Pytanie o sposób naliczania opłat

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
bzb2
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lut 2014, o 18:31

Pytanie o sposób naliczania opłat

Post autor: bzb2 »

Witam.
Od około 2 tygodni jestem użytkowniczką abonamentu w taryfie OMG. Przez ostatnie lata korzystałam z plus mix, a na abonament już dawno temu i w związku z tym moje pytanie brzmi czy jak przekroczę te pakiety w abonamencie czy mam do wykorzystania te 54 zł abonamentu które place czy są naliczane osobne opłaty?
Kiedyś mając abonament 80 zł miałam do wykorzystania te 80 zl dlatego teraz nie wiem czy to na takiej zasadzie czy innej?
Awatar użytkownika
~~hh
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 lut 2014, o 11:43

Re: Pytanie o sposób naliczania opłat

Post autor: ~~hh »

w ramach abonamentu masz pakiety i jesli ktorys z nich przekroczysz to placisz.
pirat23
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2014, o 12:44

Re: Pytanie o sposób naliczania opłat

Post autor: pirat23 »

W jaki sposób plus nalicza koszt połączeń przychodzących w roamingu. Konkretnie w Australii, jade tam za kilka tygodni, i nie wiem jakie tam są opłaty. Dla każdego kraju są inne stawki? Czy jest jakiś "pakiet roaming cały świat"?
mareczek
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2013, o 02:37

Re: Pytanie o sposób naliczania opłat

Post autor: mareczek »

Witam,

Żadnego takiego pakietu nie ma obecnie w ofercie.
Pakiety, które są działają na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu.

Po zalogowaniu telefonu za granicą otrzymasz od nas powitalny SMS, który zawiera numer telefonu do polskiej ambasady oraz numer alarmowy.

Sugerujemy nie kasować tego SMS-a, ponieważ może być pomocny podczas pobytu za granicą.

Dodatkowo otrzymasz także informacje o maksymalnych cenach usług:

połączenia głosowe wychodzące do Polski
połączenia głosowe wychodzące wewnątrz odwiedzanego kraju
połączenia głosowe otrzymane
wysłanie SMS do Polski
wysłanie MMS do Polski
GPRS Internet i WAP
videorozmowa
Kiedy rozpoczynasz korzystanie z usług opartych na pakietowej transmisji danych w roamingu, otrzymasz dodatkowo maksymalny cennik tych usług. SMS-y powitalne są BEZPŁATNE.

SMS jest wysyłany automatycznie i jest bezpłatny, Jeśli nie chcesz korzystać z usługi, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 2601.


Pozdrawiam,
Marek
sara736
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2014, o 11:05

Re: Pytanie o sposób naliczania opłat

Post autor: sara736 »

Jak klikasz pobierz to albo się pobiera w tle, albo przeglądarka jeśli ma wtyczkę odczytu do pdf od razu ci ją otwiera. Spróbuj w innej przeglądarce, albo zobacz czy gdzieś się nie pobrała w tle, w folderze - pobrane.
Join online HP0-S40 and Northeastern University to pass JUNIPER exam in first try.
ODPOWIEDZ