Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Venio
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 sie 2011, o 09:09

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Venio »

No tak wyłączyłem tylko napisałem że promocja nadal widnieje pod *136#. Widnieje tak samo jak przed doładowaniem konta po którym się uaktywniła. Okaże się za miesiąc jak doładuje czy znów się uaktywni. Mam nadzieje że będzie tak jak mówisz i nie będę musiał go co miesiąc dezaktywować i że nie będzie mi żarł pieniędzy gdy będzie chciał się obudzić po doładowaniu konta.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: sl@w_es »

Venio pisze:(...) napisałem że promocja nadal widnieje pod *136#. Widnieje tak samo jak przed doładowaniem konta po którym się uaktywniła. Okaże się za miesiąc jak doładuje czy znów się uaktywni. Mam nadzieje że będzie tak jak mówisz (...)
Ja w tym przypadku piszę na podstawie własnych doświadczeń; korzystałem z tej promocji, pakiet wykorzystałem i dezaktywowałem, a promocja u mnie nadal też jest widoczna (nie sposób jej usunąć nawet przez Plus Online), ale pakiet po doładowaniu nie uruchomił się, więc na pewno będzie tak jak napisałem wcześniej.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Jrv »

Widoczność w promocjach będzie aż do czasu jej wycofania. Inaczej można by - gdyby znikała z promocji - wyłączać i włączać dowolną ilość razy i zawsze za darmo.
Tak więc wszystko jest w porządku. Szkoda, że istnieją osoby, które tego nie potrafią zrozumieć - mam na myśli poprzednich rozmówców w żadnym wypadku Ciebie Venio.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ