e-faktura problem

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Hakamore
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 cze 2014, o 14:36

e-faktura problem

Post autor: Hakamore »

Witam :-) pierwszy raz korzystam z e-faktury,loguję się,klikam i pobieram,lecz w momencie gdy ją po pobraniu otwieram jest pusta,nic nie jest wpisane a myślałam że tak będzie,nigdy wcześniej nie korzystałam z faktury el.więc nie wiem do końca jak to ma wyglądać. Poza tym narazie nie mam możliwości jej gdziekolwiek wydrukować,więc stwierdziłam że przepiszę wszystko na zwykły blankiet przelewu gdzyż termin płatności się zbliża ale nie wiem co wpisać w miejscu "nazwa odbiorcy" jaki adres powinnam wpisać? Proszę o szybką pomoc.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: e-faktura problem

Post autor: niko10 »

Jak klikasz pobierz to albo się pobiera w tle, albo przeglądarka jeśli ma wtyczkę odczytu do pdf od razu ci ją otwiera. Spróbuj w innej przeglądarce, albo zobacz czy gdzieś się nie pobrała w tle, w folderze - pobrane.
zbiku
Szalony PlusManiak
Posty: 346
Rejestracja: 2 sty 2013, o 12:09

Re: e-faktura problem

Post autor: zbiku »

Wpisz dane z umowy. Polkomtel sp z o o. Postępu 3 warszawa. A w tytule nie ma znaczenia co wpiszesz.

Co do problemu z efektu jeśli używasz Firefox spróbuj zmienić przeglądarkę na chrome albo spróbuj rad niko10

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka
ciekawy
Szalony PlusManiak
Posty: 274
Rejestracja: 25 gru 2012, o 22:55

Re: e-faktura problem

Post autor: ciekawy »

A nie lepiej zrobić przelew z konta?

A jak nie masz konta to możesz założyć bezpłatne konto i robić bezpłatne przelewy, albo polecenie zapłaty i przelew będzie się robił sam, musiałbyś tylko zostawić kasę na tym koncie do pobrania i nie musiałbyś się co miesiąc bawić w opłaty rachunków na blankietach.

Sama faktura jest w pdf, jak masz zainstalowanego acrobat reader to po kliknięciu pliku faktury powinna się wyświetlić faktura dokładnie taka sama jaką miałbyś w formie papierowej.
ODPOWIEDZ