[MixPlus] Pakiet minut "Bez Liku"

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

[MixPlus] Pakiet minut "Bez Liku"

Post autor: mariusz9a »

Niedługo w MixPlusie oficjalnie pojawi się nowy pakiet o nazwie "Bez Liku". Jest to pakiet 300min do sieci Plus i najprawdopodobniej do sieci stacjonarnych, który można będzie uruchomić jednorazowo, bez jakichkolwiek opłat. Pakiet nie ma terminu ważności.
Jak na razie nie wiadomo czy pakiet będzie dostępny dla wszystkich użytkowników taryf MixPlus.
Niestety więcej szczegółów jak na razie nie jest znanych.

Źródło: wł.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
DomisWTK
PlusManiak
Posty: 57
Rejestracja: 2 mar 2009, o 14:21

Post autor: DomisWTK »

Osz kurde!! Skad czlowieku masz takie informacje?? I 300 minutek za free?? Kurde, i gadaja ze nie chca walczyc z Play:D hehe:D
Mam nadzieje ze w MixPlus3 tez to bedzie chociaz watpie w to:((
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

DomisWTK pisze:Skad czlowieku masz takie informacje?
Zrobiło się małe "śledztwo" co do pewnych informacji przesłanych przez jednego z użytkowników forum.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
DomisWTK
PlusManiak
Posty: 57
Rejestracja: 2 mar 2009, o 14:21

Post autor: DomisWTK »

Ze ja kurcze wczesniej rzadko tutaj zagladalem na to forum:D ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec jakby nie patrzac:D oby wiecej takich sledztw i takich niusow:D byle zeby byly prawdziwe:D
Awatar użytkownika
mito18
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 24 lut 2009, o 18:45
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: mito18 »

No wkońcu jakieś dobre wiadomości... ale mnie martwi mnie to że to bedzie pakiet jednorazowy ;/ tylko z tej promocji raz bedzie można skorzystac :(
Obrazek
Zapraszam na mojego chomika :)
DomisWTK
PlusManiak
Posty: 57
Rejestracja: 2 mar 2009, o 14:21

Post autor: DomisWTK »

mariusz9a pisze:będzie uruchomić jednorazowo, bez jakichkolwiek opłat.
to nie znaczy przeciez ze
mito18 pisze:to bedzie pakiet jednorazowy
i pewnie raz bedzie za free jako zacheta do tego pakietu a potem bedzie kosztowac pewnie z 10 zł, bo na tanszy nie licze^^
domur
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 3 lis 2008, o 14:19
Lokalizacja: Krosno

Post autor: domur »

ja juz aktywowalem ten pakiet przez internetowy ebok, w ktorym widnieje jako "Pakiet Rolnik". Po pierwszych testach polaczen potwierdzam ze jest on do plusa i na stacjonarne
DomisWTK
PlusManiak
Posty: 57
Rejestracja: 2 mar 2009, o 14:21

Post autor: DomisWTK »

domur pisze:Pakiet Rolnik
dobra nazwa^^ hehe:D nie ma co:D u mnie w EBOKu niestety nic takiego nie ma gdyz poniewaz mam stara taryfe:(( chyba jednak sie zmienie:D
domur
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 3 lis 2008, o 14:19
Lokalizacja: Krosno

Post autor: domur »

Pakiet w internetowym ebok nazywa sie juz "Bez Liku" a nie jak jeszcze kilka godzin temu "Rolnik"
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

domur pisze:Pakiet w internetowym ebok nazywa sie juz "Bez Liku" a nie jak jeszcze kilka godzin temu "Rolnik"
Potwierdzam, mam w e-bok pakiet "Bez Liku". Pakiet jest ważny do 30.01.4747 i posiada 18000 sekund (300 minut).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

mariusz9a pisze:
domur pisze:Pakiet w internetowym ebok nazywa sie juz "Bez Liku" a nie jak jeszcze kilka godzin temu "Rolnik"
Potwierdzam, mam w e-bok pakiet "Bez Liku". Pakiet jest ważny do 30.01.4747 i posiada 18000 sekund (300 minut).
Heh umrzemy a on będzie trwać, jak kult Lenina :-D A poważnie to świetnie, że będziemy mieć takie coś!! Na oficjalnej stronie jeszcze nic nie ma. Ani o Bez Liku a nie o Rolniku :-) Korzystając z zasady "Google prawdę ci powie", poszukałem coś o tym całym rolniku. Nigdzie nie ma nic konkretnego. Jedynie wyszperałem takie coś:
MIX Rolnik to pakiet 300 minut, jaki dostaje się od Plusa za przeniesienie do nich numeru z innej sieci :P
Z jakichś komentarzy z telepolis z początku roku. Ile w tym prawdy, pojęcia nie mam. Trzeba czekać jak pojawi się oficjalne info.
A tak w ogóle to o tej promocji dowiedziałem się czytając wypowiedź mariusza91 na innym forum telekomunikacyjnym :-D
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

kwicun pisze:A tak w ogóle to o tej promocji dowiedziałem się czytając wypowiedź mariusza91 na innym forum telekomunikacyjnym
A gdzie ja jeszcze o tym pisałem? :-? Info o tym umieściłem tylko tutaj :-D


Wkrótce powinienem mieć więcej info na temat tego pakietu. I sie okaże czy on jest dla wszystkich czy dla wybrańców :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

mariusz9a pisze:
kwicun pisze:A tak w ogóle to o tej promocji dowiedziałem się czytając wypowiedź mariusza91 na innym forum telekomunikacyjnym
A gdzie ja jeszcze o tym pisałem? :-? Info o tym umieściłem tylko tutaj :-D
Info tylo tutaj. Ale na telepolis w jakimś temacie o mix napomknąłeś że będą nowe promocje i zapraszasz na forum plusa :-P Więc zacząłem szukać :-)
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
DomisWTK
PlusManiak
Posty: 57
Rejestracja: 2 mar 2009, o 14:21

Post autor: DomisWTK »

Jjesli chodzi Ci o temat na telepolis o 36i6 to ja tam w komentarzach wspominalem o jakis nowych promocjach i odsylalem tu na forum:)
Chyba ze o inny temat chodzi to nie ja bylem xD
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

Z nieoficjalnych źródeł wiem (konsultant Salonu Firmowego), ze ta promocja jest jednorazowa i to jest rekompensata za liczne awarie jakie ostatnie miały miejsce w Mixie itp. i odpowiedź Plusa na reklamacje użytkowników z tym związane.

Z początku myślałem jak zobaczyłem ten pakiet w eBOKU, że to jest odpowiedź Plusa na moją pisaną reklamację odnośnie złego rozliczania z pakietów sms jakie ostatnio miało miejsce Mixie i 36i6, ale jednak nie...
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 11:16 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
ODPOWIEDZ