Wykorzystane pakiety danych

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Rokin.pl
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 sty 2014, o 20:47

Wykorzystane pakiety danych

Post autor: Rokin.pl »

Witam w związku z tym, że zmieniam dostawcę internetu domowego jeszcze przez parę dni będę zmuszony korzystać z dobrodziejstwa internetu mobilnego. Mam taryfę dla firm OMG 75 z 3GB, dodatkowo zakupiłem pare dni temu kartę sim z plus internet na kartę. W przypadku internetu na kartę z monitorowaniem zużytych pakietów nie ma problemu po prostu wchodzę na ebok. W przypadku abonamentu nie ma informacji na eboku, a kiedyś była. Podpisywałem nową umowę latem i dokładnie pamiętam że się wypytywałem o możliwość sprawdzenia pakietów poprzez ebok i byłem zapewniony przez doradcę że jak najbardziej będę mógł tak sprawdzać pakiety. Teraz dzwonie do BOK z plusa i dowiaduję się że już nie ma takiej możliwości a jedynie poprzez płatny nr. sms. Muszę powiedzieć że czuję się trochę oszukany jak i moim zdaniem to jest zmiana warunków umowy bez poinformowania mnie. Nawet na fakturze w zestawieniu pakietów nie ma nic na temat. Mocno mnie to wkurzyło i mam pytanie. Ponieważ moim zdaniem jest to jednostronna zmiana warunków usługi zwiększająca koszty czy na tej podstawie mogę zerwać umowę z plusem bez płacenia kary ?
marek91
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 gru 2013, o 14:09

Re: Wykorzystane pakiety danych

Post autor: marek91 »

witaj zerwac umowe bys mogl jakbys mial na umowie napisane ze mozesz patrzyc zuzycie neta przez ebok jesli tego nie ma to nie ta sie zerwac bez kary umownej
ODPOWIEDZ