Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: sl@w_es »

Ela pisze:(...) Może ktoś coś poradzić?
Przeczytaj podpowiedzi zamieszczone wcześniej i zastosuj się do nich, bo wg mnie wszystko w tym temacie zostało już napisane i nie widzę powodu, żeby rozpatrywać to po raz kolejny.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Ela

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Ela »

Mogę nie pisać, chociaż uważam, że te wszystkie odpowiedzi pisaly osoby niezorientowane w temacie. Pozdrawiam Ela
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Jrv »

Osoby niezorientowane mówisz... więc Ela napisz proszę co wyświetla Ci się gdy wpiszesz kod *121#. Powiedz też kiedy dokonałaś aktywacji tej promocji? Ile i jakimi kwotami zasilenia dokonałaś od tego czasu?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Janusz1945

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Janusz1945 »

Witaj Ela. Miałem już tu nie zaglądać. Daj sobie spokój, tutaj niczego się nie dowiesz. :mrgreen: :!:
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: ChuckyCiechanow »

Janusz1945 pisze:Witaj Ela. Miałem już tu nie zaglądać. Daj sobie spokój, tutaj niczego się nie dowiesz. :mrgreen: :!:
Jak masz się za alfę i omegę, a nas za głupich to nie dziwne. Wiesz wszystko lepiej to czemu zwracasz się o pomoc?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Jrv »

Janusz1945 nie przyjmujesz do wiadomości tego co Ci przekazujemy a do tego jeszcze z nas drwisz. Zadzwoń na BOK niech ktoś Ci to wyjaśni mówiąc co i jak na koncie masz włączone bo chyba inaczej się nie da.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Ela

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Ela »

Janusz, przejrzałam wszystkie posty i masz rację, tu nie ma po co zaglądać. Co to za forum, gdzie niepochlebne posty są natychmiast usuwane? Pozdrawiam Ela
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Garjusz »

Ela pisze:Janusz, przejrzałam wszystkie posty i masz rację, tu nie ma po co zaglądać. Co to za forum, gdzie niepochlebne posty są natychmiast usuwane? Pozdrawiam Ela
Nigdy nie usuwamy postów, chyba że obrażają kogoś.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Jrv »

Ela a może odpowiesz na moje pytanie tak by można było posunąć się z tematem do przodu?
Kolega Janusz nie chciał słuchać o zasadach działania pakietu za to snuł swoje teorie. Nie powielaj takiego zachowania, nie warto.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Ela

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Ela »

Nie ma sensu tu pisać. Janusz dokonał pierwszego wpisu w temacie "Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę" i usiłował Wam wyjaśnić, z początku niezbyt szczegółowo bo zapewne sądził, że wiecie o co chodzi, że coś w tej promocji nie gra, tak jak i u mnie. Wy wszyscy, zwłaszcza annika i jrv usiłowaliście mu wcisnąć, że na niczym się nie zna i że na pewno ma pakiet z "oswajacza internetowego".
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: sl@w_es »

Ela pisze:(...) Janusz dokonał pierwszego wpisu w temacie "Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę" i usiłował Wam wyjaśnić, z początku niezbyt szczegółowo bo zapewne sądził, że wiecie o co chodzi, że coś w tej promocji nie gra, tak jak i u mnie.
Dziwny zbieg okoliczności, a jaka wiedza co chciał przekazać "Janusz1945". "Ela", czytasz jego myśli telepatycznie?
Ela pisze:Wy wszyscy, zwłaszcza annika i jrv usiłowaliście mu wcisnąć, że na niczym się nie zna i że na pewno ma pakiet z "oswajacza internetowego".
Czy rzeczywiście tak trudno sprawdzić czego dotyczył temat dyskusji? I właśnie w ten sposób, nie zastanawiając się nad niczym piszecie posty i zakładacie tematy gdzie popadnie. Brak słów!
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: annika »

Ela pisze:Wy wszyscy, zwłaszcza annika i jrv usiłowaliście mu wcisnąć, że na niczym się nie zna i że na pewno ma pakiet z "oswajacza internetowego".
Ela,
Właśnie przekręciłaś moje słowa, mówiąc bardzo łagodnie. Pozwolisz, że zacytuję samą siebie:
ja sama parę dni/postów temu pisze:Nie masz pakietu internetowego
To było oczywiście do pana Janusz1945, ale Ciebie tyczy się w równym stopniu, prawdopodobnie.

Mi to właściwie już nie robi różnicy, co wy z tym zrobicie. Skoro nie chcecie pomocy, a jedynie zakomunikować światu, że coś jest nie tak, to "okey". Nie pomaga się na siłę, bo potem się samemu ma problemy, tak to już jest.
Ale za miesiąc do siedmiu zaczniecie znowu tropić sensację, jak będzie wam co miesiąc pobierało 6 lub 5 zł, oczywiście znowu niesłusznie i nie wiadomo za co. Bo kiedyś skończą się środki na koncie albo ważność konta i trzeba będzie doładować. Zakładam, że użyjecie jakiegoś większego zasilenia. I przez miesiąc nie będziecie wiedzieć, że macie bezpłatny pakiet internetowy, a potem się zacznie. Na szczęście kod *121*01*32# (lub końcówka 31) znacie na pamięć, w końcu punkt 19 regulaminu jest najważniejszy.
Wszystkim fanom regulaminu tej promocji polecam lekturę punktu 9-tego. 10-ty i 11-ty też się przyda. Traktowanie regulaminu tak wybiórczo jest nietaktem w stosunku do drugiej strony umowy. Każdy chciałby mieć tylko prawa, a żadnych obowiązków.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Jrv »

Ależ Elu, Janusz wyraźnie napisał co zrobił i co mu się nie pojawia. Na tej podstawie można być pewnym, że aktywował promocję a pakiet nie został mu jeszcze przyznany. Ty piszesz, że masz identyczne objawy więc z wielkim prawdopodobieństwem masz analogiczną sytuację.
Oboje dementujecie wszystkie przekazywane wam informacje odrzucając tym wszelką pomoc.
Temat wydaje się być zamknięty i doskonale podsumowany przez annike.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Venio
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 11 sie 2011, o 09:09

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: Venio »

Panowie.
Włączyłem ten internet na próbę 50 MB przypadkowo tydzień temu i sobie po prostu był. Wczoraj załadowałem konto za 30 zł i przyszedł SMS, że pakiet 50 MB został aktywowany. Na szczęście nie pobrało pieniędzy. Od razu go wyłączyłem kodem *121*01*32#. Powiodło się to sukcesem. Promocja jednak nadal widnieje.
Czy to oznacza że teraz co miesiąc gdy będę ładował konto za 30 zł to pakiet będzie się uruchamiał? Czy gdy za miesiąc doładuje konto to tym razem pieniądze zostaną pobrane czy muszę spełnić jakiś warunek by się to stało ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Promocja „Darmowy internet na próbę, w Plus na kartę”

Post autor: sl@w_es »

Venio pisze:(...) Włączyłem ten internet na próbę 50 MB przypadkowo (...) Od razu go wyłączyłem kodem *121*01*32#. Powiodło się to sukcesem. Promocja jednak nadal widnieje.
Czy to oznacza że teraz co miesiąc gdy będę ładował konto za 30 zł to pakiet będzie się uruchamiał ? Czy gdy za miesiąc doładuje konto to tym razem pieniądze zostaną pobrane czy muszę spełnić jakiś warunek by się to stało ?
Przy kolejnym doładowaniu pakiet się nie uruchomi; nie pobierze Ci też kasy za automatyczną aktywację, bo nie może brać kasy za coś czego nie ma, wszak napisałeś, że pakiet wyłączyłeś. ;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ