Lepsza oferta....

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
mark442
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 14:29

Lepsza oferta....

Post autor: mark442 »

... pytanie stare jak świat. Mam taryfę OMG90. 29 lipca kończy mi się umowa. Czy jest szansa na otrzymanie lepszej oferty (w zakresie czasy trwania - nie 24 m-ce, a 18 m-cy tylko SIM; aparat nie jest mi konieczny). Na 2699 odpowiedziano mi że proponują mi 49,90 i umowa na 24 m-ce bez możliwości zmniejszenia okresu trwania umowy. Bez komórki uważąm to za mocno niekorzystne...

Czy wypowiedzenie umowy coś zmieni w tym zakresie?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Lepsza oferta....

Post autor: habish »

Standardowa oferta na przedłużenie wygląda tak: http://plus.pl/indywidualna/Abonament/A ... TaryfyLTE/

Na pewno można przedłużyć na krótszy okres czasu bo sam to robię.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Lepsza oferta....

Post autor: szewol »

mark442 pisze:Czy wypowiedzenie umowy coś zmieni w tym zakresie?
Wypowiedzenie sporo zmieni. Po złożeniu wypowiedzenia przyjąłem następującą ofertę BEZ TELEFONU:

Taryfa "OMG Bez Limitu 29":
+ nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych
+ nielimitowane wiadomości SMS do wszystkich sieci komórkowych
+ nielimitowane wiadomości MMS do wszystkich sieci komórkowych
abonament: 29 zł

okres oznaczony: 18 miesięcy (Uwaga! Po okresie zobowiązania warunki taryfy pozostają bez zmian i bez zobowiązania. Dodatkowo po 12 miesiącach możliwość podpisania nowej umowy np. z telefonem)
Dodatkowo:
+ nielimitowane połączenia z numerami stacjonarnymi - 0 zł przez 3 miesiące, potem 7 zł, Co ważne, w każdej chwili można odłączyć i ponownie aktywować usługę
+ internet 1GB - 0 zł przez pierwszy miesiąc, potem 10 zł Co ważne, w każdej chwili można odłączyć i ponownie aktywować usługę
dipsy007
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 19:42

Re: Lepsza oferta....

Post autor: dipsy007 »

Nie było mnie tutaj blisko rok, ale widzę, że w Plusie bez zmian- bez wypowiedzenia nic nie osiągniesz :(.
Żałosne, że za dwa miesiące czeka mnie kolejne, jak co roku, wypowiedzenie :(.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Lepsza oferta....

Post autor: habish »

A co się miało zmienić? U każdego operatora tak jest...

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Lepsza oferta....

Post autor: szewol »

Operatorzy to nie instytucje charytatywne, tym bardziej, że klienci chcą płacić mniej za więcej, a sieć trzeba utrzymać ;)

U każdego operatora jest tak, że lepsza ofertę otrzymasz po wypowiedzeniu. Przed wypowiedzeniem negocjacje rozpoczynasz od standardowej oferty "z ulotki" czasami z drobnymi dodatkami, ja np. dodatkowy pakiet minut czy tańszy telefon. Nie ma bata. Nikt nie da Ci najlepszej oferty tak od razu.

Zresztą sama Pani konsultantka powiedziała mi, że ofertę, którą mi zaoferowała (szczegóły powyżej) początkowo oferują za 49 i 39 zł (dział sprzedaży), w 29 zł (dopiero dział rezygnacji). Zresztą i tak wielu, mało zorientowanych klientów, bierze pierwszą lepszą ofertę.
mark442
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 14:29

Re: Lepsza oferta....

Post autor: mark442 »

Dzięki wszystkim za wypowiedzi... A zatem takowe wędruje do sieci.
ODPOWIEDZ