Źle naliczane minuty

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Alicja967
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 lis 2013, o 20:10

Źle naliczane minuty

Post autor: Alicja967 »

Witam,

Dzisiaj przeszłam na abonament OMG 44.90 + 10 zło internet z plus mix. W umowie mam wyraźnie zapisane, że przysługuje mi 200 minut darmowych i nielimitowane rozmowy w Plusie. Zarejestrowałam się na onlineplus, aby mieć e-fakturę. Gdy weszłam na onlineplus, okazało się, że mam do wyczerpania tylko 6 minut darmowych. Po kilku minutach wykonałam rozmowę, która trwała ponad 9 minut i znowu sprawdziłam e-fakturę, okazało się, ze już do rachunku doliczone mi zostało 0.28 groszy, ponieważ wyczerpałam limit darmowych minut. Dlaczego, czy może mi ktoś to wyjaśnić. Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: Źle naliczane minuty

Post autor: Gryzzli »

Wszystko zależy od dnia w którym uaktualnił się cykl rozliczeniowy. W następnym miesiącu na pewno będzie już 200 minut w tym dostałaś tylko procent minut wyliczony od części dni pozostałych do początku kolejnego cyklu rozliczeniowego.

Nie wiem czy dobrze to wyjaśniłem natomiast zapewniam, że zawsze po podpisaniu umowy na abo tak jest, że w pierwszym niepełnym miesiącu jest tylko jakiś ułamek pełnego pakietu minut czy internetu potem jest już okey...
Obrazek
ODPOWIEDZ