Który abonament wybrać

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Który abonament wybrać

Post autor: pawelryb »

Jaki abonament dla ciebie najlepszy? - napisz na pewno odpowiemy
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

Tak, jak ktoś zastanawiał by się nad wyborem taryfy,
może pisać np. w tym temacie
tomcio788
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 08:16

Post autor: tomcio788 »

Siemka :-) Ja mam Taryfe Kubali 50 i moim zdaniem jest to najlepsza taryfa :-D
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomcio788 pisze:Ja mam Taryfe Kubali 50 i moim zdaniem jest to najlepsza taryfa
A możesz jakoś bardziej uzasadnić?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Marcin34 »

Nie ma czegoś jak kubali 50. ewent kubali 55:)
tomcio788
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 08:16

Post autor: tomcio788 »

Kaubali 55 tak zgadza sie ale płavisz 50 zł i dlatego napisałem :D
Piotrek22
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 10 paź 2008, o 13:22
Lokalizacja: k/Poddebic

Post autor: Piotrek22 »

Ja polecam taryfy syberyjskie są super macie minut dużo i oferta telefonów jest okey a wybór zawsze należy do klienta :lol:
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

Ja miałem Kubali 55 a teraz 75 i chyba nie narzekam :) w między czasie doszedł iPlus i kolejny abonament niebawem :D więc... lekko Plus u mnie króluje, moją drugą połówkę też namówiłem na Plusa :D chociaż ma Orange :)
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

mroowa, mozemy sobie reke podac :) sposob dzialania mielismy identyczny :D uzaleznienie - plusoholizm:)
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Plusoholizm?
Chyba dolega mi coś podobnego ;).

Pierwszy telefon komórkowy w Plusie kupił ojceic 7 lat temu, póżniej każdy z domowników także nabył komóreczki w tej sieci z prostego powodu - tańszy kontakt między sobą w sieci ;).

Ja osobiście korzystam z mixPlusa, ale do końca roku planuje kupić drugi telefon na abonament z taryfą Kubali 55, która w obecnej promocji (90 minut do wszystkich + 50 minut = 140 minut) jest dla mnie najbardziej optymalna. I tak mixPlusa będe miał do dzwonienia wewnątrz sieci i na stacjonane (pakiet 100 minut), a abonament na połączenia "wszedzie". Na razie jednal poluje na jakiś ciekawy numer Simplusa na Allegro, a później będę go zamieniał na abo ;)
Orfi
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2008, o 23:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Orfi »

Od niedawna mam taryfę Ważna i jak narazie jestem zadowolony,zwłaszcza,z ilości minut zawartych,w tej taryfie i tego,że niewykorzystane przechodzą na następny okres rozliczeniowy. Fajniej byłoby tylko,gdyby koszt abonamentu był jakieś 15 zł. niższy. Wtedy minuta w abonamencie spadłaby poniżej cen w Playkarcie.
Orfi
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: Marciano »

Witam serdecznie !
Ja uważam że najbardziej optymalnym abonamentem jest Syberyjska 75. Jak wiadomo w Syberyjskich taryfach mamy do wyboru dodatkowe pakiety które po okresie promocyjnym są wyłączane !! i później możemy je sobie aktywować za 10 zl. Od 75 w górę pakiet mamy bezpłatnie przez okres 24 m-c !! przykład ?? 120 min + 50 min :arrow: 170 min do wszystkich przez dwa lata ! :) Dodatkowo możemy zauważyć spore przeskoki cenowe słuchawek między abonamentami 55' a 75'.
sintesi
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 10 lis 2008, o 21:06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy

Post autor: sintesi »

Hmmm... Dla mnie optymalna jest taryfa Elastyczna. A dlaczego:
1) pakiet kwotowy, który wykorzystuję praktycznie tylko na połączenia głosowe, sporadycznie net,
2) strefa +, która obniża mi koszty połączeń do + i na stacjonarne (90% połączeń inicjuję w strefie, z czego 75% jest do +;
3) pakiet do wykorzystania "na wszystko", czyli również połączenia międzynarodowe;
4) przechodzenia pakietu na 6 m-cy i kolejność wykorzystywania pozostałych pakietów;
5) kontakt + do wybranych numerów.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Jak widać... dla każdego coś miłego. Dla mnie wystarczająca jest Syberyjska 55 ;)
tanku
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 22 sty 2009, o 20:22

Post autor: tanku »

Ja również jak niektórzy poprzednicy posiadam taryfę Kubali 55. Płacę 55 zł abonamentu (w tym 90 min), dodatkowo wykupuję pakiet 480 min do 5 numerów w plusie ( za 10 zł), a co więcej przedłużyłem niedawno umowę i otrzymałem pakiet 80 min do wszystkich.

Także reasumując za 65 zł - 170 min do wszystkich oraz 480 do 5 numerów w Plus'ie.
ODPOWIEDZ