MIX VI Nielimitowane sms

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
kulpina
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 lip 2012, o 21:43

MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: kulpina »

hej, niedługo kończy mi się umowa w mixie, aktualnie posiadam taryfę MIX IV i jak wiecie za 8zł mam w niej nieograniczoną ilość SMS do wszystkich w Plusie. Tak naprawdę zależy mi tylko na tej promocji, ponieważ wszystkich znajomych mam w Plusie i dziennie piszę spokojnie po 400 - 500 SMS;p

Zwróciłem uwagę, że wyszła nowa taryfa MIX VI, a w niej dwie promocje dotyczące nielimitowanych SMS.
Jedna to nielimitowane SMS i płacę tam 39 groszy dziennie wychodzi jakieś 7 zł z haczykiem miesięcznie, no taryfa nawet ujdzie, a z tego co doczytałem na forum to 10 zł płacę tylko raz, a nie co miesiąc, zgadza się?

Jest także druga taryfa i tutaj moje pytanie, płacę co miesiąc w niej 5zł za aktywację i prócz tego za każdego smsa 3gr tak, bo do końca jej nie rozumiem?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: Jrv »

Taryfa jest jedna, mix6 a w niej są usługi. I do smsowania są trzy takie usługi:

Nielimitowane SMS do Plusa - 10zł aktywacja - jednorazowa opłata - następnie każdy pierwszy sms danego dnia do plus to koszt 39gr (0.39 x 31 = 12.09 zł).

600sms do plus - za 6zł otrzymujesz pakiet 600sms do Plusa. W ciągu 30 dni można uruchomić pięć takich pakietów.

Nielimitowane sms do wszystkich sieci - 5zł opłata cykliczna co 30to dniowa i w ramach tej usługi każdy wysłany sms do dowlnej sieci komórkowej w Polsce kosztuje 3gr.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
kulpina
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 16 lip 2012, o 21:43

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: kulpina »

Rozumiem, a jak się ma ze sobą promocja 39 gr. na dzień, a 3gr za sms dla wszystkich ?
Jeśli wysyłam sms do plusa to idą z pakietu 38gr czy płacę za każdego 3gr?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: Jrv »

3gr za każdego, ten pakiet jest nadrzędny.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
kulpina
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 16 lip 2012, o 21:43

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: kulpina »

Rozumiem, ale jednak taryfa MIX IV była zdecydowania lepsza, dużo lepsze promocje, nie rozumiem dlaczego czym nowsze promocje to od razu coraz gorsze... No nic trzeba będzie zmienić operatora, albo wrócić na kartę w każdym razie dziękuję za informację;)
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: luki »

Mixplus VI nie jest tylko dla tych, co wysyłają kilkaset lub więcej SMS-ów, ale też dla tych co dzwonią.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: sl@w_es »

kulpina pisze:hej, niedługo kończy mi się umowa w mixie, aktualnie posiadam taryfę MIX IV i jak wiecie za 8zł mam w niej nieograniczoną ilość SMS do wszystkich w Plusie. Tak naprawdę zależy mi tylko na tej promocji, ponieważ wszystkich znajomych mam w Plusie i dziennie piszę spokojnie po 400 - 500 SMS;p
(...)
To, że kończy Ci się umowa nie oznacza, że nie podpisując nowej umowy nie będziesz mógł korzystać z dotychczasowej taryfy; możesz pozostać w MIX IV przechodząc na Pokontraktowy System Zasileń Plus Mix. Niestety, wybierając tę opcję pozostaniesz ze starym telefonem.
Więcej informacji znajdziesz zapoznając się z postami zawierającymi frazę "pokontraktowy" pod adresem: http://www.plusforum.pl/search.php?keyw ... mit=Szukaj.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: Jrv »

Jrv pisze:3gr za każdego, ten pakiet jest nadrzędny.
A jednak pakiet ma rozliczać się za 3gr pierwszy sms a później darmowo.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
bartek73
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 gru 2012, o 23:08

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: bartek73 »

W usłudze, nielimitowane smsy do plusa to jednorazowa oplata jest gdy pierwszy raz się aktywuje usługe?? Czy co miesiac trzeba aktywowac smsy za 10zł + ponad 10zł za pisanie kazdego dnia?
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: Garjusz »

bartek73 pisze:W usłudze, nielimitowane smsy do plusa to jednorazowa oplata jest gdy pierwszy raz się aktywuje usługe?? Czy co miesiac trzeba aktywowac smsy za 10zł + ponad 10zł za pisanie kazdego dnia?
Jest to jednorazowa oplata,
płacisz za wysłanie pierwszej wiadomości tekstowej do użytkownika sieci Plus. Po wysłaniu pierwszego SMS'a możesz do godziny 23:59:59 tego samego dnia wysyłać nielimitowaną liczbę bezpłatnych krajowych wiadomości tekstowych do innych użytkowników sieci Plus
donmarcel
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:53

MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: donmarcel »

Mam pytanie: czy pakiet nielimitowanych smsów aktywowany kodem *136*11*03# będzie działał w taryfie MIX IV?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: sl@w_es »

donmarcel pisze:(...) czy pakiet nielimitowanych smsów aktywowany kodem *136*11*03# będzie działał w taryfie MIX IV?
Niestety, pakiet, a właściwie usługę „Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie” można uruchomić wyłącznie w taryfie Mix 6. W Mix IV dostępny jest tylko darmowy pakiet 50 SMS-ów do wszystkich sieci.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
adrianosw91
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2012, o 23:04

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: adrianosw91 »

Witam czy jest tak jak kolega wyżej napisał ze:
Jedna to nielimitowane SMS i płacę tam 39 groszy dziennie wychodzi jakieś 7 zł z haczykiem miesięcznie, no taryfa nawet ujdzie, a z tego co doczytałem na forum to 10 zł płacę tylko raz, a nie co miesiąc, zgadza się?
To znaczy, że raz zapłacę 10 i co miesiąc nie ma już tej opłaty, czy jest co miesiąc tak, że płacę najpierw 10 zł, a później 39 gr za dzień, a następny miesiąc już tylko 39 gr za dzień czy tez ta oplata 10 zł?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: sl@w_es »

@ "adrianosw91", zapoznaj się z tematem Nielimitowane SMSy do Plusa. (MixPlus 6), a znajdziesz odpowiedzi na zadane pytania.
Gdybyś przeoczył tę jedną ważną informację to dodam, że do umów podpisanych od 21-08-2012 opłata za każdy dzień SMS-owania została zmieniona i wynosi 0,49 zł.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
adrianosw91
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2012, o 23:04

Re: MIX VI Nielimitowane sms

Post autor: adrianosw91 »

Czyli co, 10 zł jednorazowo, a potem tylko 49 gr za dzień tak?
ODPOWIEDZ