Promocje indywidualne

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Yanix
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 cze 2008, o 19:21
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Promocje indywidualne

Post autor: Yanix »

Jestem bardzo ciekawy czy promocje indywidualne, przydzielane konkretnemu użytkownikowi w Plusie są na porządku dziennym, czy jest to raczej sporadycznie spotykane. W Lipcu otrzymałem SMSa o możliwości uruchomienia promocji polegającej na dodawaniu +10zł do każdego doładowania od 30 do chyba 99zł, miałem na to 4 dni. Od momentu doładowania mam 180 dni na korzystanie z "dopalacza". Dziś znowu otrzymałem SMSa z informacja , iż aktywowano mi pakiet 1000SMS i rzeczywiście, mogę teraz słać krótkich wiadomości tekstowych do wszystkich w Plusie ile mi się podoba za darmo (1000 sztuk to dla mnie jak nieskończoność) :) Czy ktoś z użytkowników Simplusa spotkał się z w/w promocjami? Co mnie zastanawia to to, że np. PLAY przy każdej promocji robi masę szumu w mediach a Plus po cichu daje możliwość skorzystania użytkownikom z bardzo ciekawych bonusów. Bo nie wspominam na wet o możliwości zakupu tanich doładowań na Allegro czy Świstaku oraz teleprzelewach.

Przeniosłem z Playa dwa numery do Simplusa i na tym drugim właśnie dostaję te wszystkie dodatki.
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Robi to bez duszna maszyna,przydziela to wg tylko sobie znanych kryteriów.Na jednym z wortali kiedyś rozgorzała na ten temat dyskusja i nikt nie doszedł jakie to kryteria ma maszyna,komu daje bonusy,za co itp.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Moja dziewczyna w MixPlusie dostała kiedyś pakiet 100min wewnątrz sieci i na stacjonarne do wykorzystania bez limitu czasowego. Ja nigdy nie dostałem żadnej promocji :-(
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

To ja mam takie pytanie, odnośnie promocji dla mnie ale w Plusie aktualnie taryfa Kubali 75, chcę dostać jakąś promocję zeby w normalnych pieniądzach wziąć N95 albo E66. Tylko kurde... chyba nie ma takiej opcji, ale... przecież dobre kilka lat jestem w plusie rachunki moje nie konczą się na samym abonamencie ale przewyższają go niejednokrotnie. Może przez internet się da coś wynegocjować albo w BOK. Ma ktoś doświadczenie w tym ?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

mroowa, chyba pozostają Ci tylko żmudne negocjacje i "straszenie" przeniesieniem numeru do innej sieci. Tyle że i tak jakoś bardzo z ceny nie spuszczą.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

mroowa pisze:To ja mam takie pytanie, odnośnie promocji dla mnie ale w Plusie aktualnie taryfa Kubali 75, chcę dostać jakąś promocję zeby w normalnych pieniądzach wziąć N95 albo E66. Tylko kurde... chyba nie ma takiej opcji, ale... przecież dobre kilka lat jestem w plusie rachunki moje nie konczą się na samym abonamencie ale przewyższają go niejednokrotnie. Może przez internet się da coś wynegocjować albo w BOK. Ma ktoś doświadczenie w tym ?
Zależy co masz na myśli normalne pieniądze :wink:

Skoro Twoje rachunki są o wiele wyższe niż standardowy abonament to zwiększ go sobie a napewno nic na tym nie stracisz a i za telefon pewnie będzie mniej do zapłaty.

Odnośnie wynegocjowania cen to nie jest to schematyczne działanie. Wszystko zależy od tzw. "Indywidualnego podejścia". Zadzwoń do BOK i negocjuj. Warto spróbowac
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

Wiesz... już zwiększałem Abonament na 75zł a że chciałem wziąć drugi telefon to na max 75 zł bo więcej mi nie potrzeba już. Normalne pieniądze to 100... 200 zł ale nie że przychodzę do salonu a tam mi wołają 700zł 1200zł ja wiem że Plus jest z tego znany, ale niech zdzierają z nowych :D
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Co do promocji indywidualnych, moja dziewczyna dostała dzisiaj pakiet 500 SMS do Plusa za free. Ej, no, na jakiej podstawie oni to dają? Ja wydaje na telefon trzy razy tyle co ona i nic jeszcze nie dostałem :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

Oszukali Nas... banda złodzieji, decydentów :D - jakby powiedział Cygan.

Oczywiście to tak półżartem :D
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

mroowa pisze:Wiesz... ale nie że przychodzę do salonu a tam mi wołają 700zł 1200zł ja wiem że Plus jest z tego znany, ale niech zdzierają z nowych :D
Swoją drogą warto pamiętac, że to nie My [Pracownicy Polkomtela czyt. Plus'a] dyktujemy warunki cenowe :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze:Co do promocji indywidualnych, moja dziewczyna dostała dzisiaj pakiet 500 SMS do Plusa za free. Ej, no, na jakiej podstawie oni to dają? Ja wydaje na telefon trzy razy tyle co ona i nic jeszcze nie dostałem :-/
może ma zarejestrowaną kartę SIM?

Kupując Simplusa, otrzymałeś Kartę Rejestracyjną. Wypełnienie Karty trwa chwilkę, a dzięki niej Simplus będzie mógł przygotować promocje specjalnie dla Ciebie! To się naprawdę opłaca.
Zobacz tutaj
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:
mariusz9a pisze:Co do promocji indywidualnych, moja dziewczyna dostała dzisiaj pakiet 500 SMS do Plusa za free. Ej, no, na jakiej podstawie oni to dają? Ja wydaje na telefon trzy razy tyle co ona i nic jeszcze nie dostałem :-/
może ma zarejestrowaną kartę SIM?
Ona ma MixPlusa. Już drugi prezent dostała od Plusa. Ja jeszcze ani jednego. Tyle że ona ma mixa na jednym numerze od 2004r, ja od 2006r. Ja miałem trzy różne numery w Plusie więc sumarycznie jestem dłużej klientem Plusa.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze: Ja miałem trzy różne numery w Plusie więc sumarycznie jestem dłużej klientem Plusa.
heheh, tylko skąd maja wiedzieć, że to były Twoje numery... :-D
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:
mariusz9a pisze: Ja miałem trzy różne numery w Plusie więc sumarycznie jestem dłużej klientem Plusa.
heheh, tylko skąd maja wiedzieć, że to były Twoje numery... :-D
Każdy był rejestrowany na te same moje dane (miałem abo, Simplusa i teraz Mixa). Myślę że takie dane to oni raczej gdzieś mają :-P Chyba że żyję w błędzie :-D
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

mariusz9a pisze:
tomek pisze:
mariusz9a pisze: Ja miałem trzy różne numery w Plusie więc sumarycznie jestem dłużej klientem Plusa.
heheh, tylko skąd maja wiedzieć, że to były Twoje numery... :-D
Każdy był rejestrowany na te same moje dane (miałem abo, Simplusa i teraz Mixa). Myślę że takie dane to oni raczej gdzieś mają :-P Chyba że żyję w błędzie :-D
Mamy,mamy :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
ODPOWIEDZ