Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu ipla

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu ipla

Post autor: Krzysiek_Plus »

Tylko w Plusie nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu ipla!

Plus, jako pierwszy operator mobilny w Polsce, pozwala na nielimitowane przeglądanie nie tylko zwykłych stron www, ale również filmów w serwisach YouTube oraz ipla, a wszystko to z prędkością LTE. Dodatkowo w ramach promocji dostępny będzie od 1 zł zestaw zawierający tablet Modecom 9,7” z systemem Android 4.0 oraz router kieszonowy ZTE MF60 HSPA+. Nowa oferta wchodzi w życie od 14 maja.

Od wtorku 14 maja klienci Plus Internet podpisujący nową umowę lub przedłużający dotychczasową otrzymają nielimitowany dostęp do zwykłych stron www, serwisów YouTube oraz ipla. Zakres nielimitowanych stron zależy od wysokości wybranego abonamentu.
1.jpg

W abonamencie za 59,90 zł można surfować bez limitu po zwykłych stronach www. „Zwykłe strony”, to strony zawierające tekst, zdjęcia i animacje. Elementy typu filmy lub połączenia szyfrowane („https” w adresie strony) np. z pocztą elektroniczną lub bankiem pomniejszą limit GB. Klienci posiadający Mixa lub inny abonament w Plusie otrzymują rabat w wysokości 10 zł, a opłata abonamentowa wynosi dla nich 49,90 zł.
W abonamencie za 79,90 zł oraz 99,90 zł oprócz możliwości nielimitowanego korzystania ze „zwykłych stron” www klient otrzymuje także dodatkowe GB specjalnie do wykorzystania na YouTube lub ipla, dzięki którym może bez pomniejszania swojego głównego limitu obejrzeć odpowiednio 10 lub 20 godzin filmów. Klienci, którzy posiadają Mixa lub inny abonament w Plusie otrzymują rabat w wysokości 15 zł i opłata abonamentowa wynosi dla nich odpowiednio 64,90 zł lub 84,90 zł.
W abonamencie za 119,90 zł oprócz przeglądania zwykłych stron www otrzymujemy możliwość oglądania bez żadnych limitów filmów na YouTube oraz ipla. Klienci Mixa lub posiadający inny abonament w Plusie również otrzymują rabat w wysokości 15 zł i opłata abonamentowa wynosi dla nich 104,90 zł.
Przyznany w abonamencie limit GB można wykorzystać na wszystkie inne rodzaje aktywności w sieci. Po wykorzystaniu limitu nastąpi ograniczenie prędkości we wszystkich usługach internetowych, ale nie będą naliczane żadne dodatkowe opłaty za korzystanie z transmisji danych na terenie Polski. Pełną prędkość transmisji można w prosty sposób przywrócić za pomocą pakietów Plus Internet extra.
Promocja „Internet z modemem, routerem lub tabletem na 24 miesiące”:
2.jpg

Zestaw zawierający tablet Modecom 9,7” z systemem Android 4.0 oraz router kieszonkowy ZTE MF60 HSPA+ jest dostępny za 1 zł w abonamencie 49,90 zł przy podpisaniu umowy na 24 miesiące. W nowej ofercie są również dostępne modemy, routery, laptopy oraz inne tablety.
Klient w ramach abonamentu otrzymuje dostęp do technologii LTE, HSPA/HSPA+ oraz starszych. Zasięgiem LTE jest objętych 50,57% populacji Polski, a w zasięgu HSPA/HSPA+ znajduje się 92,66% populacji Polski.
Więcej informacji na http://www.plus.pl
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Neo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 cze 2012, o 21:37
Lokalizacja: PTB

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: Neo »

Witam, czy wszystkie strony streamingowe poza ipla i Yt również będą pomniejszały pakiet danych? Czy też będą traktowane jako usługa multimedialna jak to jest w przypadku oferty abonamentowej voice?
Po co się przewracamy? Po to, abyśmy nauczyli się podnosić.
obcypowraca

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: obcypowraca »

Nie wiem co masz na myśli usługa multimedialna, ja każdy streaming mam w pakiecie. Kwestia ustawień w telefonie. To samo w Plus Internet, jeśli korzystasz z innych serwisów, schodzi z pakietu danych, które są do wykorzystania.
Po wykorzystaniu limitu nastąpi ograniczenie prędkości we wszystkich usługach internetowych, ale nie będą naliczane żadne dodatkowe opłaty za korzystanie z transmisji danych na terenie Polski. Pełną prędkość transmisji można w prosty sposób przywrócić za pomocą pakietów Plus Internet extra.
Wrócił lejek. :-)
Awatar użytkownika
Neo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 cze 2012, o 21:37
Lokalizacja: PTB

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: Neo »

obcypowraca pisze:Nie wiem co masz na myśli usługa multimedialna, ja każdy streaming mam w pakiecie. Kwestia ustawień w telefonie. To samo w Plus Internet, jeśli korzystasz z innych serwisów, schodzi z pakietu danych, które są do wykorzystania.
W postpaid voic jest tzw. usługa multimedialna, która jest traktowana jako streaming. Ale jasno nie określa kiedy korzystanie z jakiejś strony może zostać rozliczone po za pakietem.

Minus za rozliczanie szyfrowanych stron z pakietu a nie jako nie limitowane.
Po co się przewracamy? Po to, abyśmy nauczyli się podnosić.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: Krzysiek_Plus »

Neo promocja tyczy się tylko umów zawartych w ramach Plus Internet.
2. Przeglądanie stron www, o którym mowa § 3 pkt. 1 lit. a), które nie będzie się wliczało do limitu wysłanych i odebranych danych w jednym okresie rozliczeniowym jest możliwe wyłącznie w ramach:
a) ruchu DNS przesłanego w kierunku serwerów DNS Operatora na potrzeby rozwiązywania nazw domenowych na adresy IP,
b) odbierania danych przy wykorzystaniu protokołu HTTP typu tekst, grafika, Adobe Flash, Oracle Java Aplet prezentowanych przez najbardziej popularne przeglądarki, takie jak Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera bez dodatkowych rozszerzeń funkcjonalnych (tj. bez instalacji poza Adobe Flash i Oracle Java Aplet dodatkowych rozszerzeń przeglądarki, m.in. tzw. wtyczek), co pozwala na przeglądanie strony www i związanych z nią treści i obrazów.

3. Przeglądanie stron www, o którym mowa w § 3 pkt 1 lit. a) będzie pomniejszało limit transmisji danych dostępny w jednym okresie rozliczeniowym w przypadku:
a) ruchu typu P2P (np. Bittorrent, Skype, Spotify i podobne)
b) ruchu typu TFTP, FTP, SCP ,SFTP i podobny służący do transferu plików (pobieranie plików zamieszczonych na serwerze)
c) korzystania z protokołów poczty elektronicznej takich jak imap, pop3, smtp i podobne oraz ich szyfrowanej wersji
d) korzystania z komunikatorów internetowych ( np. GaduGadu i każdy inny komunikator internetowy)
e) korzystania z szyfrowanych połączeń typu HTTPS, IPSEC VPN, SSL VPN lub podobnych połączeń typu VPN i ruchu opartego o elementy pośredniczące w przekazywaniu ruchu traktowane przez przeglądarkę jako proxy ( np. Opera Mini proxy)
f) pobierania danych audiowizualnych ( np. youtube, tvnpplayer, video.com)
g) streamingu danych audiowizualnych (np. m.youtube.com)
h) pobierania plików, w danych audio (np. mp3, wave) lub audiowizualnych (np. mpeg, divx, avi);
i) pobierania danych aplikacyjnych(PDF, doc, xls, ppt i podobnych)
j) każdego innego ruchu opartego o protokół IP taki jak TCP, UDP, ICMP, SCTP
k) używania serwisów www służących do wymiany plików.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: Krzysiek_Plus »

http://www.youtube.com/watch?v=cRwOyVzHU2M spot reklamujący nową promocje ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Morowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2013, o 09:10
Lokalizacja: Warszaw
Kontakt:

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: Morowy »

A co jeśli w trakcie trwania umowy zostanie wprowadzony płatny dostęp do youtube.pl, bo z tego co wiem takie plany już są?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: Krzysiek_Plus »

Morowy oferta tyczy się tylko połączenia/transferu realizowanego z serwisem youtube.com.

Ewentualne opłaty w serwisie YouTube, będą opłatami oddzielnymi, niezależnymi od operatora.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
AdamK
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 3 sty 2013, o 14:58
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: AdamK »

Morowy pisze:A co jeśli w trakcie trwania umowy zostanie wprowadzony płatny dostęp do youtube.pl, bo z tego co wiem takie plany już są?
Nie wprowadzą opłat ponieważ bardzo dużo by na tym stracili, a po jakimś czasie powstałaby konkurencja i YouTube by upadło.
Portal , który płaci nam za wyświetlanie reklam ... Polecam :)

http://www.ermail.pl/link/NVmcljXClYeml ... aeJJX2Vj22
Awatar użytkownika
elmo
PlusManiak
Posty: 139
Rejestracja: 7 lut 2013, o 20:08

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: elmo »

Normalnie oferta wypasiona , jedyne co w niej ciekawego to ten youtube a reszta to tylko propaganda i to czysta.... nie policzą jedynie czystego kodu html, słowem to co zaciągało się na tych starych modemach tonowych 20 lat temu.
Jak widać wyżej wszelki dźwięk, grafika, banner a broń boże coś kodowanego będzie zmniejszało nałożony limit.
Jeśli poczta najlepiej otwarta dla PLUSa, dalej komunikacja otwarta dla PLUSa i innych ciekawych, bank od razu prześlijcie PLUSowi hasło, login i kartę kodów bo chcą wiedzieć o nas wszystko. Yhhhh nie rozumiem tej polityki, yotube za free bez limitu nawet przy wyższym abonamencie ale już Facebook nie. Czysta inwigilacja nic więcej niech to puszczą se w swojej reklamie. Reklamy to oni robią najlepiej.

Bym zapomniał dostęp do strony PLUS też będzie limitowany
hehe https://www1.plus.pl/sso/logowanie

Zasadną może być teoria odcięcia "na pewno kontrolowania" ludzi od poczty i mediów społecznościowych by się nie jednoczyli przeciwko innym tak jak to było z ANTY NC+.
Prawo Murphy'ego "Każdy telefon lub modem w PLUSie spada tak, aby spowodować jak największe szkody".
obcypowraca

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: obcypowraca »

Jak widać wyżej wszelki dźwięk, grafika, banner a broń boże coś kodowanego będzie zmniejszało nałożony limit.
Potrafisz czytać? Czy nie rozumiesz tego co czytasz?
odbierania danych przy wykorzystaniu protokołu HTTP typu tekst, grafika, Adobe Flash, Oracle Java Aplet prezentowanych przez najbardziej popularne przeglądarki, takie jak Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera bez dodatkowych rozszerzeń funkcjonalnych (tj. bez instalacji poza Adobe Flash i Oracle Java Aplet dodatkowych rozszerzeń przeglądarki, m.in. tzw. wtyczek), co pozwala na przeglądanie strony www i związanych z nią treści i obrazów.
Prawie wszystko co się wyświetla jest we Flashu lub w Javie.

Witryny używają protokołu SSL, by nikt nie manipulował informacjami przesyłanymi przez tunel.

Skoro operator nie może śledzić drogi, bo chronione są certyfikatem, to nie może zweryfikować jak korzystasz z HTTPS, Telnet, SMTP, POP, IMAP, FTP - wszystkie mogą być szyfrowane SSL. Podczas szyfrowanego połączenia np. w HTTPS można przesyłać Gigabajty danych między komputerami szyfrowaną drogą, a jak ktoś się na tym zna to ma nieograniczone pole do popisu. Gdyby to tylko chodziło o strony bankowe i serwisy zabezpieczone https, to nikt by z tego nie robił problemu.
Czytam te twoje teorie spiskowe i coraz bardziej głowa mnie boli. Jak można wypowiadać się na tematy, z których nie ma się minimum wiedzy. :-?
Awatar użytkownika
elmo
PlusManiak
Posty: 139
Rejestracja: 7 lut 2013, o 20:08

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: elmo »

No jak pięknie to wszystko zrelacjonowałeś na swój sposób ale do linku na stronę plusa już się nie odniosłeś w swoim wywodzie hehe aż mi żal ciebie...

Można sobie założyć stronkę i przewalać cały ruch przez nią ale strona faca nie powinna być już wciągana na listę tak jak strony czołowych banków czy tez komunikatory jakie jak GG. No ale skoro Plus im nie ufa np GRUPIE ALLEGRO ba sami sobie nie ufają czerpiąc opłaty z połączeń ze swoją stroną https://www1.plus.pl/sso/logowanie. Żal d... telewizor :roll: ściska aż im że grosze mogą pouciekać..
Bo jak dobrze wiadomo PLUS może nam przedstawić dokładny wydruk ile transferu poszło na dane numery IP czytać strony.....zapomniałeś chyba właśnie o tym wspomnieć.
Prawo Murphy'ego "Każdy telefon lub modem w PLUSie spada tak, aby spowodować jak największe szkody".
Sylwia83
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2013, o 15:20

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: Sylwia83 »

Witam, będąc obecnie abonentem MixPlus skorzystałam z w/w oferty: Tablet modecom + router w abonamencie 49,90zł -10 GB, ale niestety Pani w punkcie Plus poinformowała mnie, że żadnego rabatu w wysokości 10zł nie otrzymam :-( Nie rozumiem tego. Z regulaminu jasno wynika, że taki rabat obowiązuje. Proszę najmocniej o wyjaśnienie tej kwestii. Dziękuję.
Awatar użytkownika
elmo
PlusManiak
Posty: 139
Rejestracja: 7 lut 2013, o 20:08

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: elmo »

No to nie jesteś jedyna , ja na początek wziąłem ten za 30 ale po 2 miesiącach zmieniłem na ten wyższy pierw miałem rabat z tytułu posiadania drugiej karty sim w mixplus rabat mały bo dokładnie 5 zeta no ale zawsze coś ale po zmianie na abonament w kwocie 49.90 z rabatu pozostało mi Z€RO KROPKA Z€RO Z€RO. Oczywiście nie brałem żadnego routera czy też tablet tylko sam modem za który zapłaciłem 150 zeta w sumie. HeHe i co mam się teraz z nimi stale użerać, po prostu mi się już skończyły doładowania w MIXie i korzystam na tym telefonie z innego operatora.
Prawo Murphy'ego "Każdy telefon lub modem w PLUSie spada tak, aby spowodować jak największe szkody".
pajan12
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 maja 2013, o 21:58

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: pajan12 »

Witam. posiadam ofertę w Plus Internet Mobilny 3GB 29,90 miesięcznie. Do tej pory miałem pakiet nocny 50GB bez opłat. Teraz jednak widzę, że po wejściu w życie youtuba i stron www bez limitu w mojej ofercie pakiet nocny stał się opcjonalny i kosztuje 10zł miesięcznie. Stąd moje pytanie czy do mojej oferty ta "nowość" i opłata 10zł za pakiet nocny wchodzi od teraz w życie czy dopiero jak skończy się moja obecna umowa (podpisałem pod koniec 2012 roku więc jeszcze jakieś półtora roku). Przeczytałem z kolei przed chwilą, że po przekroczeniu limitu danych tak samo jak to było dawniej prędkość zostaje zmniejszona a koszty ( w moim przypadku 10zł ponad limit podstawowy) nie będą naliczane w razie przekroczenia. Proszę uprzejmie jak obecne zmiany mają się do mojej taryfy. Z góry dziękuję za pomoc i wyjaśnienie.
ODPOWIEDZ