Przedłużenie umowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
astraz19dth
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 lut 2013, o 13:38

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: astraz19dth »

a więc tak : 20% od taryfy czyli np zamiast 59.90 to 47.92 na całe 24 miesiące, 400 minut wymienne na smsy i mmsy , 1GB neta ale nie ma darmowych numerów w Plusie , chyba ,że za dodatkową opłatą 10 zł. umowa na 24 mies z taryfą 49.90 - 20 % = 39.92 200 minut i chyba też 1 GB . s III mini za 309 zł w pierwszym przypadku lub 459 w drugim . bez rewelacji
astraz19dth
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2013, o 13:38

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: astraz19dth »

na świeżo, :lol: po rozmowie z 2699: nie ma możliwości zapoznania się z regulaminem, :shock: tylko podczas wizyty kuriera! Nawet Pani (poniekąd uprzejma) nie jest w stanie odesłać mnie do innego regulaminu na stronie Plusa! Proszę mi nie wmawiać, że oferta jest spersonalizowana i dobrana tylko pode mnie. Zmieniają się tylko wartości - liczba minut i dostęp do neta. Kochani w ciemno to tylko ludzie podpisywali papiery w PRL-u pod przymusem! Na koniec Pani podpowiedziała, że kurierzy są teraz bardzo wyrozumiali haha, przyjeżdża kurier, a ja mówię : proszę się rozsiąść wygodnie w fotelu, a ja sobie będę czytał regulamin > ma Pan pewnie wolne 20 minut skoro Pan już mnie zaszczycił swoją obecnością. :lol:

Panie Dominiku czas chyba na zmianę niektórych standardów obsługi.

Zaczynam składać zapytania u innych operatorów i powoli przenosić się z numerami. Może do zobaczenia za dwa lata, bo jak będzie u nowego to się dopiero okaże - może nawet nie lepiej - kto wie?
Pozdrawiam.
astraz19dth
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2013, o 13:38

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: astraz19dth »

Jednak zostałem - taryfa za prawie 60 zł. 600 minut wymienne na smsy, mmsy. Nielimitowane rozmowy w Plusie. 1 GB na internet i telefon Samsung S 3 mini za kilkanaście złotych. Niestety, trzeba złożyć rezygnację i czekać do końca, bo w innym przypadku to nędza jest jeśli chodzi o przedłużenie.
dymeq
PlusManiak
Posty: 57
Rejestracja: 16 gru 2011, o 20:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: dymeq »

I co, kurier rozsiadł się wygodnie w fotelu i czekał aż przeczytasz regulamin?
NIE pomagam na priv, gdyż od tego jest FORUM - masz problem? Napisz na forum!
astraz19dth
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2013, o 13:38

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: astraz19dth »

zaryzykowałem . złożyć rezygnację i czekać do końca
onkaxD
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2013, o 01:51

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: onkaxD »

Witam przedłużyłam umowe abonament 39.90 . 200 min darmowych no i nielimitowane rozmowy do plusa gdzie przez pierwsze 3 msc jest ta usługa nieodpłatna . dziś czyli od 5 został aktywowany nowy abonanemt po wykonaniu telefonu do innego nr z sieci plus zabiera min z tych 200 min ... więc o co chodzi z tymi nielimitowanymi rozmowami ?!?!
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rawsky »

Czy przed przedłużeniem umowy miałeś ustalone Wybrane nr do Plusa ?
onkaxD
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2013, o 01:51

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: onkaxD »

był jeden nr ustalony który wcześniej miałam za darmo w tej chwili nikt mnie nie informował że trzeba coś takiego poczynić
onkaxD
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2013, o 01:51

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: onkaxD »

co więcej mówiono że to miesieczna rozmowa bez limitu do wszytkich w plusie za 4.99 miesiecznie po upłynieciu 3 miesiecy od dnia w którym przedłużyłam umowe
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rawsky »

Przez PlusOnline możesz wyłączyć ten Wybrany Numer, zostanie wyłączony dzisiaj po północy. Co do warunków przedłużenia umowy, przeczytaj regulamin promocji, który podpisałeś.
yacki
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 14:12

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: yacki »

Jestem kilkuletnim abonentem sieci PLUS. Posiadam również abonament firmowy. złożyłem ofertę przedłużenia umowy ze smartfonem Samsung Galaxy S III mini w kolorze białym. Jakie było moje zdziwienie gdy po podpisaniu umowy i odbiorze telefonu od kuriera okazało się że przysłany smartfon ma kolor czarny. Moja telefoniczna interwencja zakończyła się wnioskiem Pani konsultantki, bym odesłał telefon z reklamacją jednakże koszt przesyłki ponoszę ja. I wysłałem za całe 10,50 zł. koszt przesyłki. Kto mi to zwróci za bałagan organizacyjny, brak kompetencji i rozstrzepanie osób z BOK. Nie znam również czasu oczekiwania na nowy telefon w kolorze jaki sobie zamówiłem. Umowa została podpisana. Kwota za telefon 399 PLN uiszczona, a telefonu nie ma. :-(
onkaxD
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2013, o 01:51

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: onkaxD »

a to z plusa nie wyłączą sami tego nr mogli poinformować że trzeba coś jeszcze robić . jak zwykle brak kompetencji z ich str
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rawsky »

dlaczego sam nie zapytałeś jak przeczytałeś anex przed podpisaniem ?
onkaxD
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2013, o 01:51

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: onkaxD »

"sama", oni mi tłumaczyli, że przez pierwsze 3 m-ce nieodpłatnie gadam ile chcę do Plusa po tych 3 m-cach 4.99 za wykupienie pakietu i to samo będzie, a dziś wykonując telefon do osoby z Plusa zabrało mi min z tych 200 min które mam.
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rawsky »

Proponuje pójść do tego punktu Plusa i tam pretensje skierować. Pytam kolejny raz czy czytałaś to co podpisałaś ? Nie można zrzucać winy zawsze na pracowników Plusa. Trzeba pytać jeśli ma się wątpliwości. Na forum pisząc - nie cofniemy czasu, a temat dotyczy ofert przedłużeniowych, ale nie problemów wynikłych po. Od tego są inne formy zgłaszania zastrzeżeń.
ODPOWIEDZ