Nowe telefony

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Darex
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 lip 2012, o 00:52

Re: Nowe telefony

Post autor: Darex »

Aha, rozumiem, czyli pozostaje cierpliwie czekać aż znajdą się w punktach Plusa. Mam nadzieję, że dotrą jak najszybciej.
Choć wg mnie, skoro Plus chce się "pozbyć" pozostałych SE na rzecz Sony to powinien Arc S dać w niższej cenie, bo jednak trochę przesadną cenę posiada...
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Re: Nowe telefony

Post autor: Gordek »

Hmm Cena Xperia Sola dokładnie jak Neo V. Ciekawe czy poprzez przedłużenie umowy na 2601 można by go już teraz uzyskać?
Wg tego porównania (dodałem Xperię P, bo jest w podobnej cenie) http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/5935/6005/5351/ Sola ma słabszą baterię, brak HDMI i przedniej kamery, ale za to fajny bajer w postaci NFC i IMO lepszy wygląd. Jakość materiałów z których jest wykonana, również wygląda lepiej, ale ciężko to ocenić ze zdjęcia. Nic tylko brać. :)
Darex
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2012, o 00:52

Re: Nowe telefony

Post autor: Darex »

Gordek, najpierw to niech się one pojawią w salonie Plusa :D Bo póki co licho z nędzą tam jest ^^
Czekam z niecierpliwością :D
W poniedziałek miałem się pytać o Neo V, bo nowe tele przywożą co 2 dni, ale neo v już raczej odpada (zresztą i tak już jej pewnie nie będzie), więc przy okazji postaram się zapytać o nowe modele Sony ;)
A ta Xperia P nie ma możliwości wtykania kart pamięci ?! :/
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Re: Nowe telefony

Post autor: Gordek »

Z aukcji na allegro wynika, że już są, przynajmniej w niektórych salonach
http://allegro.pl/sony-xperia-sola-odbi ... 82686.html

Najtaniej sobie życzą koło 1100 zł, więc drożej niż za Neo V, ale to nowość, więc stąd takie ceny. Później pewnie spadnie do ok. 900 zł za nówkę.
Darex
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2012, o 00:52

Re: Nowe telefony

Post autor: Darex »

Też właśnie te aukcje widziałem z datą "19.07", więc może faktycznie już są na salonach :D
Teraz tylko mała zagwostka dla mnie trochę, która Xperia lepsza, Sola czy P...
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Re: Nowe telefony

Post autor: Gordek »

Recenzja Xperia Sola: http://www.telix.pl/artykul/test-sony-x ... 49442.html
Niestety autor żali się na zawieszki systemu, więc trochę można się obawiać jak telefon rzeczywiście się sprawuje. Z drugiej strony może to jednostkowy przypadek?

W Xperii P strasznie ciężko przeboleć brak obsługi kart pamięci, niby 16GB to nie jest mało, ale nie wiem czy adekwatnie do modelu U nie jest to pamięć dzielona tzn. część na system, część na aplikacje i tylko część dla użytkownika.
Darex
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2012, o 00:52

Re: Nowe telefony

Post autor: Darex »

Dziś moja mama przechodząc obok Plusa weszła do salonu, spojrzała na telefony, a potem zapytała kiedy te nowe Sony wejdą? "Wiemy tyle co pani", "nie wiemy" etc.. No ciamajdy, same kobiety w tym Plusie. Najlepsze jest to, że Sola jest już w salonie, bo mamie się on skojarzył ,gdyż o nim mówiłem. Brak słów. Pracują tam, a nie wiedzą jakie telefony mają, porażka.
Teraz tylko pytanie czy ta Xperia P też już by była dostępna? Ktoś wie?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe telefony

Post autor: Jrv »

Darex pisze:Dziś moja mama przechodząc obok Plusa weszła do salonu, spojrzała na telefony, a potem zapytała kiedy te nowe Sony wejdą? "Wiemy tyle co pani", "nie wiemy" etc.. No ciamajdy, same kobiety w tym Plusie. Najlepsze jest to, że Sola jest już w salonie, bo mamie się on skojarzył ,gdyż o nim mówiłem. Brak słów. Pracują tam, a nie wiedzą jakie telefony mają, porażka.
Teraz tylko pytanie czy ta Xperia P też już by była dostępna? Ktoś wie?
Telefony są dostępne dla ofert biznesowych, więc mama mogła widzieć - zupełnie nie ma potrzeby lżenia pracownikom punktu.
Jak operator wprowadzi do innych ofert to wtedy poinformuje punkty i pracowników, a do tego czasu są to informacje poufne - nie rozumiem jak możecie oczekiwać informacji o promocjach z wyprzedzeniem.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Re: Nowe telefony

Post autor: Gordek »

Z regulaminów wynika, że telefony są już dostępne w obecnych promocjach, chyba że istnieje mix dla Biznesu z tym samym regulaminem, co w przypadku użytkowników indywidualnych. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że telefony obecne w tamtym salonie mogły być przeznaczone dla biznesu, ale w takim razie po co dodawać je już teraz do cennika dla klientów nie biznesowych? Taki klient widząc w swoim cenniku i na półce dany telefon ma prawo oczekiwać, że uda mu się go zakupić.

Nikt nie oczekuje informacji o promocjach z wyprzedzeniem, bo wyciek takowych to strzał w stopę, szczególnie przy tak silnej konkurencji.
Problemy z logistyką też rozumiem i dlatego nie spodziewam się w każdym salonie nowych modeli na już, lecz jeśli już są fizycznie dostępne, to najlepiej trzymać je w magazynie lub udostępnić wszystkim zainteresowanym.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe telefony

Post autor: Jrv »

Haha :)
Nie sprawdzałem regulaminu w ostatnich dniach i oczywiście masz rację, że są tam te telefony.
Oczywiście, że klient widząc telefon w cenniku ma prawo oczekiwać możliwości zakupu. I sam teraz zastanawiam się kiedy się pojawią. Może uda mi się coś ustalić to dam znać.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Nowe telefony

Post autor: lodyga »

Darex pisze: No ciamajdy, same kobiety w tym plusie
A jak kobiety to co =| :evil:
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Darex
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2012, o 00:52

Re: Nowe telefony

Post autor: Darex »

No dokładnie, poza tym ta Xperia nie była w kolumnie dla klientów biznesowych, bo u mnie są 3 takie kolumny i tylko ta ostatnia ma telefony biznesowe...

lodyga, no i co z tego ? A to one pracując tam mają prawo nic nie wiedzieć ? No chyba nie bardzo, wg mnie skoro nie mają tam żadnych "ściąg" to powinny sobie coś w domu poczytać o obecnych telefonach, które oferują. W końcu tam pracują, a to do czegoś zobowiązuje.

Jrv, to jak się czegoś dowiesz to od razu tu napisz ;)
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Nowe telefony

Post autor: lodyga »

Ale ja akurat w moim miescie mam pare salonów i jest więcej mężczyzn i także nic nie wiedzą np. dziś dzwonię do konsultanta, że wziełam u nich telefon przez kuriera i czekam i czekam, a jego nie ma, a on z pytaniem: " to nie dzwoniła Pani do firmy kurierskiej"? No jasny gwint, firma jest posrednikiem ja klientem więc?
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Deemer4FuN
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2012, o 17:47

Re: Nowe telefony

Post autor: Deemer4FuN »

Czy ta sama oferta, która jest dostępna jako promocja smartfonowa w sklepie internetowym bedzie zawierać te same telefony jak udam się do salonu, bo bylem dzisiaj i pan mi powiedział, że nic takiego jeszcze nie ma, ale widzę, że już dzisiaj pojawilo się na stronie.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe telefony

Post autor: Jrv »

27go lipca zaplanowana jest dostawa telefonów Sony.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ