Nowe telefony

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
BociaNq
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 cze 2011, o 05:22

Re: Nowe telefony

Post autor: BociaNq »

Samsung Galaxy Ace będzie możliwy do wzięcia w mixie?
Jeszcze z 1-2 miesiące temu był na stronce w ofercie "Mix", a teraz za nic nie mogę go znaleźć.
bigmisiek2008
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 sie 2012, o 19:30

Re: Nowe telefony

Post autor: bigmisiek2008 »

mam s5830 a parę dni temu nabyłem w mixie galaxy mini 2 i szczerze mogę ci go polecić ma więcej ramu i lepsza baterie od ace
BociaNq
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2011, o 05:22

Re: Nowe telefony

Post autor: BociaNq »

Zależy mi na Galaxy Ace
Awatar użytkownika
mogwil
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 19 gru 2010, o 23:08

Re: Nowe telefony

Post autor: mogwil »

Mam pytanie do pracowników Plusa ... parę dni temu był na profilu fb zapowiedziany sony xperia tipo, ale na stronie www nadal go nie ma oraz nie mogę znaleźć żadnego cennika z mixa z tym telefonem?
Proszę o pomoc ;)
bestmen
PlusManiak
Posty: 72
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:03

Re: Nowe telefony

Post autor: bestmen »

mogwil pisze:Mam pytanie do pracowników Plusa ... parę dni temu był na profilu fb zapowiedziany sony xperia tipo, ale na stronie www nadal go nie ma oraz nie mogę znaleźć żadnego cennika z mixa z tym telefonem?
Proszę o pomoc ;)
Będę również "uszczypliwy", jak Ci pracownicy którzy się udzielają na forum...

Widzę że minęło ponad 2 tyg. i masz ogrom konkretnych informacji, ale musisz wiedzieć, że oni wolą odpowiedzieć w podtekście ze złośliwością, a tutaj w tym poście raczej nie ma jak to skomentować, więc info raczej nie dostaniesz.
Kriss
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:42

Re: Nowe telefony

Post autor: Kriss »

Cieżko zrozumieć że odpowiedzi na pytania w stylu "Kiedy ten telefon pojawi sie w ofercie" itp. Nie będą udzielane, gdyż są to informacje poufne i nikt takowych Ci nie udzieli skoro informacja ta nie jest ogólnodostępna.
MarcinG
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:43

Nowe telefony na święta.

Post autor: MarcinG »

Cześć, w najbliższym czasie prawdopodobnie przedłużam umowę w MIX pozostały mi 3 doładowania (tak więc do ok. Grudnia), wiec chciałbym się zapytać czy na święta zostaną obniżone ceny lub dodane nowe telefony (w miarę dobre i tanie - tak jak Samsung Galaxy Mini 2 obecnie)...

Niezbyt interesuję się telefonami w danych okresach czasu, więc może wiecie lepiej :).


Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuje.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowe telefony

Post autor: sl@w_es »

@ MarcinG, odpowiedź znajdziesz we wcześniejszych postach; chcesz wiedzieć więcej już dziś - udaj się do wróżki. ;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Nowe telefony

Post autor: luki »

Rynek smartfonów jest tak dynamiczny, że do grudnia może być sporo innych, nowych modeli.
mm78
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2013, o 14:13

Kiedy nowe telefony?

Post autor: mm78 »

Witam, zwlekam z przedłużeniem umowy, bo nie widzę sensownych telefonów dla mnie i stąd pytanie: kiedy Plus wprowadzi nowe modele i jakie to będą? Głównie chodzi mi o smartfony ze średniej półki, których w sumie teraz brak, a te co są mają zawsze jakieś wady. Ogólnie wybór jest za mały. W sumie najbardziej zainteresowany jestem Sony Xperią V.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, o 14:24 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków zbliżonych tematycznie
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Kiedy nowe telefony?

Post autor: daniel85 »

Ja dostałem Samsunga Galaxy S3 Mini za 1zł w 30/30 jak dla mnie cena rewelacyjna i zaskakująca. Oferta przy przedłużaniu przez neta.
Daniel
Draker
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 6 mar 2013, o 23:39

Telefon

Post autor: Draker »

Czy ktoś wie dlaczego w Plusie nie ma już telefonu Sony Xperia Sola? :(
Ostatnio zmieniony 7 mar 2013, o 20:01 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Telefon

Post autor: Hunter »

Pewnie brak w magazynach - czeka na uzupełnienie lub wyczerpana i wycofana z oferty :)
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
djcris
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 12 mar 2013, o 14:56

Re: Nowe telefony

Post autor: djcris »

Witam czy są jakies informacje o nowych telefonach w mixie do końca tego miesiąca?
MERIHATHOR
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2011, o 09:15

Re: Nowe telefony

Post autor: MERIHATHOR »

Dobre pytanie czy coś nowego się pojawi, wspomniana Xperia V lub niedługo premiera Xperii L, SP do tego jeszcze Arco S jest .... Sam zastanawiam się nad przejściem z mix na abo, ale wyboru to nie ma za bardzo ;/ chciałem sole to oczywiście w ofercie jest ,ale dostępności brak to pozostaje mi P .. chyba, że coś się pojawi nowego?
ODPOWIEDZ