Przedłużenie umowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
efenti
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2011, o 23:14

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: efenti »

Idąc na skróty zaproponuję z miejsca kontakt z 2699 (dział utrzymania klienta) bo w tym najniższym abonamencie to szaleństwa nie ma :/
grzes1804
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 31 mar 2012, o 10:10

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: grzes1804 »

Jak dodzwonić się na 2699? U mnie po dwóch sygnałach słychać <numer nieprawidłowy>
socrates2005
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2012, o 22:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: socrates2005 »

offca_85 pisze:29,90 i tylko 60 minut Ci zaproponowali? :roll: Z tego co mi wiadomo minut do wszystkich możesz mieć nawet 80 w tym abonamencie i po pierwszej minucie za darmo do Plusa. To zła oferta?
w przedłużeniu bez telefonu na 12 miesięcy jest 60minut. To by się zgadzało.
Pozdr
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: offca_85 »

grzes1804 pisze:Jak dodzwonić się na 2699? U mnie po dwóch sygnałach słychać <numer nieprawidłowy>
Z telefonu Plusa dzwonisz?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sl@w_es »

offca_85 pisze:
grzes1804 pisze:Jak dodzwonić się na 2699? U mnie po dwóch sygnałach słychać <numer nieprawidłowy>
Z telefonu Plusa dzwonisz?
Z telefonu Plusa też się nie dodzwonimy ... Abonament - koniec umowy. Co dalej?.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
efenti
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 18 maja 2011, o 23:14

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: efenti »

Sl@w_es nie siej fermentu bo można się dodzwonić z numeru Plusa, jeśli są jakieś trudności to tylko po stronie techniki a nie jakiś ograniczeń :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sl@w_es »

efenti pisze:Sl@w_es nie siej fermentu bo można się dodzwonić z numeru Plusa, jeśli są jakieś trudności to tylko po stronie techniki a nie jakiś ograniczeń :)
Ferment? Sam tego doświadczyłem, więc wiem o czym piszę, a było dokładnie tak jak w postach w zamieszczonym wcześniej linku: po wykonaniu telefonu pod 2601 zostałem przełączony do DUK, później to już sami do mnie dzwonili.
Jeśli natomiast to są trudności techniczne to występują zdecydowanie za często.
Pewnie nie każdy nr należący do sieci Plus ma prawo łączyć się bezpośrednio z nr 2699, bo byłoby za dużo natrętnych telefonów.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
efenti
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 18 maja 2011, o 23:14

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: efenti »

Jest potrzebny jeden warunek, dwa miesiące do końca kontraktu. A poza tym zgłoszeń z problemami z kontaktem z 2699 odbieramy niewiele (jak są dwa na tydzień to jest na prawdę nieźle), a jeśli jakoweś występują są na bieżąco usuwane przez techników.
Więc, Sl@w_es jeśli Ty doświadczyłeś jakiś problemów to nie znaczy iż ma je też reszta abonentów sieci Plus :-)
AdamSz
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 20:38

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: AdamSz »

Mam (ja i moja najbliższa rodzina) w Plusie 5 telefonów na abonament (około 450 zł miesięcznie), 3 telefony na kartę 2 minimalne zasilenia 3 100 -150 miesięcznie (dzwonienie za granicę). Właśnie zacząłem przenosić numery z Plusa do xxx, bo słabe mają promocje dla stałych klientów, że nie wspomnę o cenach aparatów.
Z taką polityką to tylko dzieciątka, które nie umieją liczyć zostaną lub wykupią abonament; o ofercie na kartę to lepiej nie pisać - ponoć ma być zmiana.
Trudno się rozstaję z tą firmą - byłem razem z nią od 2000 r.
Pozdrawiam i dziękuję za współpracę :-(
Awatar użytkownika
gatuso_18
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 6 lut 2011, o 12:00

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: gatuso_18 »

W kwietniu maja byc rewolucje to poczekaj a nie przenos sie ;) Jak wpuszcza Ci bez limitu dla Firm to bedziesz zadowolony ??:D Chyba ze korzystasz z oferty elastyczne bo rozmawiasz sporo za granica.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mariusz9a »

gatuso_18 pisze:Jak wpuszcza Ci bez limitu dla Firm to bedziesz zadowolony ??:D
Już jest bez limitu dla firm za 65 zł :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

A propos przedłużenia umowy.

Ciekawe zestawienie http://telepolis.pl/news.php?id=24888

Koszt pozyskania klienta jest niższy niż utrzymania. ;-) Upraszczając.

Widać też, jakie udziały w dochodach firmy ma Prepaid i Postpaid. Też upraszczając.
p.kiler
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 20:22

Ile można czekać na ofertę. Proszę o pomoc do jutra

Post autor: p.kiler »

Ile można czekać na ofertę jak kończy mi się 25.04.2012?
Chcę zostać w PLUS GSM, mam tutaj numer tel i internet (osobny numer).
Od tygodnia negocjuję warunki. Na abonament jest zgoda, ale na tablet nie ma (na dzień dzisiejszy).
Szlag mnie trafia; ile czasu można podejmować decyzję? Mam naprawdę bardzo fajnego konsultanta, ale też się dziwi dlaczego to ma takie wielkie opóźnienie.
Możecie mi pomóc? Jutro chciałbym podpisać umowę ponieważ tablet chcę mieć przed długim weekendem, w piątek wylatuję.
Numer z Internetu 605541311.
banek84
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2012, o 15:48

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: banek84 »

Przedłużyłem właśnie umowe co sądzicie

Abonament 59.90 - 400 minut + neo V za 100zł + 5 darmowych numerów i po minucie juz nie nalicza minut, tyle dostałem
miliard
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 21 gru 2008, o 23:15
Lokalizacja: SGL => KNURÓW

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: miliard »

Cieszę się, że dostałeś ofertę przedłużeniową.
Ja, mimo, iż kilka razy dzwoniłem na 2601 (wszyscy konsultanci zajęci - oddzwonimy w najbliższym terminie) i kontaktem z G300 nie dostałem żadnej oferty poza standardową.
Wczoraj siedziałem sobie wygodnie gdy zadzwonił telefon, ale ktoś puścił chyba tylko 2 sygnały bo nie zdążyłem nawet sięgnąć po telefon, który miałem pod ręką. Był to numer 601 102 699. Jeżeli biuro utrzymania klienta puszcza mi głuche połączenie jak jakiś smarkacz z gimbazy to sorry, ale moja przygoda z tą siecią właśnie się kończy. Część numerów firmowych poszła do odstrzału, pozostałe przenoszę do konkurencji.
Trochę szkoda, że po 14 latach w sieci przyjdzie ją opuścić, ale w biznesie nie ma sentymentów... Dobrze, że złote numery zostały :-D
Cóż, jak buk Kubie tak Kuba buku.
ODPOWIEDZ