Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
simonides
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 13:18

Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Post autor: simonides »

Witam. Zainteresowała mnie oferta internetu 1GB za 13 zł. Posiadam taryfę Plus na Kartę. Załadowałem komórkę za 50 zł i chciałem skorzystać z tej promocji lecz po wpisaniu kodu i naciśnięciu zielonej słuchawki wyskakuje mi, że Usługa chwilowo niedostępna. Skontaktuj się z BOK. Właściwie nie wiem o co chodzi. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć? Będzie to działać?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Post autor: sl@w_es »

simonides,
mając taryfę Plus na Kartę nie możesz skorzystać z pakietu internetowego 1 GB za 13 zł, bo jest on przeznaczony dla najnowszych taryf, czyli Plus na Kartę Więcej...
Chcąc uruchomić ten pakiet musiałbyś zmienić taryfę, ale zastanów się dobrze przed podjęciem ostatecznej decyzji, bo odwrotu do poprzednio posiadanej taryfy nie ma.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
simonides
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 13:18

Re: Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Post autor: simonides »

Mhm. Mi się wydaje ze lepsza jest ta nowa taryfa. Jak sadzisz? Osobiście byś przeszedł? I jeśli chce ta taryfe z pakietem 1 gb internetu to muszę wybrać Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Post autor: sl@w_es »

Czy nowa taryfa jest lepsza to każdy musi ocenić indywidualnie, wg własnych upodobań i potrzeb. Ja osobiście taryfy nie zmienię, bo niepotrzebny mi tak duży pakiet internetowy, SMS-ów nie piszę, a doładowywać konto co miesiąc, kwotą od 30 zł wzwyż (w zależności od wybranej taryfy) tylko po to, żeby móc korzystać z promocji dostępnych w Taryfach Więcej... to w moim przypadku skarbonka z której nie da się wyciągnąć tych grosików. ;-)
Poza tym korzystam z promocyjnej usługi Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci (nr z Plusa i innej sieci), więc straciłbym tę promocję, a tak przez roczek mogę gadać do woli bez doładowywania konta (kasy starczy, a konto mam ważne przez rok), więc zmiana oznaczałaby dla mnie same minusy. :-/

Jeśli jeszcze nie czytałeś to zapoznaj się co o tej nowej taryfie sądzą inni, którzy wypowiedzieli się w temacie Więcej w Plus na Kartę!.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
simonides
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 13:18

Re: Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Post autor: simonides »

Zdecydowałem się w końcu kupić taryfe Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów. I wykupiłem promocje 1GB Internetu. Po aktywacji mam problem nie wiem czy coś muszę ustawić na komórce by ta promocja mi działała? Bo jest napisane ze mam juz 1GB do wykorzystania. Ale nie działa mi gdy np wchodzę na strone www. Czy dopiero muszę czekać aż włączą mi dostęp?
obcypowraca

Re: Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Post autor: obcypowraca »

Masz telefon skonfigurowany, gprs włączony? http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... otkieKody/
simonides
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 13:18

Re: Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Post autor: simonides »

Wlasnie gprs mam aktywny tylko nie wiem jak skonfigurowac smartfona
Awatar użytkownika
kwiatusek
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2013, o 14:21

Re: Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Post autor: kwiatusek »

simonides

Na stronach Plusa znajdziesz coś takiego jak zdalna konfiguracja. Odszukaj tam swój model telefonu, wpisz swój numer i wyślij konfigurację do siebie. Po zapisaniu jej w telefonie wyłącz go na chwilę i włącz.

Jeśli Twojego telefonu nie byłoby na liście, to napisz do bok@plus.pl podając model telefonu, którego używasz.
Awatar użytkownika
mariX
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 sty 2013, o 00:00

Re: Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Post autor: mariX »

Witam też zastanawiam się nad zmianą taryfy Plus na kartę na tą nowszą. Moje pytanie czy ten pakiet internetowy 1 gb jest non stop bo z tego co przeczytałem to chyba nie :/ Czyli nie opłaca się zmieniać taryfy jeżeli komuś zależy na internecie ;//
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Post autor: pepcia2 »

Jan Dobies
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 21:01

Re: Pakiet Internetowy 1 GB - problem

Post autor: Jan Dobies »

Plus na kartę (Simplus) z internetem to mocno kuleje, nie ma możliwości podzielenia Pakietu danych -a rozmowy.
Po wyczerpaniu się gotówki na koncie nie można się połączyć nawet ze stroną Plusa.
To chyba jedyna taka licha oferta w Plusie jakoś inne sieci problem rozwiązały bezproblemowo.
Jakość usług też wiele ma do życzenia, potrzebne są radykalne zmiany bo Użytkownicy będą uciekać z tej sieci


Pozdrawiam

Jan Dobies
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2013, o 21:34 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięcie części wypowiedzi - Reg. PlusForum pkt 1, 25.
ODPOWIEDZ