góry, natomiast wykorzystanie nabytych jednostek jest możliwe przez czas określony przez operatora. W zależności od wysokości wniesionej opłaty, czas ten waha się od dwóch do trzystu sześćdziesięciu pięciu dni. Po tym okresie konieczne jest ponowne uzupełnienie konta. Jednostki są odejmowane z konta użytkownika proporcjonalnie do wykonanych połączeń i wykorzystanych usług dodatkowych. Doładowanie konta i odnowienie limitu jednostek następuje po zakupie specjalnego kuponu. Cechą charakterystyczną oferty prepaid jest brak konieczności zawarcia pisemnej umowy z operatorem."
Pijo
Szalony PlusManiak
Posty: 294
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 00:54

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: Pijo »

kejmul pisze:
Czy wiesz, że zrobienie debetu i nieuregulowanie go to kradzież?
Zgodnie z RŚUT Simplus :

Kod: Zaznacz cały

U ytkownik mo e wykonywa poł czenia telefoniczne i korzysta z innych usług do momentu wyczerpania warto ci
konta, lecz nie dłu ej ni wynosi okres wa no ci.
W momencie wyczerpania warto ci konta lub upłyni cia okresu wa no ci dla usług i poł cze wychodz cych
nast puje zawieszenie wiadczenia usług.
5.
6.
Z umowy nie wywiązuje sie Polkomtel, więc ostrożnie z oskarżeniami.
kejmul

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: kejmul »

Tu nie chodzi o regulamin, tylko o uczciwość. Jeśli wejdziesz do sklepu i zrobisz zakupy za 100 zł, a zapłacisz 15 to identyczna historia, jak zrobienie operatorowi debetu na 85 zł.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: ChuckyCiechanow »

kejmul pisze:Tu nie chodzi o regulamin, tylko o uczciwość. Jeśli wejdziesz do sklepu i zrobisz zakupy za 100 zł, a zapłacisz 15 to identyczna historia, jak zrobienie operatorowi debetu na 85 zł.
Sam operator nie jest uczciwy co do swoich klientów.
Pijo
Szalony PlusManiak
Posty: 294
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 00:54

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: Pijo »

kejmul pisze:Tu nie chodzi o regulamin, tylko o uczciwość. Jeśli wejdziesz do sklepu i zrobisz zakupy za 100 zł, a zapłacisz 15 to identyczna historia, jak zrobienie operatorowi debetu na 85 zł.

Przecież napisałem , ze jedyna nieuczciwą strona jest w tej chwili Polkomtel. Wg. regulaminu usług przepłaconych nie masz możliwości zrobienia debetu (w Orange i w Play nie zrobisz debetu). na takie warunki zgodziłem się używać prepaid.

Próbując pójść twoim tokiem rozumowania to Polkomtel próbuje wyłudzić podstępem od nas pieniądze, poprzez powstanie debetu , który nie moze mieć miejsca.

W Polkomtelu dobrze sobie zdają sprawe , ze ich platforma źle dziala i ze takie błedy mają miejsce i nic z tym nie robią .

W Twoim przykładzie ze sklepem to zwykłe oszustwo ze strony klienta, bo sprzedawca który, złe naliczył kwotę do zapłacenia omyłkowo popełnił błąd i nie zdaje sprawy, że popełnił błąd.

Tu chodzi tez o fakt "świadomości" stron.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: ChuckyCiechanow »

Dziś dostałem SMS
,,Witamy potwierdzamy rozpatrzenie zgłoszenia z dnia 2010-06-26. Odpowiedz pisemną otrzymają Państwo w najbliższym terminie. Pozdrawiamy Plus Reklamacje."
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: tomek »

Szkoda, że nie można wrócić w prosty sposób (ten "nieprosty" to przenoszenie numeru) do poprzedniej taryfy. Ale cóż. Dzisiaj dostałem takie zadanie i w regulaminie przeczytałem, że nie uda mi się zrobić tego czego chcę. ;-)
edunia9
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2013, o 14:36

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: edunia9 »

Witam. Posiadam taryfę piszmów dobowy od ponad roku. W umowie jest napisane, że za połaczenie w 36.6 zapłacę jedynie 0,29 gr jednak za rozmowę nie płace tyle lecz 0,29 gr za min. Jest to bardzo dziwne. Dlaczego tak jest?
Drugi problem, ten zaś dotyczy sms'ów nielimitowanych. Za pakiet płacę 5zł/mies. smsy mam wtedy bez limitu. Gdy mam mało pieniędzy na koncie nie mogę wysłać sms do plusa( 36.6) Dlaczego?
ODPOWIEDZ