"PiszMów Dobowy" w 36.6

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

"PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: tomek »

Polkomtel wkrótce wprowadzi nową taryfę w ofercie 36.6, która będzie pozwalała na wykonywanie bezpłatnych połączeń i wysyłanie darmowych SMS-ów pod numery działające w sieci 36.6.

Taryfa PiszMów Dobowy, którą będzie uruchamiać się kodem *147*36#, będzie polegała na tym, że tylko pierwsze połączenie do 36.6 danego dnia będzie płatne (0,29 zł), a każde kolejne, do końca dnia, będzie darmowe. Identycznie będzie z SMS-ami (0,09 zł). Zarówno w wypadku rozmów, jak i SMS-ów, nie ma limitów.

Więcej szczegółów już wkrótce.
źródło: telepolis.pl

Na razie mało szczegółów. Ciekawe czy pierwsze płatne połączenie na dany numer pozwoli na darmowe rozmowy ze wszystkimi w 36i6 czy tylko na ten numer? I szkoda, że oddzielają 36i6 od Plusa, że nie ma tych połączeń poza 36i6 ale wewnątrz sieci macierzystej. Zobaczymy, szkuje się prawdopodobnie coś podobnego do Stanu Darmowego w Play.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:Zobaczymy, szkuje się prawdopodobnie coś podobnego do Stanu Darmowego w Play.
Według mnie lepsze, ponieważ:
- nie musimy doładować konta
- darmowe są także SMSy
Wady:
- trzeba pamiętać o aktywacji
- trzeba wykonać chociaż 1s połączenia płatnego (29gr/min)
- rozdzielenie 36i6 a Plus (no ale nie ma sie co dziwić, inaczej sieć by padła; spodziewałem się bardziej darmowych rozmów w Sami Swoi, ponieważ oni od dawna stanowią odrębną markę)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: witan93 »

Widzę szybka reakcja na moje odejście :lol: W książce telefonicznej numerów 36i6 mam aż dwa czyli jak narazie na pewno nie zamierzam nigdzie wracać. No chyba, że obowiązywało by to do całej sieci Plus no to wtedy można by się zastanowić.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: pasqal »

Ja bym powiedział, że to jest w 50% trafiona propozycja. Ale tylko w 50, ponieważ niezbyt wiele osób ma grupę w tej taryfie (przynajmniej ja tak zauważam). Jeśli ktoś przebojem wdarł się ze swoją paczką wtedy, kiedy oferta startowała i skorzystał z Wespół wZespół i nadal tyle ludzi ma koło siebie, to sprawa jak najbardziej OK.
Trzeba pamiętać, że cały czas (miejmy nadzieję) możliwe będzie korzystanie z Esów Floresów, co może nieco kolidować z tą usługą, chociaż jeśli ma się znajomych bardziej w Plusie niż 36.6, a dużo się pisze, to również problemu nie ma.
Aha, no i najważniejsze:
tomek pisze:Taryfa PiszMów Dobowy
Czyżby oznaczało to, że będzie się ona wykluczać z poprzednimi promocjami?
And remember: respect is everything…
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: witan93 »

Ja nie chcę od razu krytykować - poczekajmy na szczegóły. Jeżeli zabiorą w tej nowej taryfie smsy za 3zł to już lipa będzie trochę...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: tomek »

Oferta pojawi się w ten piątek (21 maja).
Awatar użytkownika
kmis
Starszy Plusmaniak
Posty: 176
Rejestracja: 5 sty 2009, o 14:22
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

36.6: PiszMów Dobowy

Post autor: kmis »

PiszMów Dobowy" to kolejna niepowtarzalna propozycja dla młodych klientów 36.6. W nowej taryfie każdy użytkownik może SMS-ować i rozmawiać bez limitów ze wszystkimi w sieci.


36.6 bezendu
Usługa nie wymaga ani aktywowania, ani opłat, na dodatek dziata bezterminowo. Rozmowy i SMS-owanie mogą trwać BEZ ENDU.

W nowej taryfie 36.6 PiszMów Dobowy:

płaci się 29 groszy tylko za pierwsze połączenie wykonane danego dnia do 36.6 -reszta rozmów ze wszystkimi z 36.6 jest za darmo i bez limitow do końca dnia (czyli do północy);
płaci się 9 groszy jedynie za pierwszego SMS-a wysłanego danego dnia do 36.6 -reszta SMS-ów wysyłanych do 36.6 jest za darmo i bez limitów do końca dnia (czyli też do północy).
W 36.6 nie trzeba nic robić, aby rozmawiać i SMS-ować BEZ ENDU, ponieważ usługa działa:

BEZ limitówów "PiszMów Dobowy" można całe dnie dzwonić i SMS-ować do wszystkich w 36.6 bez zastanawiania się nad liczbą wygadanych minut czy wystanych SMS-ów -w 36.6 wszystko jest BEZ ENDU;
BEZ opłat -usługa jest darmowa i każdy może z niej korzystać bez ograniczeń;
BEZ konieczności aktywacji -usługa działa bezterminowo, więc każdego dnia można bez przeszkód rozmawiać i SMS-ować BEZ ENDU. Płaci się każdego dnia tylko tyle, ile kosztuje jedna minuta rozmowy, czyli 29 groszy. Nic nie przepada i nie ma terminu ważności
Usługi dodatkowe

Ponadto w ofercie 36.6 nadal będą dostępne usługi cieszące się dotychczas największą popularnością:

Esy Nielimitesy - Użytkownik 36.6 za jedyne 5 zt miesięcznie może wysyłać nielimitowaną liczbę SMS-ów do ponad 14 milionów użytkowników sieci Plus.
Chill Bill - Każdy użytkownik może co miesiąc otrzymać 10 zt ekstra za odsłuchanie reklam w telefonie, aby jeszcze bardziej BEZ ENDU może rozmawiać i SMS-ować.
Do całej reszty tez tanio - W 36.6 płaci się grosze za rozmowy i SMS-y do znajomych z innych sieci. Minuta połączenia do wszystkich dużych sieci (Plus, Orange, Era i sieci stacjonarne) kosztuje tylko 29 gr, a SMS -15 gr.
36.6 ad dwóch lat jest liderem na rynku telefonów na kartę w dostarczaniu innowacyjnych produkt6w i usług dla młodej grupy odbiorców. Oferowane usługi cieszą się dużym uznaniem wśród osób szukających narzędzi do swobodnej komunikacji z szeroką grupą znajomych i przyjaciół z usług 36.6 skorzystało juz ponad milion użytkowników.

Źródło: telix.pl
iPhone 15 pro MAX, S23 Ultra
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: 36.6: PiszMów Dobowy

Post autor: witan93 »

Są Plus i minusy nowej oferty. Usługa bezendu fajna bo darmowa i nie wymaga żadnych aktywacji ale niestety tylko do 36i6 więc za dużo osób w tym pre-paidzie to nie ma. w końcu obniżka cen do wszystkich rzecz jasna dużych sieci. Duży minus za podwyżkę Esów Floresów (Esów Nielimitesów) - spodziewałem się wprowadzenia darmowych smsów no ale cóż... Oferta dobra tylko dla posiadających dużo znajomych w 36i6.
sumix
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 07:51

Re: 36.6: PiszMów Dobowy

Post autor: sumix »

hmmm... w końcu jakaś ciekawa alternatywa :D mi się podoba
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: 36.6: PiszMów Dobowy

Post autor: daniel85 »

Ale za pierwsza minute kaza sobie placic pazerniuchy, ale ok ale dlaczego nie wprowadzili tego w simplusie gdzie jest duuuuzo wiecej klientow - plus nie dlugo bedzie 3 a nie na 2 miejscu jak dalej bedzie dzialal
Daniel
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: 36.6: PiszMów Dobowy

Post autor: witan93 »

Szybkie porównanie ofert darmowych rozmów w sieci:
Miejsce 1 - Nowa Heyah - darmowe połączenia i smsy do ok. 3 milionów użytkowników po doładowaniu 30zł, bez dodatkowych opłat
Miejsce 2 - Play Fresh - darmowe połączenia do ok. 3,5 milionów użytkowników po doładowaniu 30zł, bez dodatkowych opłat
Miejsce 3 - 36i6 - darmowe połączenia (koszt 29gr dziennie) i smsy (koszt 9gr dziennie) do ok. miliona użytkowników
Atrakcyjne są również oferty Orange (1000 minut za 10zł na 14 dni) i Ery (1000 minut za 6zł na 14 dni) ale nie uwzględniłem ich w porównaniu bo nie są to oferty na nielimitowane rozmowy.
Artis142
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 5 lis 2008, o 22:07
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: 36.6: PiszMów Dobowy

Post autor: Artis142 »

Ja mam 36i6 i jak jest taka oferta to ona jest super !!! ;)
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 36.6: PiszMów Dobowy

Post autor: mariusz9a »

Moim zdaniem bardzo dobra oferta :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Freyr
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2010, o 16:47

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: Freyr »

A ja myślę że ta oferta jest hitem dla mnie!!
Jako, że mało kto jest w sieci 36i6, przynajmniej wśród moich znajomych, nie będę nawet rozgraniczał połączeń w sieci czy poza sieć. Mój profil dzwonienia to głownie, połączenia i smsy z dziewczyną. W Simplusie idealnie pasował "Swobodny Numer". Jednak tutaj wszystko wygląda dużo lepiej.
Oto moje wyliczenia.


Doładowanie 50 zł/3 miesiące.
Wykorzystując Chill Bill dostaniemy 30 zł.
Doładowanie można kupić już za 41,60 zł.
Więc za 41,60 zł mamy 80 zł do wykorzystania.
Smsy do dziewczyny -> 0.09 zł*30 dni = 2,70 zł.
80 zł - 2,70 zł = 77,30 zł.
77,30/0.29 gr = 266 minut.
41,60/266minut = 0,15639 gr.

Więc wychodzą nielimitowane smsy z dziewczyną oraz 15 gr za minute do wszystkich dużych sieci ( Orange, Plus, Era, Stacjonarne).
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: Garjusz »

Bardzo dobra oferta, mam paru znajomych którzy mają numer w 36,6 na pewno będą ucieszeni ta informacja.
witan93 pisze:Oferta dobra tylko dla posiadających dużo znajomych w 36i6.
Tak, ale nie tylko, 36,6 to oferta skierowana głownie do młodzieży, którzy bardzo dużo piszą smsów, 5 złoty miesięcznie za nielimitowane smsy do wszystkich w Plusie (14 milionów) to nie jest dużo a zwłaszcza że do tego możne przeznaczyć pieniądze z Chill Bill

Obrazek
ODPOWIEDZ