MIX VI Nielimitowane sms

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: sl@w_es »

No tak, pod warunkiem, że nie wyłączysz tej usługi, bo wtedy za aktywację znów zapłacisz 10 zł.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: Jrv »

Ile razy ktoś ma Ci jeszcze odpowiedzieć?
Poczytaj sobie:
http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... MSWPlusie/
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ewq1995
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:27

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: ewq1995 »

Jrv pisze:
Jrv pisze:3gr za każdego, ten pakiet jest nadrzędny.
A jednak pakiet ma rozliczać się za 3gr pierwszy sms a później darmowo.

jak to jest z tym pakietem "nielimitowane sms do wszystkich sieci"
płaci się 3 grosze za każdego sms czy 3 grosze za pierwszego sms a później za darmo ?
jedni piszą tak, drudzy inaczej .
proszę o możliwie szybką odpowiedź
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: mariusz9a »

Wypowiedź którą zacytowałeś dotyczy sytuacji kiedy piszesz wewnątrz sieci plus i masz jednocześnie aktywny pakiet nielimitowane SMSy do Plusa. Jeśli piszesz poza sieć Plus to koszt każdego SMSa to 3 gr.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
dert13nify
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 gru 2011, o 15:23

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: dert13nify »

Witam. Mam takie pytanie, bo przeczytałam wszystkie wątki dotyczące mix VI i troszkę się pogubiłam...
Chciałam się dowiedzieć jak ma się usługa "Nielimitowane smsy do wszystkich sieci za 3 gr" z usługą " Nielimitowane smsy w Plusie". Jeżeli mam włączone obie usługi to pierwszy sms do Plusa będzie pobierany z tego pakietu 3 gr czy codziennie będzie pobierane 49 gr za pierwszego smsa? Obliczając to gdyby pobierali 49 gr to wychodzi na miesiąc 15,19 zł jeżeli znów 3 gr to wchodzi 0,93 gr na miesiąc plus aktywacia "nielimitowane smsy za 3 gr do wszystkich sieci" 5 zł w sumie ok 6 zł na miesiąc. Więc powtórzę pytanie, jeśli mam te dwie usługi więc pierwszy sms do plusa jest pobierany z pakietu czyli 3 gr czy osobno czyli 49 gr?

Jeszcze troszkę poczytałam te regulaminy... i wychodzi na to że będą pobierać opłatę 49 gr.. chyba że będę mieć pakiet 600 sms w plusie wtedy z tego pakietu a reszta z nielimitowanych sms w plusie czyli za darmo.Troszkę są pokręcone te regulaminy dlatego chciałam zapytać ekspertów : ) A więc drugie pytanie brzmi czy mogę mieć włączone wszystkie te 3 usługi czyli Nielimitowane sms w Plusie, do wszystkich za 3 gr i 600 sms ?
Ostatnio zmieniony 19 lis 2013, o 14:28 przez dert13nify, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: sl@w_es »

@ „dert13nify”,
w przypadku gdy masz aktywne obie usługi pierwszy SMS do Plusa w ciągu doby pobierany jest z usługi Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, czyli za 0,03 zł; następne lecą z promocyjnej usługi Nielimitowane SMS-w w Plusie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
dert13nify
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 gru 2011, o 15:23

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: dert13nify »

sl@w_es pisze:w przypadku gdy masz aktywne obie usługi pierwszy SMS do Plusa w ciągu doby pobierany jest z usługi Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, czyli za 0,03 zł
A jak się ma to do tego:
"Zasady rozliczania Usługi:
13. W przypadku, gdy Abonent ma aktywną usługę „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze” w momencie wysłania wiadomości tekstowej do sieci Plus, wiadomość tekstowa zostanie rozliczona w ramach usługi „Nielimitowane SMSy w Plusie”. "
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: sl@w_es »

Punkt regulaminu który cytujesz dotyczy wysyłania kolejnych wiadomości wiadomości do sieci Plus, o czym wcześniej wspomniałem, natomiast jeśli chodzi o wysłanie pierwszej wiadomości w ciągu doby zastosowanie ma pkt 15 Regulaminu promocjiNielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze”:
W przypadku, gdy Abonent ma aktywną usługę „Nielimitowane SMSy w Plusie” i usługę „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze”, w momencie wysłania pierwszej wiadomości tekstowej do sieci Plus, wiadomość tekstowa zostanie rozliczona w ramach usługi „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze” wszystkie kolejne wiadomości SMS do wszystkich sieci są rozliczane w ramach usługi „Nielimitowane SMSy w Plusie”.
Nie szukaj dziury w całym, bo jej nie znajdziesz. ;-) Te SMS-y na pewno tak działają czego dowodem są setki postów na temat ich rozliczania.

========================================
EDYCJA:
dert13nify pisze:(...) czy mogę mieć włączone wszystkie te 3 usługi czyli Nielimitowane sms w Plusie, do wszystkich za 3 gr i 600 sms ?
Możesz włączyc te 3 usługi naraz, ale po co? Niepotrzebny wydatek kasy. Powiązanie usługi Nielimitowane SMS-y w Plusie z Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci to najlepsze zestawienie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
dert13nify
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 gru 2011, o 15:23

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: dert13nify »

Nie szukam dziury, po prostu wolę się popytać gdy czegoś nei rozumiem żeby nie tracić na tym. Dzięki za pomoc :)
ODPOWIEDZ