"PiszMów Dobowy" w 36.6

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: Garjusz »

U dołu strony http://www.36i6.pl/taryfa-piszmow-dobowy/
jest stary cennik i taki też zamieścił telix
Ale po lewej jest aktualny http://www.36i6.pl/assets/Dokumenty/366 ... 052010.pdf
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: rafal2119 »

daniel85 pisze:A czy ktoś może mi odpowiedzieć czy jest jeszzcze promocja w plusie z Mpay czy dalej daja te 20% doladowania bo nie moge znalec na stronie
Niedawno doładowywałem sobie konto i było 20 % extra :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: Garjusz »

Blog+TV: 36,6 BezEndu

Nowa Taryfa w 36,6 - włącz PiszMów Dobowy i płać tylko za pierwsze połączenie i pierwszego SMSa do 36.6. Do północy tego dnia resztę masz za darmo - bez limitu. Pierwsze połączenie do 36.6 kosztuje 29 groszy, a SMS - 9groszy.

[lookr=http://lookr.tv/player.php?id=1706][/lookr]
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: daniel85 »

rafal2119 pisze:
daniel85 pisze:A czy ktoś może mi odpowiedzieć czy jest jeszzcze promocja w plusie z Mpay czy dalej daja te 20% doladowania bo nie moge znalec na stronie
Niedawno doładowywałem sobie konto i było 20 % extra :-D
A kiedy doładowywałeś? bo w plusie powiedzieli, że już nie ma tej promocji :/
Daniel
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: witan93 »

Opłaty związane z korzystaniem z Usługi, przewidziane w Cenniku Taryfy PiszMów Dobowy, wynoszą:
a) 29 gr z VAT za wykonanie pierwszego połączenia głosowego do innego Użytkownika 36.6,
wykonanie pierwszego krajowego połączenia głosowego do innego Użytkownika 36.6, Użytkownik może do godz. 23:59:59 tego
samego dnia („okres ważności”) wykonywać nielimitowaną liczbę krajowych połączeń głosowych do innych Użytkowników 36.6.
Jak to jest z opłatą za pierwsze połączenie? Ile zapłacę jak będę rozmawiał 30 sekund a ile gdy przekroczę 1 minutę? Zawsze to będzie pełne 29gr opłaty za pierwsze połączenie bo ja chyba trochę nie rozumiem tego regulaminu?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: mariusz9a »

Jednak oferta jest bardzo dobra. Ktoś się walnął i wcześniej wstawił nie tego PDFa co trzeba :-D 29gr/min to standardowa cennikowa stawka – WRESZCIE. Trzeba było na to czekać aż Plus spadnie z pierwszego miejsca? Ech...
witan93 pisze:Ile zapłacę jak będę rozmawiał 30 sekund a ile gdy przekroczę 1 minutę?
Zawsze 29gr, nawet jeśli połączenie będzie trwało godzinę i także jeśli będzie trwało sekundę.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: witan93 »

A no faktycznie, dobrze się wczytałem w regulamin i już wszystko jasne. Pytam bo koleżance musiałem wytłumaczyć jak to jest z ta opłatą.
Tak, oferta bardzo dobra.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: pasqal »

Owszem, jak pisałem swoją wcześniejszą wypowiedź o zmianie stawki, regulaminy też mówiły o kwocie 0,60 zł za minutę, ale jeszcze spojrzałem w materiał na blog+, z którego jednoznacznie wynikała jej zmiana. Ot, co :-)
A propozycja godna pochwały! Gdyby był jakiś pakiet minut do Plusa (ach, ten niedosyt :-P ), to byłaby po prostu rewelacja, ale i tak jest bardzo dobrze :-)
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
Virganius
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2009, o 21:56
Kontakt:

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: Virganius »

A co z usługą Mówisz Masz? Nic o niej nie wspomniano, chociaż przyznam, że jeszcze nie czytałem regulaminu nowej taryfy.
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: witan93 »

Niekorzystne zmiany to właśnie brak usługi Mówisz Masz i droższe nielimitowane smsy do Plusa z 3zł na 5zł.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: tomek »

Niestety, z 36i6 bardzo mało się kontaktuję. Przeważają głównie MIXy.

Ale zawsze to jakieś urozmaicenie oferty. Gdyby nie zabrali Mówisz Masz byłaby możliwość dla użytkowników tańszej komunikacji poza 36i6 ale w sieci macierzystej, a tak niestety trzeba płacić jak poza sieć. Nie opłaca się dochód z MTRów? No i szkoda też podniesienia ceny z 3zł na 5, to może u wielu wywołać zdenerwowanie i jakiś bunt, skoro tyle czasu Plus przyzwyczaił ich do 3zł. Wiele korzyści może przyćmić nawet jedna niekorzyść, chociażby cena Esów Nielimitesów. SMSy chyba priorytetują w 36i6. Zabranie usługi można jeszcze zboleć, gorzej jeżeli trzeba więcej płacić. 29gr do "wszystkich" sieci to 29gr - na dzień dziesiejszy to normalne - ale 29gr za 24 godziny do wszystkich w 36i6 brzmi świetnie. Zastanawiam się tylko, czy opłacało im się zakończyć promocję darmowego numeru?! Wtedy na 1 dzień można było rozmawiać za 1zł (61gr jest taniej teraz) lub za 10zł na 31dni (1,01zł jest taniej teraz) i to tylko z jedną osobą! Promocja wtedy cieszyła się wielkim powodzeniem, wszyscy byli z niej bardzo zadowoleni. Przez to, że z niej zrezygnowali, nie tylko sporo stracili SIMów, ale też dochodów z samych aktywacji usług. O ile mnie pamięć nie myli, tłumaczono to wydajnością sieci. Na czuja wydaje mi się, że pomiędzy samymi numerami 36i6 może ruch być jeszcze większy (ale nie jestem specjalistą, i ludzie w dziale technicznym na pewno wiedzą na co się decydują).

Jeżeli Plus pójdzie w dobrym kierunku i ulepszy ofertę dobrymi promocjami i nie tylko powstanie całkiem fajny prepaid. Nie mówię, że nie jest teraz OK, jest, ale dla określonej grupy osób, a przecież chodzi o to, aby klienteli i przychodów przybywało? ;-)

A co do reklam, to nie mam zdania, obojętne mi się wydają, ale z tego co czytałem w komentarzach na Telepolis nie najlepiej ją oceniają.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: pasqal »

tomek pisze:A co do reklam, to nie mam zdania, obojętne mi się wydają, ale z tego co czytałem w komentarzach na Telepolis nie najlepiej ją oceniają.
Reklamy faktycznie, może i niekorzystnie, natomiast oferta spotyka się z raczej pochlebnymi opiniami :-)
Ja natomiast zauważyłem kolejny mały minus - brak promocji dającej darmowy pakiet internetowy przy doładowaniu - szkoda, tamto było bardzo przyjemne (pomimo tego, że był niewielki, to jednak był i to darmowy).
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: tomek »

pasqal pisze:Ja natomiast zauważyłem kolejny mały minus - brak promocji dającej darmowy pakiet internetowy przy doładowaniu - szkoda, tamto było bardzo przyjemne (pomimo tego, że był niewielki, to jednak był i to darmowy).
Analogicznie pewnie z GG. Na szczęście są dobre pakiety internetowe. ;-)

Dobrze, że można zostać w starej taryfie 36i6, bo jak ktoś dużo odbiera z innych sieci, to sobie za darmo też dzwoni po całym Plusie.

Trochę szkoda, że te SMSy za 5zł nie obejmują 36i6. W końcu za pierwszego SMSa trzeba płacić.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: mariusz9a »

Kupiłem do testów to 36i6. Działa tak jak mówiłem - pierwsze połączenie kosztuje 29gr, reszta jest za darmo; to samo z SMS.

Ale nie działa mi Chil Bill - gdy wybieram 6666 mówi mi, że numer jest nieprawidłowy. Innym osobom które mają 36i6 i zmieniły taryfę, Chil Bill działa. I tu mam pytanie, czy Chil Bill działa dopiero po pierwszym doładowaniu konta? Od razu mówię że na stronie numer już zarejestrowałem w tej usłudze.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: "PiszMów Dobowy" w 36.6

Post autor: witan93 »

Mariusz powinno ci działać od razu, bez względu na to ile masz środków na koncie głównym.

Ps. Możesz spróbować zadzwonić też na 725666666. Często numer na Chill Billa miał "awarie" bo nie raz słyszałem sygnał zajętości lub w ogóle zupełna cisza. Może akurat trafiłeś na takie problemy.
ODPOWIEDZ