Kpina?

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
marcowr
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 15:22

Kpina?

Post autor: marcowr »

Szczerze mówiąc oferta Plusa zakrawa mi w tym momencie na kpinę. Interesuje mnie Samsung Note 3,za miesiąc kończy mi się umowa,abonamentem jestem od 6 lat i płacę nie mało... i o to jak kształtuję się "oferta" dla mnie telefon w cenie 2200 zł przy abonamencie za 79 zł, umowa na dwa lata (!) Co w tym bulwersującego? Już odpowiadam - w Media Markt ten telefon od ręki jest do wzięcia za 1999 zł i nie muszę do tego podpisywać tak długiej umowy. Reasumując z takim podejściem Plus właśnie traci długoletniego klienta, bo w tym przypadku wolę wybrać oferte bez karty w Play i to na jeden rok.

Czy tylko mnie dziwi takie podejście do klienta? Czy tylko ja nie mam ochoty przepłacać?
Slepy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2014, o 10:43

Re: Kpina?

Post autor: Slepy »

Do mnie dzwoniła wczoraj Pani z nową ofertą. Powiedziała że u nich nie opłąca się brać telefonu, bo na wolnym rynku taniej.
Awatar użytkownika
telekrowa.pl
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 14:16

Re: Kpina?

Post autor: telekrowa.pl »

Telefony (a przynajmniej niektóre) dostępne są na wolnym rynku w przystępnych cenach, dlatego teraz warto zastanowić się nad samą umową na SIM, a telefon dobrać odrębnie. Oferty sam SIM są obecnie bardzo ciekawe i każdy znajdzie coś dla siebie (są one u wszystkich operatorów - można porównać)
ODPOWIEDZ