Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu ipla

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
obcypowraca
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: obcypowraca »

pajan, nic kompletnie się nie zmienia w twojej ofercie, wszystko zostaje na starych zasadach. Musiałbyś podpisać nową umowę lub przedłużyć. Te zmiany cie nie dotyczą.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: Krzysiek_Plus »

Sylwia83 kiedy zawierałaś umowę?

Promocja obowiązująca od 14/05/2013 (z tego wątku): Internet z routerem i tabletem w jednym abonamencie nie przewiduje takie opcji.
elmo pisze: GRUPIE ALLEGRO ba sami sobie nie ufają czerpiąc opłaty z połączeń ze swoją stroną https://www1.plus.pl/sso/logowanie.
elmo każda strona, która służy do logowania wykorzystuje protokół szyfrowany HTTPS :roll:

Pozostała cześć serwisu wykorzystuje HTTP. np.: http://plus.pl/indywidualna/
elmo pisze:Zasadną może być teoria odcięcia "na pewno kontrolowania" ludzi od poczty i mediów społecznościach by się nie jednoczyli przeciwko innym tak jak to było z ANTY NC+.
Przecież z wszystkich serwisów możesz korzystać tak jak do tej pory w ramach limitu. :roll:
elmo pisze:Yhhhh nie rozumiem tej polityki, yotube za free bez limitu nawet przy wyższym abonamencie ale już Facebook nie
Z Facebooka możesz korzystać, wystarczy ze wyłączysz tryb bezpieczny w ustawieniach . (Ustawienia -> bezpieczeństwo -> Bezpieczne przeglądanie). Nie zalecam ale jest taka możliwość.

Serwis Youtube tylko przy logowaniu wykorzystuje HTTPS, dalsze przeglądanie następuje w HTTP.
elmo pisze:Bo jak dobrze wiadomo PLUS może nam przedstawić dokładny wydruk ile transferu poszło na dane numery IP czytać strony.....zapomniałeś chyba właśnie o tym wspomnieć.
Nie ma takiej możliwości. Billing połączeń usługi Plus Internet zwiera tylko informacje o dacie godz. nawiązanego połączenia oraz ilość danych wysłanych i odebranych w trakcie tej sesji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
elmo
PlusManiak
Posty: 139
Rejestracja: 7 lut 2013, o 20:08

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: elmo »

Więc jak bym zapłacił ci 100tyś złotych np za zestawienie ile mi poszło transferu na youtube, face i wezmy wp to nie dał byś rady ?? TAK
Prawo Murphy'ego "Każdy telefon lub modem w PLUSie spada tak, aby spowodować jak największe szkody".
Sylwia83
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2013, o 15:20

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: Sylwia83 »

Krzysiek_Plus pisze:Sylwia83 kiedy zawierałaś umowę?

Promocja obowiązująca od 14/05/2013 (z tego wątku): Internet z routerem i tabletem w jednym abonamencie nie przewiduje takie opcji.
Dziękuję za odpowiedź. Wszystko stało się jasne, umowę zawarłam 15/05/2013, więc obejdę się smakiem rabatu 10zł :-|
Awatar użytkownika
AdamK
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 3 sty 2013, o 14:58
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: AdamK »

Za 2 lata jak , jak dobrze pójdzie doczekamy się takiej promocji że nas z kamaszów wyrwie ... Oby , bo jak patrzę się na cennik gdzie widzę 120 zł za "nielimitowany" internet to aż mnie coś się robi. Przypomnę że ruszył projekt na światłowód we wschodniej części Polski . Przewiduje on że do 2015 roku ( góra do końca 2016 r ) mieszkańcy będą mieć możliwość podłączenia się do szerokopasmowego internetu gdzie prędkość jest nieporównywalnie szybsza i przede wszystkim nie będzie mowy o jakimś limicie . Dlatego mam taką nadzieję że do tego czasu Plus przedstawi mi jakąś ciekawą promocję .
Link do poczytania : http://www.dobreprogramy.pl/Internet-w- ... 40745.html
Awatar użytkownika
elmo
PlusManiak
Posty: 139
Rejestracja: 7 lut 2013, o 20:08

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: elmo »

Nie jest tak źle ja mam obecnie plan za 50 zeta to jakbym chciał nielimitowany to jedynie 9 zeta dopłaty i już.
Na razie załatwiłem sobie łącze stałe ale mimo to mobilny przyda mi się nadal.
Prawo Murphy'ego "Każdy telefon lub modem w PLUSie spada tak, aby spowodować jak największe szkody".
kerad85

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: kerad85 »

A czy osoby, które podpisały umowy na internet przed kilkoma dniami będą mogli skorzystać z nowej oferty?

Jeżeli normalnie nie będzie to możliwe to czy przy zmianie oferty na wyższą otrzymamy możliwość skorzystania z nielimitowanego dostępu do stron www?
obcypowraca

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: obcypowraca »

Zmieniać taryfy możesz tylko w ramach promocji, z którą zawarłeś umowę, więc nie. Nie można przejść. Musiałbyś od razu podpisać umowę z tą promocją.
kerad85

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: kerad85 »

Tak myślałem. W takim razie pospieszyłem się te kilka dni :-x

A miałem poczekać jeszcze na powrót z wyjazdu.
kris68
PlusManiak
Posty: 107
Rejestracja: 22 paź 2012, o 05:45
Lokalizacja: Bochnia

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: kris68 »

Czy ktos pomyslal o tym ze ZTE MF60 nie ma LTE tylko max 3G. Wiem bo mialem z umowa ze mozna bylo wymowic i zamienilem na Huawei E5776.Ten juz ma najszybsze LTE
Obrazek
Obrazek
adi286
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2014, o 23:21

Przeglądanie zwykłych stron www bez limitu?

Post autor: adi286 »

Witam
Zamierzam wziąć internet LTE internet 15 GB za 59,90 zł.
Co to znaczy
1. Przeglądanie zwykłych stron www bez limitu?
2. Czy jak wyczerpię limit 15 GB będę mógł korzystać ze stron www z normalną prędkością?
3. Po przekroczeniu 15 GB są automatycznie naliczane jakieś pieniądze?
W Plusie maksymalny limit to internet 25 GB - nie wiem czy dobrze rozumuję przykładowo ściągam z chomika film w Full HD AVATORA 37 GB to przy takim limicie nie ściągnę nawet jednego filmu?
PROSZĘ O INFORMACJĘ.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2014, o 08:06 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie posta
Awatar użytkownika
McRap
PlusManiak
Posty: 121
Rejestracja: 18 lut 2014, o 13:56
Lokalizacja: WWL

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: McRap »

adi286
ad 1. Jeśli strona zaczyna się na www i nie jest szyfrowana nie pomniejsza Ci limitu. Jak np. strona zaczyna się od https:// to już Ci pomniejsza limit. Odtwarzanie filmików na zwykłej stronie www też pomniejszy Ci limit.
ad 2. Po wyczerpaniu limitu 15 Gb zapewne ograniczą Ci transfer i strony otwierać będą bardzo długo (delikatnie mówiąc) ale za to masz pewność, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów
ad 3. Nie po przekroczeniu limitu nie zapłacisz nic dodatkowo (chyba, że za wykupienie dodatkowego limitu i przywrócenie prędkości)
domi1010
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:17

Jakie to są zwykłe strony WWW ?

Post autor: domi1010 »

Mam nielimitowane oglądanie na YT/Ipla i przeglądanie zwykłych stron WWW, może mi ktoś wytłumaczyć jakie to są strony ?

I mam pytanie odnośnie gier przez internet. Gram np. na PS3 w Fife 15 przez internet. Ile za godzine grania ściąga mi mniej więcej z limitu ?
Ktoś
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 sty 2015, o 17:04

Re: Jakie to są zwykłe strony WWW ?

Post autor: Ktoś »

Byłem w plusie powiedziano mi że zwykłe strony to takie, które:
-nie zawierają obrazków,
-nie zawierają przekierowań do innych stron,
-zwykłą stroną nie jest wyszukiwarka (np.google)

Podsumowując nie ma zwykłych stron www
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Jakie to są zwykłe strony WWW ?

Post autor: niko10 »

Wszystkie poza stronami szyfrowanymi tj. https, oczywiście jak załadujesz film na tej stronie, to to już nie jest www, tylko streaming video.
ODPOWIEDZ