Pytanie o pakiety.

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: RE: Pytanie o pakiety.

Post autor: sl@w_es »

Drożdżu pisze:(...) Chcę wysyłać dużą ilość SMS-ów do sieci Orange. Normalny koszt to 18 gr, więc trochę drogo mnie to wychodzi. Czy jest jakiś pakiet który obniży ceny SMS-ów do innych sieci?
Obecnie jestem w taryfie MixIV, a moja umowa wygasła i teraz już korzystam tak jak na kartę. (...)
Zasilenia wykonujesz jak na kartę, ale nadal jesteś w MIX IV, więc nic poza darmowym pakietem 50 SMS-ów do wszystkich sieci nie wymyślisz, chyba, że zmienisz taryfę na Plus na Kartę (wzmiankę o tym znajdziesz we wcześniejszym poście).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Jrv »

Oferta Plus Na kartę gdzie za 5zł miesięcznie otrzymuje się smsy do wszystkich po 3gr. Ale zmiana to 7dób bez powrotu do Mixa.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: sl@w_es »

Jrv pisze:(...) zmiana to 7dób bez powrotu do Mixa.
E, nie strasz, przecież podpisując nową umowę można wrócić do PlusMix.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Jrv »

To zależy jak na to spojrzeć :) oczywiście masz rację wraca się do taryfy ale traci się "przywileje" ze stażu :)
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Drożdżu
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2012, o 17:43

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Drożdżu »

sl@w_es pisze:
Drożdżu pisze:(...) Chcę wysyłać dużą ilość SMS-ów do sieci Orange. Normalny koszt to 18 gr, więc trochę drogo mnie to wychodzi. Czy jest jakiś pakiet który obniży ceny SMS-ów do innych sieci?
Obecnie jestem w taryfie MixIV, a moja umowa wygasła i teraz już korzystam tak jak na kartę. (...)
Zasilenia wykonujesz jak na kartę, ale nadal jesteś w MIX IV, więc nic poza darmowym pakietem 50 SMS-ów do wszystkich sieci nie wymyślisz, chyba, że zmienisz taryfę na Plus na Kartę (wzmiankę o tym znajdziesz we wcześniejszym poście).
Dzięki za pomoc, kiedyś ten kod mi nie działał i ze 2 lata go nie używałem - tyle minęło od wygaśnięcia umowy - i myślałem, że on tyko działał jak miałem umowę, ale teraz też zadziałał - dobre i te 50 darmowych.
Jeżeli mi będzie brakować to zmienię taryfę "na kartę" i aktywuję pakiet SMS do wszystkich.
Jest duża różnica w cenach miedzy taryfami na kartę i mix IV?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: sl@w_es »

Drożdżu pisze:(...) Jest duża różnica w cenach miedzy taryfami na kartę i mix IV?
Trudno porównywać ceny usług i pakietów w obu ofertach, jeśli nie wiadomo z jakich usług najczęściej korzystasz; sam musisz określić czego najbardziej potrzebujesz i wtedy podjąć próbę porównania, choć z pewnością łatwe to nie będzie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
syljun
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2013, o 13:56

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: syljun »

Dostałam sms o takiej treści: Nielimitowe rozmowy z wybranymi numerami w plusie do 5 numerów
i tu jest podany kod...
Jak to aktywować?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: sl@w_es »

Proszę, podaj dokładniej z jakiej taryfy korzystasz: *147#.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ