Przekroczenie pakietu

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
macaron99
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 paź 2013, o 22:46

Przekroczenie pakietu

Post autor: macaron99 »

Witam serdecznie.

Otóż od niedawna aktywował mi się abonament w taryfie OMG 59.90 (bodajże jeszcze dodatkowe 7zł za smsy). Po wejściu na plus online widnieją pakiety niewykorzystane na rozmowy "Dodatkowy pakiet 260min/SMS/MMS" oraz "Dodatkowy pakiet 340min/SMS/MMS". Ten pierwszy jest nienaruszony, na tym drugim ubyły 4minuty połączeń. I wszystko fajnie, tylko to jest pierwszy tydzień nowego abonamentu a tu przy "kwota po przekroczeniu" widnieje już 2.38zł. Sprawdziłem - połączenia i smsy jedynie do plusa, w ramach pakietu i to wcale niewiele.

Jeśli ta kwota, która mi sie wyświetla to nie jest żadna "nadwyżka" abonamentu, to przepraszam za kłopot, no ale wygląda na to, że te (na razie) 2zł mi doliczą do rachunku, a to dopiero początek. Oczywiście w "szczegółach" widnieją połączenia krajowe. SMSY są nienaruszone o dziwo, choć ślę co chwilę.

Prosiłbym o łopatologiczne wyjaśnienie sytuacji, jeśli bez powodu robię dym to przepraszam i siedzę cicho.

Pozdrawiam:)
Black243
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 gru 2011, o 21:48

Re: Przekroczenie pakietu

Post autor: Black243 »

Jak dzownisz do plusa to nie kasuje cie z darmowych minut tylko normlanie nalicza
ODPOWIEDZ