Internet w roamingu

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Corrny
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 23:40

Internet w roamingu

Post autor: Corrny »

Witam,
chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tym internetem w roamingu. Rozumiem, że pakiet, który posiadam w ramach abonamentu(2GB) jest ważny tylko w granicach kraju- okej. Znalazłem więc to i mam pytanie. Jak aktywuje tan pakiet w Polsce to jak będę korzystał z internetu to będzie mi naliczać z pakietu czy z abonamentu? W momencie kiedy będę za granicą samo automatycznie przełącza na ten pakiet czy trzeba to zrobić ręcznie? Pytam żeby uniknąć rachunku na kilka tysięcy.
kiju55
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2013, o 19:48

Re: Internet w roamingu

Post autor: kiju55 »

Nigdzie jasno nie jest to wyjaśnione więc najlepiej udać się do salonu Plusa lub napisać do ich biura obsługi klienta.
stefanoo
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lut 2014, o 03:37

Transmisja w roamingu - proszę o pomoc

Post autor: stefanoo »

Problem jest taki, że wszystko włączone, a nic nie działa. Czy mógłby ktoś sprawdzić albo podać kod na uruchomienie. Sprawa jest naprawdę lekko pilna. Mogę podać numer telefonu.

Telefon to Sony Z1. Jest na abonament.

Dzięki z góry.

Pozdrawiam :-)
Ostatnio zmieniony 2 lut 2014, o 11:05 przez stefanoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Transmisja w roamingu - proszę o pomoc

Post autor: sl@w_es »

@ „stefanoo”,

Regulamin PlusForum:
9. Nie piszemy dużymi literami. Postów nie piszemy w całości pogrubieniem, kursywą lub kolorową czcionką.

10. Wszyscy użytkownicy forum podlegają tym samym zasadom dotyczącym dbałości o ortografię, sposobu logicznego wyrażania się. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników posiadających różnego rodzaju dysfunkcje w tym zakresie.

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
Proszę dostosować swój wpis do zasad obowiązujących na FORUM (pkt 9 i 10). Punkt 11 to informacja dla Ciebie na przyszłość.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
stefanoo
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lut 2014, o 03:37

Re: Internet w roamingu

Post autor: stefanoo »

tylko że ta osoba jest daleko za granicą. dzwonić można. na komunikatorach nie
ODPOWIEDZ