Nowe telefony

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Gelmar
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 maja 2012, o 22:09

Re: Nowe telefony

Post autor: Gelmar »

Podbijam pytanie wyżej. SE wyprzedane, nic ciekawego w tym przedziałach cenowych już nie ma, a na horyzoncie ni widu, ni słychu nic nowego...
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Nowe telefony

Post autor: luki »

Niedługo sie pojawią nowe modele. Be patient. :-D
Gelmar
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 maja 2012, o 22:09

Re: Nowe telefony

Post autor: Gelmar »

No tak średnio cierpliwy, bo muszę ciągnąć w niepewności na Simplusie, bo chcę wejść w MIXa (wygasła mi umowa abonamentowa). No i nie wiem czy warto siedzieć na 10zł per week czy zmienić operatora...
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Nowe telefony

Post autor: lodyga »

A niepogardziłam wziełam Samsunga galaxy mini 2 za 17.50 zł potargowałam coś i jest. Tylko kto wie ile idzie kurier z plusa:D?




sl@w_es: Nie z czasownikami i wyrazami mającymi znaczenie czasownikowe piszemy osobno.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Nowe telefony

Post autor: luki »

Tak jak normalnie, pewnie góra 2 dni.
No tak średnio cierpliwy, bo muszę ciągnąć w niepewności na Simplusie, bo chcę wejść w MIXa (wygasła mi umowa abonamentowa). No i nie wiem czy warto siedzieć na 10zł per week czy zmienić operatora...
Można zmienić na PNK i siedzieć za 5 zł per year. :-D
Gelmar
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 maja 2012, o 22:09

Re: Nowe telefony

Post autor: Gelmar »

luki pisze:
No tak średnio cierpliwy, bo muszę ciągnąć w niepewności na Simplusie, bo chcę wejść w MIXa (wygasła mi umowa abonamentowa). No i nie wiem czy warto siedzieć na 10zł per week czy zmienić operatora...
Można zmienić na PNK i siedzieć za 5 zł per year. :-D
No tak, tak, aleeeee trzeba przecież normalnie rozmawiać i SMSować ; )
Sentorius
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2012, o 11:53

Odświeżenie oferty

Post autor: Sentorius »

Kiedy w ofercie pojawią się wreszcie nowe modele telefonów? SE już nigdzie nie można dostać, Ashe to antyki, pożal się Boże samsungi też są lata świetlne za konkurencją. Można się troszkę irytować brakiem jakichś informacji na ten temat, mając na względzie to, że wkrótce kończą mi się zasilenia...
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Re: Nowe telefony

Post autor: Gordek »

Dziś w sklepie internetowym pojawiły się Xperie U i P, niestety na razie tyko w abonamencie, więc pewnie pozostałe to tylko kwestia czasu. Stawiałbym, że w mixie pojawia się ok. września. Notabene w ogóle zniknęły z oferty sklepu internetowego Xperie Neo V, a LWW są ale bez opcji kup.
Sentorius
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2012, o 11:53

Re: Nowe telefony

Post autor: Sentorius »

Srsly? Jeżeli rzeczywiście plus miałby zamiar zrobić takiego joke'a i nowe modele we wrześniu wprowadzić, to gratuluję kolejnej utraty klientów...
Darex
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2012, o 00:52

Re: Nowe telefony

Post autor: Darex »

Witam, też właśnie skończyła mi się umowa tzn. wszystkie zasilenia wykonane i już byłem w punkcie Plusa w celu przedłużenia umowy, mam mixa, zdecydowałem się na Neo V, a tu pani oznajmiła, że nie mają i prawdopodnie nie będzie już ich, pokazała lumię 610, Ace, Wave Y-blee i lipa. Żaden z nich nie przykuł mojej uwagi.. Był jeszcze Arc S, ale cena mnie odrzuciła...
Chcę kontynuować moją przygodę z SE/Sonym i wziąć kolejny telefon właśnie tej marki, ale pytanie-kiedy coś ciekawego będzie z Sony ?
Ktoś coś wie ?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Nowe telefony

Post autor: luki »

Pojawiły się nowe telefony w ofercie mix. Cennik w regulaminie promocji.
mistrzu9223
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2012, o 08:13

Re: Nowe telefony

Post autor: mistrzu9223 »

Mógłbyś dać link albo napisać jakie to telefony bo nie mogę znaleźć
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Nowe telefony

Post autor: luki »

Na razie widzę w ofercie w sklepie internetowym http://plus.pl/indywidualna/MixPlus/Now ... eMixSI.pdf

W ogólnej ofercie też pewnie zaraz się pojawią.

Z tego co wychwyciłem od razu to są nowe Sony, czy HTC Desire C, Nokia 900, Nokia N9, Nokia E7, LG Swift L7, LG Swift L5 i inne.
Darex
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2012, o 00:52

Re: Nowe telefony

Post autor: Darex »

No jestem ciekawy kiedy one rzeczywiście pojawią się na sklepie i będzie można je kupić, bo coś zbyt optymistycznie mi to wygląda..
Aha, czyli to jest taka jakby "zapowiedź" nowych telefonów, które wejdą w niedługim czasie ?
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Nowe telefony

Post autor: luki »

To nie jest zapowiedź, one już są w ofercie, bo inaczej nie znalazłyby się w regulaminie promocji. Kwestia tylko logistyczna, czyli dostarczenie aparatów i zmiana na stronie przez administratora www lub dostarczenie aparatów do punktów czy salonów.
ODPOWIEDZ