Pytanie o pakiety.

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
miki9009
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 maja 2012, o 17:54

Pytanie o pakiety.

Post autor: miki9009 »

Witam. Mam pytanie odnośnie pakietów dla mojego abonamentu. Czy pakiet mms-ów w tym wypadku wymienia się na sms-y? Niby jest napisane, że to pakiet wymienny, jednak gdy rozszerze listę, widać tylko MMS i Pokaż wszystkie opcje, po kliknięciu pokazuje się tylko info o MMS. Obrazek
XYZ
Szalony PlusManiak
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 15:01

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: XYZ »

Witaj,

pakiet MMSów nie jest wymienny, zresztą gdyby był to w oknie "pozostało jeszcze" mógłbyś wybrać coś innego. Nie spotkałem się z czymś takim jak wymienność w przypadku pakietów MMSowych, ale może ktoś z DOKu spotkał się z takim tworem.
miki9009
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 7 maja 2012, o 17:54

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: miki9009 »

A czy jest możliwość, żeby zmienić któryś z tych pakietów na sms-y? W tej chwili mam 650 min + 200min wymiennych na sms-y. W moim przypadku, minut w abonamencie jest bardzo dużo, z kolei 200 sms-ów to dość mało, biorąc pod uwagę że gdy dzwonię, minuty odbiera w pierwszej kolejności z tego samego pakietu. Gdy wydzwonię przykładowo te 200 minut nie mogę napisać już sms-a, beznadziejne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: luki »

miki9009 pisze:A czy jest możliwość, żeby zmienić któryś z tych pakietów na sms-y?
Nie ma takiej możliwości.
miki9009
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 7 maja 2012, o 17:54

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: miki9009 »

To żenada w takim razie. Pozostaje tylko dokupienie dodatkowego pakietu za 4,23+VAT, a to kolejny wydatek.
Dzięki bardzo za odpowiedź ;-)
spawik
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2012, o 18:26

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: spawik »

A dlaczego nie chcesz pisać MMS'ów "tekstowych"? efekt będzie taki, jakbyś pisał SMS'a i to praktycznie bez limitu znaków. Chyba każdy ma dzis telefon skonfigurowany do odbioru MMSów, więc w taki sposób możesz mieć praktycznie darmowe 300 SMS'ów do plusa co miesiąc... zawsze to coś :)

pzdr,
XYZ
Szalony PlusManiak
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 15:01

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: XYZ »

jak chłopak dobrze pokombinuje to z tych 300 MMSów zrobi jakieś ... ponad 1000 SMSów :D bo przecież na jednego MMSa tekstowego wchodzi 1000 znaków (i do tego polskich) więc mógłby przepisać całego Pana Tadeusza :D
agula_27
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 lip 2012, o 08:38

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: agula_27 »

Witam
Chciałabym zapytać o pakiet bezlik smsów.Czy jest mozliwosc ze został zablokowany jezeli wprowadziłam bezpłatny kod na 50sms do wszystkich sieci ??
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Jrv »

agula_27 pisze:Witam
Chciałabym zapytać o pakiet bezlik smsów.Czy jest mozliwosc ze został zablokowany jezeli wprowadziłam bezpłatny kod na 50sms do wszystkich sieci ??
Piszesz o abonamencie czy usługach w taryfie mixIv? W tym drugim przypadku to nie :)
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
onaeb
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 lis 2012, o 16:13

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: onaeb »

Mam pytanie odnośnie "Nielimitowane rozmowy z 5 wybranymi numerami w Plusie i na stacjonarne" ponieważ o ile nie miałam problemu z włączeniem pakietu na komórkowe to nie mogę włączyć numeru stacjonarnego.. Jest to 4/5 nr tak, że mogę go aktywować, ale jak ... czy *104*11*48_kierunek+stacjonarny# czy samo *104*11*48_stacjonarny# No nic nie działa :-/
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: sl@w_es »

onaeb pisze:Mam pytanie odnośnie "Nielimitowane rozmowy z 5 wybranymi numerami w Plusie i na stacjonarne" ponieważ o ile nie miałam problemu z włączeniem pakietu na komórkowe to nie mogę włączyć numeru stacjonarnego.. Jest to 4/5 nr tak, że mogę go aktywować, ale jak ... czy *104*11*48_kierunek+stacjonarny# czy samo *104*11*48_stacjonarny# No nic nie działa :-/
W taryfie Plus na Kartę, bo z takiej chyba korzystasz - (tak przynajmniej wynika z opisu na Twoim profilu) to nie uda Ci się wprowadzić żadnego numeru stacjonarnego. Powód? Usługa dotyczy tylko numerów sieci Plus.
Już sama poprawna nazwa tej usługi WYBRANE NUMERY W PLUSIE wskazuje jakie numery możemy wybrać, więc nie rozumiem skąd u Ciebie taka wiedza?
Polecam lekturę Regulaminu promocji.

P.S.
Czy przypadkiem nie pomyliłaś promocji obowiązującej w Plus Mix?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
onaeb
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 lis 2012, o 16:13

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: onaeb »

sl@w_es pisze:
onaeb pisze:Mam pytanie odnośnie "Nielimitowane rozmowy z 5 wybranymi numerami w Plusie i na stacjonarne" ponieważ o ile nie miałam problemu z włączeniem pakietu na komórkowe to nie mogę włączyć numeru stacjonarnego.. Jest to 4/5 nr tak, że mogę go aktywować, ale jak ... czy *104*11*48_kierunek+stacjonarny# czy samo *104*11*48_stacjonarny# No nic nie działa :-/
W taryfie Plus na Kartę, bo z takiej chyba korzystasz - (tak przynajmniej wynika z opisu na Twoim profilu) to nie uda Ci się wprowadzić żadnego numeru stacjonarnego. Powód? Usługa dotyczy tylko numerów sieci Plus.
Już sama poprawna nazwa tej usługi WYBRANE NUMERY W PLUSIE wskazuje jakie numery możemy wybrać, więc nie rozumiem skąd u Ciebie taka wiedza?
Polecam lekturę Regulaminu promocji.

P.S.
Czy przypadkiem nie pomyliłaś promocji obowiązującej w Plus Mix?
Niestety, raczej nie ponieważ na jednej ze stron było napisane iż obejmuje nr Plusa, polskie sieci czy numery stacjonarne oraz 36.6. No więc zdziwiło mnie, że nie można ustawić np. kodem - *104*11*48226662244#. Przecież jest to Polska siec stacjonarna.
Specjalnie dla tej usługi przeszłam z Simplusa na Plusa na kartę ;/ A wiecie może jaki jest kod i w jakiej taryfie, żeby można było ustawić 4 darmowe nr (w tym nr stacjonarne np. 44 666-44-22). Proszę o pomoc :-|
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: mariusz9a »

A na której stronie jest tak napisane? Na stronie z Plus Mix masz tak napisane :-] W Plus Na Kartę nic takiego nie ma: http://nakarte.plus.pl/prepaid/obniz_wy ... umery.html
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
onaeb
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 lis 2012, o 16:13

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: onaeb »

mariusz9a pisze:A na której stronie jest tak napisane? Na stronie z Plus Mix masz tak napisane :-] W Plus Na Kartę nic takiego nie ma: http://nakarte.plus.pl/prepaid/obniz_wy ... umery.html
Na tej stronie to znalazłam: https://www.plus.pl/indywidualna/MixPlu ... 5Numerami/
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Hunter »

To oferta z Plus Mix - nie obowiązuję w Plus Na Kartę niestety :)
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
ODPOWIEDZ