Pakiet internetowy 700 MB wystarczy?

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
jac
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 cze 2014, o 10:02

Pakiet internetowy 700 MB wystarczy?

Post autor: jac »

Hej,
zastanawiam się czy pakiet 700 MB nie będzie zbyt mały dla telefonu z Androidem? Zaznaczam że właściwie będzie mi potrzebny do przeglądania stron internetowych przez Operę, sporadycznie odbiorę maila, trochę nawigacji, jakieś apki ale bez szału, nie korzystam z FB itp. i właściwie niewiele więcej. Na pewno jakieś większe pobrania będą szły przez wifi. Jakie macie doświadczenia bo zastanawiam się nad taryfą i przypisanym do niej pakietem internetowym. Kończy mi się umowa w Plusie i zaproponowali mi taryfę z takim właśnie pakietem, a ja mam trochę wątpliwości. Nie mogli już zrobić 1GB???
mareczek
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2013, o 02:37

Re: Pakiet internetowy 700 MB wystarczy?

Post autor: mareczek »

Witam,

Nikt nie będzie w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi w tej kwestii ponieważ pakiet 700MB dotyczy zarówno danych wysłanych jak i odebranych. W zależności od użytkowania może się więc okazać że w jednym miesiącu wystarczy a w kolejnym już nie. Zawsze jednak, jeżeli okaże się że z miesiąca na miesiąc pakietu nie wystarcza można zmienić abonament na wyższy, który będzie zawierał większy pakiet internetowy.

Pozdrawiam,
Marek
ODPOWIEDZ