Zachowanie numeru

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
Clary
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 13:13

Zachowanie numeru

Post autor: Clary »

Witam. Mam dwa problemy wynikające z rozbieżności informacji zawartych na stronie operatora i tych uzyskanych w salonie.
1) Od blisko 5 lat posiadam numer w 36i6, od lat niemal 3 jest zarejestrowany na moje nazwisko. Zgodnie z tym, co powiedziała Pani w salonie, numer ten be problemu mogę zachować, natomiast zgodnie z informacjami w internecie, nie jest to możliwe. To jak to w końcu wygląda? Mogę zachować numer, mam go przenieść, jakbym była abonentem innej sieci, czy w końcu co?
2) Kuszą mnie "Dodatkowe usługi obniżające koszty" tak pięknie wyeksponowane na stronie plus.pl (szczególnie 300 smsów do wszystkich), natomiast Pani w salonie powiedziała, że w abonamencie nie występuje żadna usługa, która pomaga zaoszczędzić na smsach. W końcu są te pakiety, czy nie?

Przepraszam, jeśli moje pytania są głupie, ale już sama przez Panią w salonie zgłupiałam i chyba zwątpiłam w swoją umiejętność czytania. Niestety pracownicy Plusa w moim mieście wyjątkowo często negują informacje zawarte na stronie internetowej operatora...
chmurny
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 10:41

Re: Zachowanie numeru

Post autor: chmurny »

Właśnie wytłumaczcie mi jak to jest ze zmianą numeru jeśli przechodzi się do sieci Plus, mój tata ostatnio miał z tym ogromny problem ponieważ ludzie od poprzedniego operatora poinformowali go, że taka opcja jest absolutnie wykluczona tzn. że nie można zachować aktualnego numeru przechodząc do innej sieci, a mnie jakoś się w to wierzyć nie chce..
poltergeist
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 16 sty 2013, o 10:53

Re: Zachowanie numeru

Post autor: poltergeist »

Z mojej wiedzy wynika, że przenieść można wyłącznie zarejestrowany numer. Czyli abonament normalnie i zarejestrowane prepaidy również normalnie. Pakiety są w zależności od promocji. Ja np mam abonament za 30 zl i dodatkowo za 6 zl na m-c nielimitowane smsy.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk 4
ODPOWIEDZ