Więcej w Plus na Kartę!

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
obcypowraca
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: obcypowraca »

To co ci szkodzi załadować za 5 zł i sobie przedłużyć roczną ważność o kolejne 365 dni. Za rok oferty w pre-paid mogą być zupełnie inne, to dynamiczny rynek. Do 1 lipca masz czas. Wygenerowany okres wychodzących przed 2 lipca się nie skraca.
zord
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 15 cze 2011, o 13:48

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: zord »

Najpewniej tak zrobię ale niesmak pozostanie znajomi mnie namawiają żebym przeszedł do innej sieci czego nie chce robić bo jakoś przyzwyczaiłem się do plusa przez te kilkanaście lat używania. Ale krew mnie już zalewa jak mi mówią że cos tam nowego dostali jakieś pakiety minuty obniżki itp. a ja nie dość że nic nie dostałem to jeszcze oferta robi się coraz gorsza.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pepcia2 »

Też zasilam telefony męża i syna po 5zł, choć tyle przedłużą sie konta.
Mam tylko nadzieję, że za rok będą lepsze taryfy i oferty ;-)
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: g-rs »

zord pisze:Najpewniej tak zrobię ale niesmak pozostanie znajomi mnie namawiają żebym przeszedł do innej sieci czego nie chce robić bo jakoś przyzwyczaiłem się do plusa przez te kilkanaście lat używania. Ale krew mnie już zalewa jak mi mówią że cos tam nowego dostali jakieś pakiety minuty obniżki itp. a ja nie dość że nic nie dostałem to jeszcze oferta robi się coraz gorsza.
Przykre, ale mam dokładnie takie samo wrażenie... :-? Sam jestem w Plusie od 2000 r. i coraz częściej mam wrażenie, że koniecznie chcą mnie zmusić do przejścia do innej sieci...
Gdy dołożyć do tego zasięg, który zawsze był pełny a obecnie ledwo sięga połowy skali w centrum dużego miasta... to coś jest na rzeczy.
pablo_brava
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2013, o 11:49

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pablo_brava »

pepcia2 pisze:Jaką masz taryfe? *147#
Jesli Plus na kartę ( tą starą, nie wiecej ) to wpisujesz kod który podałeś, potem musisz doładować konto choćby 5zł.
Witam,
po wpisaniu tego kodu otrzymałem info, że mam taryfę Simplus. Czyli teraz wybieram >>*136*11*04# zadzwoń<< i po zasileniu mam taryfę Więcej na rok?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: sl@w_es »

@ „pablo_brava”,
nawiązując do Twojego wcześniejszego posta żeby skorzystać z promocji Rok ważności konta najpierw musisz zmienić taryfę na Plus na Kartę; kod: *147*11#, koszt: 3 zł (w taryfie Simplus nie skorzystasz z tej promocji), następnie wprowadzić podany przez Ciebie kod, a dopiero potem zasilić konto (5 zł wystarczy).
Chyba, że chcesz zmienić na tę nową taryfę Plus na Kartę Więcej przez Rok, jednak w nowych taryfach nie ma możliwości powrotu do wcześniejszych taryf.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
pablo_brava
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2013, o 11:49

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pablo_brava »

sl@w_es pisze:@ „pablo_brava”,
nawiązując do Twojego wcześniejszego postu żeby skorzystać z promocji Rok ważności konta najpierw musisz zmienić taryfę na Plus na Kartę *147*11# (w taryfie Simplus nie skorzystasz z tej promocji), następnie wprowadzić podany przez Ciebie kod, a dopiero potem zasilić konto (5 zł wystarczy).
Tak właśnie zrobiłem :-).
Kod *136*11*04# niestety już nie działa. Skorzystałem z kodu *147*18#, doładowałem kwotą 5 pln.
Nie wiem jednak jak rozumieć informację jaką dostałem po kodzie *125# (do kiedy?) - w odpowiedzi dostałem informację, że konto wygasa 26.07.2013 - czyli tak jak przed uruchomieniem taryfy. Wcześniej dostałem sms o treści: "Taryfa PNK Rok Ważności Konta zostałą aktywowana. Pobraliśmy opłatę 3 zł." To jak to w końcu jest?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: sl@w_es »

Po zmianie taryfy, a przed doładowaniem należało wpisać kod: *136*11*04#. Ot i cała filozofia.
Aktywuj usługę i ponów zasilenie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
pablo_brava
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2013, o 11:49

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pablo_brava »

sl@w_es pisze:Po zmianie taryfy, a przed doładowaniem należało wpisać kod: *136*11*04#. Ot i cała filozofia.
Aktywuj usługę i ponów zasilenie.
:-)

Teraz wszystko OK.

THX
bestmen
PlusManiak
Posty: 72
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:03

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: bestmen »

Witam, po przeczytaniu wszystkich postów w tym temacie stwierdzam, że aktualnie najnowsza taryfa chyba jednak nie jest atrakcyjna chociażby porównując ją do Plus na kartę, a nie wspominając już o konkurencji.
Czy mogę więc prosić o jakieś atrakcyjne oferty na nowy numer oczywiście bez umowy, potrzebuję to na okres około miesiąca, a max. może do końca wakacji. Chciałbym mieć dużo minut do wszystkich, ewentualnie mógłby być nawet jakiś bezlimit, sms-y praktycznie są zbędne, praktycznie z nich nie korzystam, oczywiście jakby były za free w jakiejś ofercie, nie pogardzę... od lat jestem z Plusem i mam cichą nadzieję, że być może o czymś nie wiem z czego mógłbym skorzystać, bo do tej pory jestem zadowolony (abonament), ale aktualnie mam taka potrzebę, aby mieć nowy numer na krótki okres czasu. Czy może przy taryfie "Twój Profil" można coś fajnego "zlepić"!? Albo zmienić na inną, bardziej korzystną taryfę.
Ostatnio zmieniony 3 lip 2013, o 14:30 przez bestmen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pepcia2 »

Jeśli chodzi o nowy nr ze starą taryfą to poszukaj takiego startera.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: sl@w_es »

bestmen pisze:(...) Na koniec dodam, że oczywiście zdaję sobie sprawę, że zaproponowana najatrakcyjniejsza oferta może pochodzić od konkurencji, proszę mi zatem wybaczyć, że rozważam na tym forum opcję oferty nawet od konkurencji (...)
Piszesz w wątku Więcej w Plus na Kartę oczekując najatrakcyjniejszej oferty, głównie od konkurencji, bo z ofertą Plusa już się zapoznałeś. Jak to się ma do tematu, działu, Forum? :shock:
Proponowałbym zajrzeć do Regulaminu PlusForum gdzie jasno nakreślone zostały zasady obowiązujące na FORUM np. pkt 25:
PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus, posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane.
Proszę zatem nie zaśmiecać stron wypowiedziami kolidującymi z regulaminem, przysparzając zajęcia moderatorom, a tym samym nie wystawiać na próbę ich wyrozumiałości i cierpliwości. :-/
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
bestmen
PlusManiak
Posty: 72
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:03

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: bestmen »

sl@w_es pisze:(...)
PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus, posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane.
Proszę zatem nie zaśmiecać stron wypowiedziami kolidującymi z regulaminem, przysparzając zajęcia moderatorom, a tym samym nie wystawiać na próbę ich wyrozumiałości i cierpliwości. :-/
Sorry Gregory :-/ Please forgive me... nie miałem zamiaru nadużywać czyjejkolwiek wyrozumiałości i cierpliwości :-D
Już sie poprawiam...
FlaweQ
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 4 lip 2013, o 18:37

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: FlaweQ »

Moim zdaniem te taryfy nie są korzystne dla klientów, włączyłem sobie taryfę Plus na kartę Więcej SMS i internetu i po doładowaniu konta za 30 zł nie mogę włączyć pakietu 1000 SMS, a jakiś internet mi się włączył dlaczego? Można przejść na zwykłą taryfę Plus na kartę?
Proszę o pomoc.
Flash999
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 10 maja 2013, o 11:14
Kontakt:

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: Flash999 »

Niestety, nie można wrócić na poprzednią taryfę.

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 4
ODPOWIEDZ