mixplus V-aktywacja pakietów

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: rafal2119 »

mocher20 pisze:Mam MIXPLUS V. Rozumiem, że mogę sobie włączyć promocję jak dla nowych klientów tj. 0,39 zł. Dlaczego firma nie chce naprawić moją pomyłkę i włączyć 0,29 zł. Tylko dlatego, że wprowadzono mnie w błąd lub że zapomniałem o tym? Takie podejście firmy do klienta nie wzbudza zaufania (mało tego tego, to zaufanie w ogóle zabiera-mam wrażenie, że firma nawet będzie zadowolona, że się pomyliłem z kodem).
Według Regulaminu promocji Stała Opłata za rozmowę:

Kod: Zaznacz cały

15.	W przypadku Abonentów, którzy zawarli umowę o udział w promocji typu MixPlus w ramach Promocji dostępnych dla Abonentów przedłużających Umowę, po Dezaktywacji Usługi oraz po ponownej każdej kolejnej Aktywacji Usługi zgodnie z pkt  8 powyżej, opłata opisana w pkt 4 powyżej będzie wynosić 0,39 zł (z VAT).
Jest jasne? Jak wyłączysz to potem włączasz na zasadach jak nowy klient.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: konrado7 »

mocher20 pisze:Myślałem, ze rozmawiam z pracownikiem MIXPLUS
Pamiętaj, że plusforum.pl to nie jest obsługa klienta przez Internet. My tu tylko piszemy, żeby pomóc innym. Jeśli chcesz obsługi klienta to musisz zadzwonić do DOK pod numer 2601 (1,97/połączenie bez względu na czas rozmowy). Tam zgłoś reklamację, że zrobiłeś coś przez pomyłkę i zapytaj czy nie można tego przywrócić. Plusforum to forum sympatyków sieci Plus a nie obsługa klienta. Staramy się odpowiadać, ale my nie zmienimy nic na Twoim koncie, ani nie rozpatrzymy Twoich reklamacji bo to tylko forum. Obługa klienta jest pod numerem 2601. Pozdrawiam.
Plus - daj o siebie zadbać
kuba99555

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: kuba99555 »

A ja mam taki problem otóż przedłużylem umowe w plusie taryfa została zmieniona na PLUS V i mam teraz problem bo nie mogę aktywować sms darmowcyh do plusa :(
Mam aktywowane 29gr do plusa i 39gr do wszystkich sieci - od razu po przedluzoniu umowy to dostalem.
Dlaczego nie mogę aktywować żadnych sms ?
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: konrado7 »

kuba99555 pisze:A ja mam taki problem otóż przedłużylem umowe w plusie taryfa została zmieniona na PLUS V i mam teraz problem bo nie mogę aktywować sms darmowcyh do plusa :(
Mam aktywowane 29gr do plusa i 39gr do wszystkich sieci - od razu po przedluzoniu umowy to dostalem.
Dlaczego nie mogę aktywować żadnych sms ?
Mozesz aktywować następujące usługi:
rzedłużając umowę Masz Taryfę Plus Mix V a w niej następujące promocje:
1. 500 sms do Plus - cykliczny (sam się przedłuża co miesiąc). Można aktywować 5 pak. miesięcznie, ale aby aktywować następny trzeba dezaktywować poprzedni.
Aktywacja: *121*11*01# (koszt 5,00 zł) dezaktywacja: *121*00*01#

2. 250 sms do wszystkich - raz na 31 dni (tylko do komórkowych)
Aktywacja: *121*11*02# (koszt 10,00 zł) dezaktywacja: *121*00*02#

3. Wybrane numery Plus i stacjonarne - darmowe rozmowy - koszt 5,00 zł miesięcznie za kazdy wybrany darmowy numer.
Aktywacja numeru: *106*11*48numer# dezaktywacja: *106*00*48numer#

4. Nowe pakiety internetowe: są dwa rodzaje
- zwykły - po wykorzystaniu danych naliczane opłaty 0,49 zł za 100kB
- non-stop - po wykorzystaniu danych brak opłat, ale zmniejszenie prędkości.
Wszystkie pakiety same się przedłużają co 31 dni.
Zwykły 25 MB - koszt 5,00 miesięcznie
Aktywacja: *121*11*05# dezaktywacja: *121*00*05#
Zwykły 125 MB - koszt 6,00 zł miesięcznie
Aktywacja: *121*11*04# dezaktywacja: *121*00*04#
Non-stop 150 MB koszt 9,00 zł miesięcznie
Aktywacja: *136*11*11# dezaktywacja: *136*00*11#
Non-stop 500 MB koszt 15,00 zł miesięcznie
Aktywacja: *136*11*12# dezaktywacja: *136*00*12#

5. Tanie Popołudnia i weekendy: za 100 minut rozmów do Plusa i na stacjonarne płaciosz 5,00 zł. Codziennie od 16 do 8 rano nast. dnia oraz w weekendy od 16 w piatek do 8 rano w poniedziałek. Pakiet się nie przedłuża. Możesz aktywować do 4 razy w miesiącu
Aktywacja: *121*11*03# dezaktywacja: automatycznie po 30 dniach

6. Wybrane numery w innych sieciach (Era- T-Mobile, Orange) rozmowy po 0,19 zł/minuta. Opłata 5,00 zł za każdy tani numer. Każdy numer przedłuża się atomatycznie co 31 dni z opłatą 5,00 zł.
Aktywacja: *106*12*48numer# dezaktywacja: *106*02*48numer#

7. Stała opłata za rozmowe - WERSJA DLA NOWYCH KLIENTÓW (przedłużający nie ruszać bo stracie szansę na tanią usługę)
Każda rozmowa do Plusa po 0,39 zł bez względu na czas rozmowy.
Koszt 1,00 zł jednorazowo, korzystanie- darmo, rezygnacja- darmo
Aktywacja: *136*11*01# dezaktywacja: *136*00*01#

8. Stała opłata za rozmowę - WERSJA DLA TYCH CO PRZEDŁUŻYLI UMOWĘ
Usługa JEST AKTYWOWANA AUTOMATYCZNIE (nic nie robić to będzie).
Każda rozmowa w Plusie to 0,29 zł bez względu na czas rozmowy.
Można zrezygnować, ale ponowna aktywacja już tak jak dla nowych
patrz punkt 7.
Rezygnacja: *136*00*02#
Po rezygnacji NIE MA POWROTU do usługi za 0,29 zł.

-------------------------------------------------------------------------
Usługi Bezlik Rozmów, Bezlik SMS, 50sms darmo do wszystkich, 150 sms darmo do Plusa, pakiety 21 minut darmo za 6,00 zł - były dostęone w poprzednim Mix Plus IV.
TE USŁUGI NIE SĄ DOSTĘPNE w Plus Mix V. Dostępne promocje w pkt. 1-8 powyżej.
Plus - daj o siebie zadbać
kuba99555

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: kuba99555 »

a ile razy moge w miesiacu aktywować ten pakiet 500sms za 1zl ?
to jest ograniczone ?
kuba99555

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: kuba99555 »

sorry tam blad jest zamiast 1zl mialo być 5zl :D
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: konrado7 »

kuba99555 pisze:a ile razy moge w miesiacu aktywować ten pakiet 500sms za 1zl ?
to jest ograniczone ?
Pakiet 500 SMS mozesz aktywować 5 razy w miesiącu ale!!!! aby aktywować następny (kolejny) trzeba zrezygnować z poprzedniego tzn. jak wykorzystasz 500 sms z pakietu (sprawdzisz to *121#) to rezygnujesz z niego kodem *121*00*01# i czekasz na sms potwierdzający rezygnację. Jak go otrzymasz to ponownie aktywujesz ten pakiet (jeśli nie jest to więcej niż 5 razy w ciągu ostatnich 30 dni to wejdzie ponownie) i tak w kółko- wykorzystasz to rezygnujesz, przyjdzie rezygnacja to aktywujesz ponownie.
Plus - daj o siebie zadbać
camilla00

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: camilla00 »

Hej. Mam taki problem. Mialam taryfe Mix IV duo i nie chcacy zmienilam na mix V.
zalezy mi zeby wrócic spowrotem do IV, gdyz w taryfie mix V nie moge pobrac pakietów, sa dostepne tylko raz na 30 dni. W taryfie mix IV moglam pobieraac ile chcialam. A tu klapa ;/ .
Wszedzie na kazdym forum, któe przejzałam piszą , że powrot do starej taryfy jest nie mozliwy ;/ Aczkolwiek musi byc jakis sposob zeby wrocic do popzredniej taryfy.
Prosze o odpowiedz. Czy w salonie PLUS-a są wstanie zrobić taką usluge, czy na prawde nic sie nie da zrobic?
camilla00

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: camilla00 »

I jeszce jedno pytanie... w taryfie mix IV mozna bylo aktytowac; bezlik smsów za 8 zł do wszystkich numerów z plusa. to byl kod : *136*11*01# czy taryfie mix V mozan tez uruchomic taki pakiet?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: mariusz9a »

camilla00 pisze:Wszedzie na kazdym forum, któe przejzałam piszą , że powrot do starej taryfy jest nie mozliwy ;/ Aczkolwiek musi byc jakis sposob zeby wrocic do popzredniej taryfy.
Niestety nie ma takiej możliwości.
camilla00 pisze:w taryfie mix IV mozna bylo aktytowac; bezlik smsów za 8 zł do wszystkich numerów z plusa. to byl kod : *136*11*01# czy taryfie mix V mozan tez uruchomic taki pakiet?
Nie można.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
skorpion
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:35

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: skorpion »

Camilla co do tego NIECHCĄCY ZMIENIŁAM TARYFĘ :) mam poważne wątpliwości ponieważ sam dwukrotnie zmieniałem taryfę kolejno z mix3 na mix4 duo i obecnie na mix5. Moje wątpliwości są tego rodzaju że nie można zalogować się niechcący na swoje konto numeru, po drugie nie można niechcący potwierdzić zmiany taryfy na stronie internetowej, po trzecie nie można tego samego powiedzieć o odesłaniu potwierdzenia przez sms. Takie 3 niechcący to już poważne zaniedbanie umysłu :)

Teraz najważniejsze i to Ci się pewnie spodoba bardzo :)

OFERTA MIXPLUS NIECHCĄCY NIE UMOŻLIWIŁA POWROTU DO STARYCH TARYF PO ICH ZMIANIE!!!!

Wiem że to mogło zabrzmieć złośliwie ale tak nie jest. Najnormalniej w świecie ten temat jest za długo tu wałkowany.
Awatar użytkownika
tomasz0859
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 6 gru 2010, o 19:28

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: tomasz0859 »

mocher20 pisze:mam wrażenie, że firma nawet będzie zadowolona, że się pomyliłem z kodem).
Kury znoszącej "złote jajka" się nie zarzyna kolego :-/
camilla00

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: camilla00 »

Hmm no dziękuję za odpowiedzi :)
noo moze nie tak calkiem przypadkiem - ale na pewno nie specjalnie, zreszta dluga historia... :P

mix IV był o niebo lepszy ! ...
asdert
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:47

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: asdert »

Wczoraj przedłużałam mix i NIESTETY posiadam taryfę mixV. Według mnie plus się nie popisał, olewając całkowicie osoby, które piszą dużą ilość sms dziennie. 5 zł za 500 sms? Pakiet mogę aktywować pięć razy w miesiącu [ale ile z tym zachodu], więc daje to kwotę 25 zł, a co z osobami które wybrały doładowania 30 złotowe? Zostanie 5zł na rozmowy ;/ Rozumiem, że plus chce iść na przód, ale takim postępowaniem cofa się do tyłu o wiele lat świetlnych. Niech wróci bezlik sms i klienci będą zadowoleni.

Pozdrawiam!
Dawid__
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:42

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: Dawid__ »

[ad]Ostatnio wychodziła mi umowa wieć przedłużyłem i dostałem nowa taryfe mixplus V . Niestety okazało się że nie ma w tej taryfie bezlik sms który byl w poprzedniej taryfie mixplus IV. Plus olał klientów ! Zamiast stwarzać dogodne warunki dla różnych klinetów o róznych zapotrzebowaniach , ograniczył się tylko do jednego rodzajów klientów którzy głownie dzwonią i mało piszą. Ja średnio piszę dziennie 100 sms czyli 3000 sms miesięcznie. za 8 zł. W nowej taryfie moge aktywować TYLKO 2500 sms miesięcznie i to za 25 zł !!!!!!!! Gdybym wiedział żę PLus tak postąpi to zmieniłbym sieć !

Czy to taki wielki problem przywrócić tą usługe bezlik sms do plusa ? zwarzająć na duża ilość osób którzy apelują o tym ? "


PLUS ZRÓB COŚ Z TYM !!!!!!!!!!!![/ad]
Zablokowany