Zmiana taryfy w MULTIINFO

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Kules
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 kwie 2009, o 23:39
Lokalizacja: Świecie

Zmiana taryfy w MULTIINFO

Post autor: Kules »

Witam.
W naszej firmie posiadamy usługę MultiInfo z taryfą SMSC990 MaxProfit B (12 tys. sms) i ostatnio opiekun zaproponował nam zmianę taryfy na SMSC990W MaxProfit D (18 tys. sms), którego cena abonamentu jest identyczna 990 zł netto ale należy rozwiązać umowę na starej taryfie i zawrzeć nową umowę z nowym numerem. Postanowiłem zasięgnąć informacji na infolinii biznesowej 8585 oraz bezpośrednio w dziale usług konwergentnych Plusa i wszyscy mówią, że zmiana taryfy nie ma nic wspólnego ze zmianą numeru. Już minął jeden termin załączenia nowej taryfy z mojej pisemnej dyspozycji.Teraz nie wiem, temat ustał, już 2 tyg. jak mieli do mnie oddzwonić i ustalić konkretną opcję (opiekun + usługi konwergentne).
Drugą sprawą jest, że jesteśmy po umowie (05.2012) ale Plus nie pomyślał o utrzymaniu klienta choćby o skorzystaniu z tzw. Programu Wymiany Aparatu choćby na jakiś laptop, tablet itp. Problem zgłaszany do opiekuna, BOK i cisza. W obecnych czasach pełno firm o podobnej usłudze a widać, że nie mają narzędzia utrzymania klienta.

Czy ktoś z Was miał zaproponowaną nową taryfę i musiał zmieniać numer oraz jak kwestia oferty lojalnościowej po umowie ?

Pozdrawiam
Kules.
Obrazek
ODPOWIEDZ