Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: rafal2119 »

[ad]Z dzisiejszym dniem, tj. 26.08.2011 r. ruszyła nowa promocja w ofercie na kartę.
W ramach promocji klienci, posiadający taryfę: 36.6, PiszMów Dobowy, Simplus, Twój Profil, Nowy Simplus, Easy lub Team7 dostają darmowy internet, po doładowaniu za min 30 zł.

Promocja ma na celu zachęcenie do swobodnego korzystania z internetu w komórce. Po doładowaniu za minimum 30 zł klienci Plusa na kartę otrzymują darmowy pakiet internetowy, dzięki któremu mogą surfować po Internecie w telefonie.

Osoby o stażu co najmniej pół roku dostają dwa razy więcej na korzystanie z internetu czyli 50 MB, a pozostali klienci 25 MB.

Aby skorzystać z promocji klient musi włączyć kodem promocję, zależnie od stażu:
- z co najmniej półroczny staż w Plusie: *136*11*32#
- nowy klientów w Plusie: *136*11*31#

Po wygaśnięciu darmowego pakietu 50 MB lub 25 MB zostanie on klientowi automatycznie przedłużony na kolejne 31 dni i zostanie pobrana opłata:
- za pakiet 50MB 6 zł z VAT
- za pakiet 25MB 5 zł z VAT.

W każdej chwili można zdezaktywować powyższe pakiety kodem:
*121*01*32# dla pakietu 50 MB oraz *121*01*31# pakiet 25 MB.[/ad]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
RobinWLKP
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2011, o 18:48

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: RobinWLKP »

Witam
Przez 'przypadek' aktywowałem promocje 'Internet na próbę 50 MB', ale nie zamierzam w najbliższym czasie doładowywać konta za co najmniej 30 zł. Jak mogę wyłączyć tę promocję? Czy po prostu mam to zostawić i po jakimś czasie samo zniknie? Nie wiem czy z tym bedą wiązać się jakieś opłaty itd. Kod na usuwanie PAKIETU nie działa co jest logiczne, bo to jest traktowane jako PROMOCJA.

Drugie pytanie dotyczy aktywnych promocji; po wpisaniu *136# pokazuje mi się pakiet internetowy 9 Non Stop, który ostatnio aktywowałem, wspomniany wyzej 'Internet na próbę 50 MB i 'Bonus for Reload Premia 10PLN 1max, co to jest??

Z góry dzięki za pomoc ;-)
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: rafal2119 »

RobinWLKP pisze:Jak mogę wyłączyć tę promocję? Czy po prostu mam to zostawić i po jakimś czasie samo zniknie? Nie wiem czy z tym bedą wiązać się jakieś opłaty itd. Kod na usuwanie PAKIETU nie działa co jest logiczne, bo to jest traktowane jako PROMOCJA.
Wyłączysz to kodem *121*01*32#, ale dopiero wtedy gdy wykonasz doładowanie za co najmniej 30 zł. Do tego czasu nic nie będzie się działo z tą promocją.
RobinWLKP pisze:'Bonus for Reload Premia 10PLN 1max, co to jest??
To jest promocja indywidualnie przyznana. Może oznaczać jednorazowy bonus 10 zł do doładowania za co najmniej 30 bądź 50 zł.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: sl@w_es »

Korzystałem z tej promocji; po doładowaniu konta pakiet uruchomił się ... W 30-tym dniu od aktywacji, nie chcąc z automatu płatnego pakietu, po prostu wyłączyłem promocję, tak mi się przynajmniej wydawało, bo wszystko zadziałało, tak jak powinno; pakiet nie uruchomił się, ale promocja Internet na próbę 50 MB jest dalej aktywna - sprawdzałem w Plus Online i *136#. W związku z tym mam pytanie:
- czy po kolejnym doładowaniu pakiet uruchomi się ponownie?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: annika »

Z tego co widzę, to ten wasz Internet na próbę, to słynny z reklam w TV Oswajacz internetowy. Wg informacji na stronie Plusa:
http://nakarte.plus.pl/v.do?idx=855909
pakiety te są bezpłatne przez pierwszy miesiąc, następnie opłata za pakiet 50 MB wynosi 6 zł. Nie rozumiem tylko, dlaczego nie można go wyłączyć i dlaczego nie przyszła ta obiecywana wiadomość o możliwości pobrania opłaty? Niestety nie skorzystałam jeszcze z tego, a szkoda, może by się przydało... oswoić.
Jest też możliwe, że to nie ta oferta, ale nic innego nie znalazłam.
anuska
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2011, o 09:23

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: anuska »

Chcę wyłączyć ten internet, ale podane kody nie działają. Jak można wyłączyć internet 25 MB?
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: annika »

A na pewno pakiet, który posiadasz aktywowany jest to ten pakiet 25MB - pochodzi z promocji "Oswajacz internetowy" i pierwszy z nich miałaś za darmo?
Być może masz aktywowany normalny pakiet 25MB, o nim informacje są TUTAJ, także sposób wyłączenia.

P.S. Oba z nich dezaktywują się, gdy w dniu odnowienia nie masz wymaganych środków na koncie, ale rozumiem, że takie rozwiązanie Cię nie satysfakcjonuje.
Janusz1945

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Janusz1945 »

Nie działa ani kod 121, który rzekomo ma podawać ilość pozostałych MB i do kiedy pakiet na próbę oraz kod deaktywujący. Chyba chcą naciągnąć na przedłużenie.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Jrv »

Janusz1945 - więc masz coś innego ale co to ciężko powiedzieć ponieważ nie dajesz żadnych wskazówek tylko narzekasz.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Janusz1945

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Janusz1945 »

W telefonie żony, na kartę aktywowałem po doładowaniu (z ciekawości) "Internet na próbę 50 MB". Ja w swoim telefonie MixIV mam pakiet 500 MB i wiem co piszę, a Ty nie kręć.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Jrv »

Ja kręcę? Nie wydaje mi się, jeszcze nikomu na tym forum nie podałem nieprawdziwych informacji.
Z tego co przekazujesz - a mówisz, że kodem *121# nie możesz sprawdzić pakietu, ani odpowiednim kodem go wyłączyć - najprawdopodobniej masz włączoną inną usługę niż ta, o której wspominasz.
Pakiet internetowy "załadowałeś" po zasileniu? W takim razie nie jest jeszcze aktywny a takowy nie może się przedłużać.
Co pojawia się jak wpiszesz kod *121#, a co pojawia się pod kodem *136#?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: annika »

Znowu to samo co np. przy promocji Podwójne doładowanie i wielu innych, które już były. Ludzie nie rozróżniają aktywacji promocji od aktywacji pakietu. Plus musi coś z tymi praktykami zrobić, bo sobie zrazi klientów. Np. w reklamach telewizyjnych wyraźnie mówić, o co w tym chodzi. Bo tak to ani nie nazbierają pieniążków z doładowań w tym okresie, ani potem bo klienci się obrażą - moje skromne zdanie, możecie się nie zgodzić i napisać, że trzeba było sobie poczytać regulamin. :-)
I tu nie ma co pytać o to, co wyświetla po wpisaniu kodów i tak wiadomo, że pod *121# nie będzie pakietu internetowego, a pod *136# będzie aktywna promocja. No chyba, że coś jednak jest nie tak, to od razu trzeba pisać reklamację. :-)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: sl@w_es »

annika pisze:Znowu to samo co np. przy promocji Podwójne doładowanie i wielu innych, które już były. Ludzie nie rozróżniają aktywacji promocji od aktywacji pakietu. Plus musi coś z tymi praktykami zrobić, bo sobie zrazi klientów np. w reklamach telewizyjnych wyraźnie mówić, o co w tym chodzi. (...)
Reklamy TV kosztują krocie i nie wyobrażam sobie, aby krok po kroku można było w nich przedstawić w jaki sposób aktywować promocję. Zadaniem reklamowego spotu jest tylko i wyłącznie przedstawienie czegoś w zarysach, a reszta jest do sprawdzenia w regulaminach, stronie www lub osobiście odwiedzając organizatora promocji (w tym przypadku punkty czy salony Plusa).
Gdy istniała lookr.tv to i owszem, co i jak wykonać można było obejrzeć punkt po punkcie, ale niestety, wszystko kiedyś się kończy. Myślę, że jednak niewiele osób korzystało z podpowiedzi tych filmików.

Ktoś na FORUM ma ustawiony podpis:
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Bez urazy, ale w pełni się z tym zgadzam; korzystając z oferty na kartę trzeba ciągle ją monitorować, być na bieżąco, a jeśli nie mamy na to czasu lub nie potrafimy, to lepiej korzystać z abonamentu.

Przepraszam, że trochę odbiegłem od tematu.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Janusz1945

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Janusz1945 »

Pod kodem *136# wyświetla się informacja: Aktywne promocje:Internet na probe 50 MB.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: sl@w_es »

No to promocję masz aktywną, a pakiet zgodnie z tym co znajdziesz na stronie Oswajacz internetowy i Regulaminie uruchomi Ci się po doładowaniu konta.
Należało najpierw uruchomić promocję, a później doładować konto.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ